Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

nema to veze....ako nam se strategija svodi na to da racunamo na bodove protiv necijeg treceg tima, onda bolje da ne ucestvujemo

 

mogli smo mi izvuci barem bod, ako ne i vise u Bgd, za tim moze da se zali

 

hrabro veceras, pa kako ispadne....napred Partizan!!!!

Link to comment

evo zvanično da napišem: 

 

mi smo jedna seljačka luzerska provincijalska ekipa još goreg  mentaliteta, za koju važi da je 1000 din keša vrednije od gledanja uživo.

 

potpisujem da neću sebu dopustiti da ih gledam uživo pogotovu u gostima dok sam živ. Pa do pola noći ne mogah da zaspim od besa i stresa. usta vas bolela!!!

Link to comment
30 minutes ago, twisted said:

evo zvanično da napišem: 

 

mi smo jedna seljačka luzerska provincijalska ekipa još goreg  mentaliteta, za koju važi da je 1000 din keša vrednije od gledanja uživo.

 

potpisujem da neću sebu dopustiti da ih gledam uživo pogotovu u gostima dok sam živ. Pa do pola noći ne mogah da zaspim od besa i stresa. usta vas bolela!!!

 

sve ovo može da se napiše u dve reči....volim Partizan

 

Link to comment
5 hours ago, Ted said:

hvala na cestitkama, ja trazio slobodan dan al nece da daju....moze samo sveti ovaj, sveti onaj....za nas nista. diskriminacija.

 

Sto bi rekao Bazdarevic posle jednogodisnje suspenzije - Mrze me jer sam Jugosloven... :D

Link to comment
4 hours ago, Delija67 said:

Mom dedi je danas krsna slava Sveti Mateja Kežman, tako da mozes njega da navedes kao legitimnog sveca.

 

jWYeV1n.jpg

 

+1

Edited by copkillah
Link to comment

Ne vredi drugari, ova zemlja je satrta, upropastena i unistena

 

- Naravno da nam je sada teže nego u četvrtak uveče. Shvatamo da smo izgubili potencijalnih 5.000.000 evra, lakše bismo doveli i prodali neke igrače u januaru i junu. Međutim, to je fudbal, moramo da izvučemo pouke, podignemo glavu i pobedimo Mačvu. Idemo dalje - rekao je Vazura za "Žurnal".

 

 

Nastavio je u istom ritmu.

- Izgubili smo ozbiljan novac činjenicom da nismo prošli dalje. Kad se igra Liga Evrope, sve je stabilnije: mnogo više para, transfera... Ekipa je selektirana tako da imamo mlade, ekstra mlade, starije i ekstremno starije igrače. Eto, kada se tako nešto napravi, cene najmlađih idu gore. Međutim, velika, velika prilika je propuštena. Evropa je mogla i dalje da gleda Partizanove bisere - zaključio je Vazura.

 

Kakva su ovo govna hbt... ko su roditelji tih ljudi sta je to....

Link to comment

:lolol:

5 milki izgubili, izgleda da je tačno što je pričao žex, ovi iz uprave i trener su stvarno planirali da osvoje le :laugh: to je jedini način bio da se dobiju te pare

- ako je mislio da će prolaz dalje podići cenu igračima, samo neka pogleda ganchester, npr oni igrača koji je dao 2 gola liverpulu ne mogu da uvaljaju ni u kinu :lolol:

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Ne vredi drugari, ova zemlja je satrta, upropastena i unistena

 

- Naravno da nam je sada teže nego u četvrtak uveče. Shvatamo da smo izgubili potencijalnih 5.000.000 evra, lakše bismo doveli i prodali neke igrače u januaru i junu. Međutim, to je fudbal, moramo da izvučemo pouke, podignemo glavu i pobedimo Mačvu. Idemo dalje - rekao je Vazura za "Žurnal".

 

 

Nastavio je u istom ritmu.

- Izgubili smo ozbiljan novac činjenicom da nismo prošli dalje. Kad se igra Liga Evrope, sve je stabilnije: mnogo više para, transfera... Ekipa je selektirana tako da imamo mlade, ekstra mlade, starije i ekstremno starije igrače. Eto, kada se tako nešto napravi, cene najmlađih idu gore. Međutim, velika, velika prilika je propuštena. Evropa je mogla i dalje da gleda Partizanove bisere - zaključio je Vazura.

 

Kakva su ovo govna hbt... ko su roditelji tih ljudi sta je to....

čovek plače što mu je izmakao procenat i od kupovine i od prodaje mesa.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...