Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Mentalitet, smentalitet. Problem Partizana ove sezone su losa realizacija i ogromne individualne greske. 

 

Neverovatno je da jos uvek nisu dali drugi gol na ovoj utakmici iz ovoliko prilika. Posle ce da prime neki krompir i pisace se desetine strana o luzerskom mentalitetu.

Link to comment
10 minutes ago, keitel said:

Majndset se stiče, nije urođen. U Dnjepru smo imali ispravan majndset vjerovatno zato jer ga je usadio ovaj što je bio prije Čika Crnog. Brisel je ipak, objektivno, običan user.

Što će reći, izgubili smo ga s godinama. Savo je bio na dobrom putu da ga povrati, ali ovo je ozbiljan udarac. Ja sam zato da se gura s njim do kraja, djeluje mi kao neko ko je u stanju da uči na svojim greškama.

Pa to sam i rekao, niti je urodjen niti je  nepromenjiv. Ukoliko se kockice sloze gubitnici iz proslih sezona mogu postati pobednici.

 

Savo je svakako imao vise pluseva nego minuseva za ovih manje od godinu dana.  Deluje da postoji neka ideja iza svega, igra i ekipa koje imaju fizionomiju. Sad je na njemu da te dobre stvari pretvori  u rezultat, jer u narednom periodu sama lepota u igri i dobro sibanje sa rivalima u evropi necr biti dovoljno

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:

 

Zanimljiv rezon. Zasto onda pratimo fudbal?

ja pratim fkp jer ga volim i to je jace od mene.

igrali smo ligu sampiona u 2 navrata, le manje-vise redovno, uzeli solidne pare za tadasnje prilike, imali priliku da odskocimo od konkurencije i sta se desilo?

nista.

opet trajkovici, luke, kojici, ispadanja od tuna, samroka i slicnih giganata.

 

sve dok se vazure, svinjari i slican olos nalazi u upravama fkp, svakog ljeta gledacemo kako se tim raspada i kako se krece ispocetka bez obzira na to sta uradili prethodne sezone.

Link to comment

Nije izvukao nikakvu pouku nego zna da Mačva ni na 0-0 nije verovala da može nešto da napravi a kamoli na 0-2.

 

U sledećoj bitnoj evropskoj utakmici videćeš ko će zameniti napadača u poslednjim minutima.

Link to comment
6 hours ago, keitel said:

Majndset se stiče, nije urođen. U Dnjepru smo imali ispravan majndset vjerovatno zato jer ga je usadio ovaj što je bio prije Čika Crnog. Brisel je ipak, objektivno, običan user.

Što će reći, izgubili smo ga s godinama. Savo je bio na dobrom putu da ga povrati, ali ovo je ozbiljan udarac. Ja sam zato da se gura s njim do kraja, djeluje mi kao neko ko je u stanju da uči na svojim greškama.

tako nekako.

suština je da se napravi kontinuitet, da se ne vraćamo stalno na nulu. da ne bude pravilo dva koraka napred pa tri nazad.

siguran sam da Savo ima volje i želje da odradi ceo jedan ciklus, ali ne zavisi sve od njega i stručnog štaba. ne vredi ni želja da se uči na greškama, ni volja da se radi, ni dobar stručni štab i prelazni rokovi, ako uprava podivlja i počne da sabotira trenera. u takovoj situaciji trener kupi prnje, odlazi svojom voljom, a mi opet od nule.

ja sam ubeđen da se nešto slično dešava kod komšija, odnosno čini mi se da je Miloje više tuđom nego svojom voljom ostao na klupi i da je želeo da zapali nakon prethodne sezone i radi u nekom normalnom okruženju. kao što je Marko Nikolić zapalio, što se tada činilo kao veliko iznenađenje a u suštini je bio očekivan, logičan i racionalan potez koji bi i većina nas napravila u datim okolnostima. i zato komšije nisu ni bleda senka onoga što su bili prethodne dve godine. iako je formalno sve ostalo isto.

dakle, nije dovoljno samo da ostane, već da mu se omogući da radi svoj posao. a to je već mnogo teži deo posla.

Edited by Ted
Link to comment

+1000

riba smrdi od glave.

trener je tu najmanji problem. nasa tzv.uprava partizan gleda kao trgovacko privredno drustvo. uzmi za dzabe, prodaj za koliko god, zavaljaj klinca za 5 miliona, dovedi trupac iz spartaka za 500 k, od cega ces se ti ugraditi sa nekih 100, ne isplacuj premije, pa onda ucijeni igraca pod ugovorom da ih oprosti ako hoce da ide...kad nema rezultata, a naravno da ih nema kad radis na gore opisani nacin onda krivicu svali na trenera, otjeraj ga, pa dovedi drugog i tako u krug.

Link to comment

nemam ja ništa protiv da klub bude privredno društvo. i logično je da bude, jer fudbal je biznis. uz jedan mali dodatak, da to privredno društvo snosi kao benefite tako i posledice svoga poslovanja. a posledice mogu da uključuju i stečaj.

 

problem je što privredno društvo mora da ima vlasnika, a taj vlasnik može da bude privatno lice (fizičko ili pravno, jedno ili množina njih) ili država. kako država ne može da bude vlasnik kluba, jasno je ko jedino može. odnosno jasno je svima osim državi Srbiji koja u nedrima neguje monstrum organizacije, nekakva simulovana udruženja građana.

 

ako navijači tako mnogo vole klub i život im od njega zavisi, nema nikakvih problema da klub bude akcionarsko društvo. akcionara može da bude i više stotina hiljada ako treba. velikih, malih, ovakvih i onakvih. pa neka finansiraju iz svoga džepa. možda nešto i zarade, ako klub funkcioniše dobro.

 

dalji problem je što u Srbiji mnogi ljudi žive svoj san. polazi im za rukom da vode nekakv veliki i profitabilni sistem a da ne snose realno nikakvu odgovornost. nju će da preuzme država. državna bakna će da calne koji miliončić, pa će posle da ga otpiše. javno preduzeće će da uleti sa sponzorstvom, nikakav problem. poreska uprava će da reprogramira šta treba, pa će da se vraća u milion rata narednih 47 godina. milina Božija. zaradu delimo ako je ima, dugove pokriva neko drugi, nema opasnosti od stečaja. policija i tužilaštvo, ne mešaju se o svoj posao. jebeni raj.

 

i sad ti tu hoćeš da uvedeš sistem koji u jednačinu ubacuje i element odgovornosti. pa pre će da te ubiju nego što će to da dozvole.

 

 

Edited by Ted
Link to comment
17 hours ago, ZokiAsov said:

Pa to sam i rekao, niti je urodjen niti je  nepromenjiv. Ukoliko se kockice sloze gubitnici iz proslih sezona mogu postati pobednici.

 

Savo je svakako imao vise pluseva nego minuseva za ovih manje od godinu dana.  Deluje da postoji neka ideja iza svega, igra i ekipa koje imaju fizionomiju. Sad je na njemu da te dobre stvari pretvori  u rezultat, jer u narednom periodu sama lepota u igri i dobro sibanje sa rivalima u evropi necr biti dovoljno

 

Savo i da je imao više minusa nego pluseva ipak mora ostati jer ovakvog više, jednostavno, nećemo naći. Bez obzira na neiskustvo. Može doći samo gori od njega. Dok je ova okupacijska pacovska uprava na čelu Savo je bukvalno premija na našoj klupi.

 

Sjebaće ga kreteni na zimu (prelazni rok) to se već sada vidi posle izjava vazure i ostalih gde su oni ukalkulisali lovu od evropskog proleća. :puke:

 

Dok je vučić na vlasti vazura i ostala govna su nam tu i NEĆE otići pa makar se ne plasirali u evropu na kraju.

Link to comment

Da. Imam isto mišljenje i o KK. Trinkijeri treba da ostane.

 

Ako aludiraš na Ostoju (uprava), manje više slično kao i za ova vazuravučelić govna. Vučićev poltron koji nam neuspešno prodaje maglu preko medija. Borba preko "institucija" a ovamo ga preko istih j..e ko i kako stigne. Bokan, Čović...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
11 minutes ago, BWA said:

s tom razlikom sto se limar ne ugradjuje u transfere, jer ih i nema.

 

Ne samo to.

To je obrnuto propocionalna uloga uprava. Ostoja dobija pare a fk uprava krade i šakom i kapom.

A i jedni i drugi su vučićevo smeće.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...