Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Sudija?

 

Ako je sudija glavni je Srđan Jovanović, debitant u derbiju

mada pre neki dan sudio Ajaks-LiL u LŠ.

 

a misliš ko je delegat, zar je bitno, okreni obrni ne gine novčana kazna, možda nešto i kokeznije  ;)

Link to comment
1 hour ago, J-♣ said:

Sudija?

 

Ako je sudija glavni je Srđan Jovanović, debitant u derbiju

mada pre neki dan sudio Ajaks-LiL u LŠ.

 

a misliš ko je delegat, zar je bitno, okreni obrni ne gine novčana kazna, možda nešto i kokeznije  ;)

 

 

Taj je sudio onaj legendarni meč na Obilićevom OFK - Zvezda 2:6 :laugh:

 

Večeras ponovo klinci na tribinama. Bez mandrila, frakcija, samo prava partizanština.

Prošli put je bilo fenomenalno, ovoga puta izgleda biće ih nešto više, možda otvore i istok.

Link to comment
47 minutes ago, Mark Rothko said:

Prošli put je bilo fenomenalno, ovoga puta izgleda biće ih nešto više, možda otvore i istok.

mojim klincima je iz kluba javljeno da su rasporedjeni na istok, tako da bih rekao da ocekuju znatno vise dece nego protiv... turaka bese...

Link to comment

1:0 Bambi slobodnjak u nekom 25om I onda cepaj živce, drži gaće. Mi mašimo tri čiste šanse (dve sadik, jednu asano) Natho čupa malo kose što mu je ostalo i jebe majku Tošiću gde ga je doveo. AZ pogađa stative i prečke, Stojke brani kao nezdrav. Sutra u novinama naslovi "Evropski Partizan" i "Stare mušterije"

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Spektakl k'o Zmajeve dečije igre :D

Nadam se da će nam klinčadija na tribinama opet biti talija, ali se pre svega nadam stavu kad naše balerine izadju na teren, da izgledaju kao protiv Turaka, da pokažu karakter na svom bunjištu.....pa da najzad startujemo sa tri boda u Evropi. Prtzn!

Link to comment

Ne znam kojim madjijama smo doveli brata Bibrasa ni koliko je kostao ali vredi svakog shekela. Covek sam izmislja 90% nasih napada.

 

Sudiji poslati flasu najbolje rakije i uzeti ga za pobratima.

Link to comment

Sudija je sudio pošteno kako se i sudi svuda, samo što mi ovde nismo navikli na to.

Natko je zverina, bilo bi lepo zadržati ga do kraja karijere. Neverovatan igrač, sigurno najbolji u kokizvekiligi.

Klinci napravili ludncu na stadionu, opet je to vest za sve evropske medije.

Neko će platiti za ove promašaje večeras, možda već u narednom meču.

Idemo dalje.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...