Jump to content
IGNORED

Čačak i Užice


Apollo Creed

Užice ili Čačak  

37 members have voted

  1. 1. Grad?



Recommended Posts

Jedno naselje dobiće ime po Bori Đorđeviću

Grad Čačak će se 12. maja zahvaliti svom slavnom sugrađaninu i novo naselje nazvati njegovim imenom. Gradska uprava odlučila da se muzičaru oduži za sve što je uradio za rodno mesto

 

:nobles:

Link to comment
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • noskich

    20

  • Marathonman

    20

  • Bujodrag

    20

  • SDSG

    16

Taj rivalitet zapravo nikad nije ni postojao iz prostog razloga sto Čačani ni u čemu ne zavide Užičanima. Uostalom, stara narodna izreka kaže šta blenes ko tele u šarena vrata Užičanin u čačanski Merkator

 

Ovo za Boro Čorbom naselje je fejk njuz

Edited by Spirit
Link to comment

 

ja sam devedesetih bio u vojsci u cacku. tada je, realno, cacak bio las vegas  za uzice, kraljevo, milanovac i kragujevac zajedno. 

sada ne znam kakva je situacija.

Link to comment

Ako je u Uzicu nesto ruzno, to su onda one silne privatne kuce, a ne socrealisticki objekti.

Ali i ja sam team Uzice, odande su mi bliska drugarica i uzicka lepinja, a volim obje.

Edited by morgana
Link to comment
26 minutes ago, hazard said:

Užice je uz Novu Varoš jak kandidat za titulu ,,najružniji grad na najlepšem mestu", hvala socrealizmu i pratećoj tranziciji

trenutno su i nova varos i uzice lepsi od beograda :sleep:

 

16 minutes ago, ToniAdams said:

Jbg iz Čačka je Veljo seljo a iz Užica Aleksija. Ja i tako gledam to :sleep:

:heart:

a i dobar je ovaj team uzice na forumu.

 

nego ljudi, da li samo ja imam utisak da nam je zemlja generalno, ukljcujuci i prestonicu, prljavija nego devedesitih?

 

 

Edited by Aleksija
Link to comment
5 minutes ago, hazard said:

Inače zanima me, ne znam, da li je Čačak nešto naročito :s_c: (kao npr., Valjevo) pošto je Užice naravno :s_p:? Ili nema distinkcije po tom osnovu

 

Nije. Ništa više ni manje od drugih gradova. A i mit o četničkom kraju je samo to - mit. To se pre može pripisati selima i krajevima u okolini, ka Ravnoj Gori. Čačak je i u ono vreme bio jak komunistički kraj

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...