Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Bićemo dobri na gostovanjima, imamo brzinu, ima ko i da pošalje loptu. 

 

Da pohvalim Zdjelara zabo je opet glup žuti i kad sam već video kako se raspada, on odgovori još većom, mudrijom borbenoscu i odličnim dijagonalama. 

 

Ćelavog kudimo za ofanzivu ali to je što naša struka traži od njih bekova. Stalno visoko kad povuku obranu u krilo golmana. Avaj nume da centrira ni jedan od njih dvojice. 

Edited by Azdaja
Telefon idiot
Link to comment
Just now, Azdaja said:

Bićemo dobri na gostovanjima, imamo brzinu, ima ko i da pošalje loptu. 

 

Da pohvalim Zdjelara zabo je opet glup žuti i kad sam već video kako se raspada, on odgovori još većom, mudrijom borbenoscu i odličnim dijagonalama. 

 

Ćelavog kudimo za ofanzivu ali to je što naša struka traži od njih vekova.

 

Problem je sto on decko to ne zna i ne moze. Ne zna da prodje 1 na 1, ustrucava se da posalje loptu u bunar jer  i to ne zna. Moze samo da je vrati saigracu a to i nije bas doprinos koji se trazi. 

 

Nista da jedinstvo pobedi alkmar u sledecem kolu, pa da onda izadje sa trecepozivcima na travnati teren fudbalskog hrama. Pa da im Asano pokaze od kog se drveta kasike prave

Link to comment

Ne kudimo Miletica zbog ofanzive, ako je u necemu dobar to je konstantno ponavljanje i ubacivanje napred. Problem je sto nema kvalitet da nesto napravi kad dobije loptu iako uvek ima i vise nego dovoljno prostora i vremena.

 

Resenje za desnog beka na ovom rosteru je Lutovac. Poseduje potrebne karakteristike, samo mu treba dati vremena i utakmica na toj poziciji, na krilu tesko da ce se naigrati. Verovatno bi u startu bio defanzivni problem pa ne mora da igra 'velike' utakmice (mada tesko da bi mogao da bude losiji i neodgovorniji od Celavog sinoc), ali bi ga trebalo forsirati u ligi. Imam osecaj da bismo njime mogli da resimo taj problem za narednih nekoliko godina.

Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Resenje za desnog beka na ovom rosteru je Lutovac. Poseduje potrebne karakteristike, samo mu treba dati vremena i utakmica na toj poziciji, na krilu tesko da ce se naigrati. Verovatno bi u startu bio defanzivni problem pa ne mora da igra 'velike' utakmice (mada tesko da bi mogao da bude losiji i neodgovorniji od Celavog sinoc), ali bi ga trebalo forsirati u ligi. Imam osecaj da bismo njime mogli da resimo taj problem za narednih nekoliko godina.

+1

 

samo da javi neko savu

Link to comment

Meni jedno nije jasno u vašoj igri: Imate kreativne igrače što po sredini što na krilima, relativno brzog Asana i visokog Sadika a vaša igra se zasniva na dodavanju lopte Sadiku koji stoji napred i vraćanju Asana nazad da primi loptu umesto da bude naopako. Plus, još grdje pored onolikog Sadika broj centaršuteva u 11 ja mislim da je bio 0, naročito u drugom poluvremenu. A Sadik mukica sa dve leve noge igra, jebemliga trebalo Savo da proba dal mu glava radi bolje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
25 minutes ago, J.R. Cash said:

Resenje za desnog beka na ovom rosteru je Lutovac. Poseduje potrebne karakteristike, samo mu treba dati vremena i utakmica na toj poziciji, na krilu tesko da ce se naigrati. Verovatno bi u startu bio defanzivni problem pa ne mora da igra 'velike' utakmice (mada tesko da bi mogao da bude losiji i neodgovorniji od Celavog sinoc), ali bi ga trebalo forsirati u ligi. Imam osecaj da bismo njime mogli da resimo taj problem za narednih nekoliko godina.

I meni to zvuči razumno, ali sam potpuno ubeđen da o tome niko i ne razmišlja u FKP. To nam je, što nam je.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...