Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

I da je slusamo kako prica istu pricu kao i poslednjih 30 godina

 

Bolje da zove nekog iz VREMENA jer im je danas 1500ti broj ili tako nekog. VP je davno postala dosadna i nezanimljiva

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Milan Antonijević se našalio sa lažnom Desankom Maksimović na tviteru kako voli njene knjige i sl. Onda su ga ovi pajaci prozivali u emisiji, kao da je mislio da je Desanka živa. Sutradan ih je zapljusnula gomila negativnih komentara. Danas optužuju sve koji bilo šta kažu o njihovoj nadobudnosti, naivnosti i neduhovitosti da rade za Vučića. Blago nama.

Edited by msv
Link to comment

Naravno da će naprednjacima i satelitu Juriću ova dvojica biti korisni idioti za njihovu propagandu, ali to ne znači da mora da im se drži strana po svaku cenu.

Ja ću prvi da "branim" Darka kad mu botovi spočitavaju što je našao novu devojku nedugo nakon ženine smrti, to je privatna stvar, ali emisije su podložne kritici kao i sve druge.

Edited by msv
Link to comment
6 minutes ago, msv said:

Naravno da će naprednjacima i satelitu Juriću ova dvojica biti korisni idioti za njihovu propagandu, ali to ne znači da mora da im se drži strana po svaku cenu.

Ja ću prvi da "branim" Darka kad mu botovi spočitavaju što je našao novu devojku nedugo nakon ženine smrti, to je privatna stvar, ali emisije su podložne kritici kao i sve druge.

Ma nisam ja ljubitelj tog humora svakako....

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Ko kaze da ih svi zivi gledaju bas danas?

 

pa tako je počelo par postova iznad

 

rekao bih da je to default narativ kod ovih kontrabotova koji ih danas pljuju,  ali uz ogradu ja to to inače ne gledam, kao da je u pitanju Zadruga :sleep:

Link to comment
58 minutes ago, msv said:

. Danas optužuju sve koji bilo šta kažu o njihovoj nadobudnosti, naivnosti i neduhovitosti da rade za Vučića

sujetni su do neba i nazad

kao i svaki od tih selebriti komedijaša

 

:fantom:

 

Link to comment

Dare ima pretpostavke da bude dobar komičar jer je u osnovi depresivan ... Svi genijalni svetski komičari su privatno bili depresivno neurotični, nekad i psihotični ...

 

Mare je bolji kada sam vodi emisiju, a kada je u paru, onda samo povlađuje Daretu, ma šta ovaj rekao, a to malo smeta ...

 

Iskreno, nakon svih ovih opterećujućih jutarnjih programa po radio i tv stanicama, uželeo sam se jutarnjih programa gde će samo da mi puštaju dobru muziku i povremeno govoriti temperaturu i ko ostaje bez vode ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...