Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

14 minutes ago, MiddleClass said:

Da je bilo 11 na 11 ubili bi vas ko granom. U dva poteza su vam do gola stizali...

 

Da smo imali desnog beka, ne bi nam sutnuli na gol. Imali su tri suta, sve preko Miletica. Celavi mi je drag, ali je grozan bek.  

Link to comment

Bilo je 20:4 u sutevima, 11:2 u okvir, a ovi sto kukaju 'eh da je bilo 11 na 11', pa ispali su volovi iz nase izgradjene akcije, a ne zato sto mi, kao oni, imamo sudije na platnom spisku. Placite drugde.

Link to comment

Gotivim ćelavog Miletića, srčan je borac, ali... Onakav džiberluk prema Asanu je za svaku osudu. Taj isti Asano nam je obezbedio da igramo sa igračem više a ćelavi je odigrao po običaju katastrofa na bekovskoj poziciji i direktan krivac za drugi njihov gol. Ćelavi napred ne ume iako se izuzetno trudi i nudi. Savo treba da mu skrene pažnju da ne pravi štetu tim izletanjima. Više je bio na pritivničkoj polovini nego na našoj... a sporo se vraća nazad i eto belaja.

 

Šteta što nismo pobedili. Što kaže brat Nathko "trebalo je biti 4 : 1 za nas a ne 2 : 2".

 

Međutim ko nam je kriv što nismo nabavili normalnog centarfora. Toliko dobrih šansi smo omašili da je to nedopustivo.

 

Mitsko biće Gigić se pojavilo na terenu, to mi je jedan od glavnih hajlajtsa. :hail:

Možda Savo da ga ubaci već za večiti derbi...

Link to comment

Naravno klinci su glavni utisak, koliko sam cuo dovozili su ih sa svih strana cak i iz Bosne preko njihovih skola fudbala :D Pri tom nisu stali 90minuta, nisu kosovarili, prizivali su Sumu i trazili pobedu. Daleko bolje od sve tri tv frakcije. Da smo uspeli da izvucemo 3 boda vredelo bi razmisliti o tome da se na derbiju razvucemo keltski krst ili neko slicno sranje i samoprijavimo se FARE-u, pa da protiv UTD bude pun stadion ovakve energije.

 

Sto se tekme tice ovo smo morali da dobijemo i da mnogo lakse disemo. Na 2-1 sa igracem vise jednostavno ne mozemo da dozvolimo da nam igrac ostane sam kao duh pred golom. Da je Tavamba ostao ova grupa bi bila plitak potok. Ovako ne smemo da izgubimo u Kazahstanu, da se nadamo da ce UTD da dobije sve u grupi i mozda nas casti malo u dvomecu i onda da resavamo u zadnja dva kola pa sta nam bude.

 

Natho igra nestvarno, samo nek sacuva noge do kraja sezone i bice to dobro. Asano los danas, prvi gol primljen nakon njegove izgubljene lopte, sebican bio u napadu kada mu je Celavi bio sam kao duh u 16m + je morao glavom bar okvir gola da pogodi. Ali hvala mu za crveni. Sadik imao brdo fudbalskih akcija i poteza, ali klasika ni jedan koji je ukljucivao iole normalnu zavrsnicu. Kada gledam njegovu statistiku pre i igru ovde, mozda on jednostavno nije za napadaca.

Suma i Lazar su morali da rese iz svojih prilika, Suma je nasao golmana na krivoj nozi , samo je okvir trebao da pogodi.

Lazar je jos gore reagovao sa onim pokusajem loba koji i da je isao u gol, skinuo bi ga AZov odbrambeni. Posle toga je bilo jasno da ce ostati 2-2

 

Inace Natho, Suma i Lazar nisu lose delovali zajedno na terenu tih 15ak minuta, samo je pitanje koliko je to validna opcija protiv timova koji imaju 11 igraca i koji se ne brane grcevito.

Link to comment

Nista se kod nas nije promenilo posle drugog gola, nastavili smo da navaljujemo za treci, sto je do jaja, samo brate mogao je da zakljuca savo dvojicu dole, da ne prelaze vise polovinu. Odmah posle tog drugog gola, imali smo napad u kom su svih 10 nasih igraca bili u njihovom polju... 

I oni su kurac ko i mi, al nisu bas toliki. 

 

Natcho je dakle dobio, i spremno prihvatio, kljuceve tima u ruke, pa videcwmo kako ce biti. Mozda to i pomogne sumi, ko zna. 

 

Sadik... Neverovatno los pregled igre, neverovatno, kao 800-metras koji je zalutao u fudbal. 

 

Da imamo 1 normalnog spica sve bilo bi muzika. 

Link to comment

Krstio se posle drugog gola, dok je trcao osimu u zagrljaj. El moguce da nekog takve stvari jos uvek zanimaju. Vec sto godina muslimani se mole na centru pre meca, brazilci dizu pogled ka nebu posle gola, srbi se krste svako malo... Koga vise boli kurac... 

Link to comment

Tošić bi trebao da bude zavaren za klupu, čovek promašuje ceo fudbal, iz slobodnog sa linje šesnaesterca dobaci jedva do cevanica igrača u živom zidu. Fuj.

Ćelavi bi trebalo malo na tribine, pa da se tamo ponaša šipkaški. Em je džiber, em je najveća rupčaga u timu.

 

Sadik igrao odlično, osim što i on nikako da ugura loptu u gol, Kao i Asano........šta je čovek promašio sinoć, pa to je strašno......... 

 

Natho čovek doktor, osim standardno pasova kompjuterskih još je dao i dva gola. Kad bi još mogao sam da trči na svoje centaršuteve........

 

Partizan konačno igra lepo, odavno neki klub iz Srbije nije ovako u Evropi lepo igrao, šteta što nisu kupili nekog krštenog centarfora, taj bi se ove godine proslavio.

 

 

Link to comment

Kakav majstor fudbala, Biberche je ma ne znam... Prokleti genije za ove oranice, nadam se da ga gmazura tetoši kao što je i Lea pa da barem čovek ima satisfakciju. 

Jer će se smori što igra sa ovim imbecilima koji ne mogu ništa da reše na njegove asiste. 

 

Svi u Evropi su nas jahali preko Ćelavog, koliko god on bio gotivan, užasna je promaja koja ostaje iza njega pogotovo što Ostojić mora da krpi a ne može da stigne ove klince koji iz tri koraka udju u kazneni. Nešto tu mora da se menja. 

 

Urošević opet ušao u imbecil mod, kad zaglavinja. 

 

Igramo dobar fudbal, znamo šta hoćemo i radimo krvnicki. 

 

Al kvaliteta fali masnog u pojedinim linijama. 

 

Šteta za 2:2 vratiće se negde valjda.

 

 

Lajnap Junajteda poprilično tanak, dosta klinaca pa se nadam da ce Ole da nastavi sa tom praksom. Biće tu iznenađenja pozitivnog. 

Link to comment

Igramo lep, napadački fudbal samo nas jebe to što nijedan igrač ne ume gol da pogodi.

Miletić je borben ali džaba. U odbrani ispada, jedno 5-6 puta je dobijao idealne lopte u napadu na krilu i ništa nije uspeo da uradi. Doduše nije ni imao neku pomoć od Šćekića i Tošića u defanzivi.

Sadik i Asano su kao muve bez glave. Kad dobiju loptu ne gledaju nigde. Malo više taktički da se sa njima radi na treningu i biće to kako treba,

Natcho je bog. Sa Sumom i Markecom može da bude nezaustavljiva sila.

Nažalost, Bambiju je već vreme da bude Sale kapiten iz zadnjih 3-4 godine. 20-30 minuta pred kraj i to je to.

 

Lagano drugi u grupi a možemo sa Jedinstvom da se krljamo i za prvo.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...