Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

natko je bogotac, to se videlo posle 15 min protiv moldea ovde. juče je imao 9.5 na sofa s. 
:hail:

 

asano je bio ok, kad je bio na svojoj poziciji, kad nije delio je lopte ko rukom. holanđanima

 

ćelavi katastrofa cela tekma

 

savo da izmisli nekog krštenog c-fora među omladincima i da mu se digne bista odmah

 

šteta za rezultat, al igra obećava zanimljivu polusezonu u regularnim takmičenjima

 

 

Link to comment

igrali smo borbeno i do kraja, ali džaba, lopta je u 80tom minutu stala.  bukvalno je marković stao sa loptom nadomak šesnaesterca i to više puta. 

 

taktički loše po meni, čekao se natko da nešto uradi s loptom. sumin ulazak nije rešio ništa, samo me iznervirao jer je promašio okvir gola. asano glavom promašaj, suma promašaj pored gola i marković jebeni lob promašaj. zaslužili smo da izgubimo 2 boda.  nismo imali ideju kako razbiti bunker. kleo bi ovde decu napravio. abubakar isto! bio je slobodan, helou uprava! 

 

jedina pozitivna stvar, konačno igramo borbeno da mi je želja gledati ih opet, do poslednje kapi krvi. to što ne znamo šta ćemo s loptom jbg... doći će. nezadovoljan sam utakmicom. i stojković primi gol ispod ruke. raširi noge leb ga jebo

Link to comment

Jebi ga, uvek nesto fali. Kad smo imali Rikarda nismo imali veznjaka da mu doda loptu, sam je izmisljao golove, sad kad imamo sredinu, u napadu je Sadik. Ne mogu da se otmem utisku da bi se Rikardo pored Natka nadavao kamare golova.

Link to comment

Samo da se pregura nezgodno gostovanje bez poraza i da Jedinstvo ne casti Holandjane i Kazahstance. Igra vec sad deluje dobro valjda ce i napad da klikne do kraja novembra pa da imamo cemu da se nadamo.

Link to comment

Gledao sam Partizan prvi put posle sto ljeta, sve sto ste rekli stoji, Natko je covek par klasa iznad, nema puno kose, ali i ovo malo sto ima ce pocupati do kraja sezone. 

Japanac je zesca prevara, nista ne zna sem da trci, das mu tacni tri prilike upropasti svaku. Onakvu akciju sto su oni odigrali kod prvog gola mi nismo odigrali unazad 20 godina. Stojke fulao kod drugog gola, ne sme u prvi ugao to da se primi, ali veci krivac je celavi.

 

Inace, sudija zabar, mi crno-beli, sve je jasno :fantom: 

Link to comment

Pa... Na snimku se vidi kao neki kontakt, ali ja recimo to nikad ne bih dosudio, posebno sto je u pitanju bio dokazani padavicar. 

A natko ga izveo ko mator, sacekao da golman padne, pa elegantno u drugi ugao. Aferim, matori, nismo dali takav gol iz penala nikad u istoriji kluba. 

Link to comment

Najbolji Partizan od prvog Đukićevog vakta, uključujući i ĐuLe godinu. Još ne mogu da verujem šta gledam, koliko trčanja, presinga i lepog fudbala, Natko je najbolja kupovina u FKP ikad. 

1 hour ago, ToniAdams said:

Najgori bambi, kinez i ćelavi. Od Bambija sam to doduše očekivao. 

+1

Bambi je igrač manje, beskorisni potrošač prekida i komplikator; svaka čast na dovođenju Bibera, ali onda mu nije mesto na terenu već na mestu sportskog direktora koje je ionako prazno; Kinez je barem aktivan, onaj crveni je izmenio tok utakmice, ali Fića Stevanović je zaslužio šansu bar u drugom poluvremenu. Ćelavi je rupčaga, prosto igra na pogrešnom mestu i jako mi je krivo zbog toga, sigurno nije zaslužio prozivke, on dečkonja nie bek.

 

Bojkotovao sam JNA od 2006., došlo je vreme za povratak.

Link to comment

AZ mnogo bolji tim od proslog susreta sa njima, kao sto sam i ocekivao. Napadacki trojac je ubistven, imace lepe karijere. Po meni velika greska holandskog trenera kada je izveo Idrissija... mislim da bi nas dobili da su igrali otvorenije nakon crvenog kartona (kao sto su odigrali nakon 2:1)... zadovoljan sam rezultatom, sve ostalo je napisano

 

Edit: Njihov trener Gospodin covek rekao da je bio i crveni i penal... po meni Penal cist, crveni hm... Asano sve sto je uradio je crveni - ali i to je dovoljno jer da nije toga bilo rezultat bi bio 0:3... Sadik nije bio los uopste... 

Edited by mozzer
Link to comment

Ovo je jos uvek vise Tosicev klub nego sto je druga Zidova. Kada se to promeni, uz malo srece vec od sledece tekme, stvari ce drugacije da klize. Nazalost, neko mora da utera loptu u gol a mi tog coveka nemamo. 

 

Fajer nije ulazio - Tresko, ziveli ! 

Link to comment
19 minutes ago, April said:

Najbolji Partizan od prvog Đukićevog vakta, uključujući i ĐuLe godinu. Još ne mogu da verujem šta gledam, koliko trčanja, presinga i lepog fudbala, Natko je najbolja kupovina u FKP ikad. 

+1

Bambi je igrač manje, beskorisni potrošač prekida i komplikator; svaka čast na dovođenju Bibera, ali onda mu nije mesto na terenu već na mestu sportskog direktora koje je ionako prazno; Kinez je barem aktivan, onaj crveni je izmenio tok utakmice, ali Fića Stevanović je zaslužio šansu bar u drugom poluvremenu. Ćelavi je rupčaga, prosto igra na pogrešnom mestu i jako mi je krivo zbog toga, sigurno nije zaslužio prozivke, on dečkonja nie bek.

 

Bojkotovao sam JNA od 2006., došlo je vreme za povratak.

 

+1

Centarhalf koji može da igra beka je retkost. Eno u Totenhemu Davinson Sančez, centarhalf plaćen preko 40m funti, zadnje 2 igra kao desni bek i raspada se.

Možda može onaj mrtvi Brežančić da se okuša kao desni bek. Nije nešto briljantan ni levom, ne može mnogo gori da bude sa desnom.

Link to comment
6 minutes ago, Mercuzzio said:

Možda može onaj mrtvi Brežančić da se okuša kao desni bek. Nije nešto briljantan ni levom, ne može mnogo gori da bude sa desnom.

 

Levonogi desni bek, daleko bilo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...