Jump to content
IGNORED

Be i Ha


Tihajeza

Recommended Posts

1 hour ago, BWA said:

Trebinje-Ljubinje je 60km, a stvarno se ta dionica otegne ko gladna godina.

 

 

 

 

 

zju ja sam imala utisak da je najmanje 200 :D ...a isli smo sa Kupresa...uopste ne znam kako sam tu voznju tako tesko podnela... a onda mi se Trebinje ukazalo kao oaza u pustinji i od tada ga,malo je reci, obozavam :D 

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Dodjoh u Trebinje. Nije bila gozva na putu, bile 2-3 patrole, nisu me zaustavljali, vozio sam na granici I preko ogranicenja, osim u Federaciji, tu sam vodio racuna.

smile.png

Negde kod Gorazda naleteo sam na kartonskog pandura u prirodnoj velicini biggrin.png

Putovali tacno 8h voznje, Kia se odlicno pokazala. 98a82c0fad3fce500f241e84091f8276.jpg

  • +1 4
Link to comment
42 minutes ago, Milosh76 said:

Dodjoh u Trebinje. Nije bila gozva na putu, bile 2-3 patrole, nisu me zaustavljali, vozio sam na granici I preko ogranicenja, osim u Federaciji, tu sam vodio racuna.

smile.png

Negde kod Gorazda naleteo sam na kartonskog pandura u prirodnoj velicini biggrin.png

Putovali tacno 8h voznje, Kia se odlicno pokazala. 98a82c0fad3fce500f241e84091f8276.jpg
 

Izveštavaj o utiscima.

Link to comment

Motel & Konoba ako cemo biti precizni :D

Elem, da li je bolje ici prvo na vodopad Kravice, pa Mostar ili obrnuto?

Nisam nasao info za parking kod Kravica, da li se naplacuje, koliko je bezbedan, jel bio neko skoro? Po slikama izgleda fantasticno

Link to comment

Parking se naplacuje i bezbjedan je. Kada dolazis iz Trebinja, treba da okrenes prema Capljini u jednom trenutku kada prodjes Stolac. 

Kravice su lijepe ali ja sam tamo isao da se kupam, znaci ljeti. Trbace ti oko 2h kada krenes iz Trebinja. Put je kako su ti ga opisali, prolazak popovog polja traje beskrajno dugo. I jos nesto ako padne kisa, put je jako klizav, budi oprezan.

  • +1 2
Link to comment

misim sad kad se setim skroz je zanimljivo to Popovo polje sa jedne strane beskrajni hercegovacki predeli iz Virdzine a sa druge zelena dolina Trebisnjice...mozda bude i vina usput da se kupi a ima negde i rodna kuca Vasilija Ostroskog,ako nekog zanima..ne znam sta ima,nismo bili..

 

samo sam ja bila umorna....trebala bih ponoviti tu voznju zbog eventualne promene/provere secanja :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...