Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

da ne bude da im je samo glupost i blebetanje sadržaj na webu i tv potrudio se arsenik. jedna odličnost je u pitanju, napisali su je kojićka i ambrozić

 

evo link za part 1, za sad ima četiri dela. svaki dan izlazi novi 

 

 

https://nova.rs/kultura/ekskluzivno-ispovest-vladimir-arsenijevic-dedinje/

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

+1

 

Jebo stav oko Korone, to me neće sprečiti da gledam ako su mi smešni, problem je što mi uopšte nisu.

 

S druge strane Kulačin i Vidojković umeju da me nasmeju povremeno, iako me nerviraju.

Edited by Milošica
Link to comment

Da opet izrazim svoje cudjenje kako opstaju i kako su uopste dosli do te neke tacke da su kao "radio-medijske-ilikakvevec face". Totalni neartikulisani teski amateri, bez duha i trunke duhovitosti. Bez icega.

Link to comment

Imali su oni dobre rejtinge na radiju s valjda.
A to zasto ih drže pa to je kao sve na toj tv procena ljudi koji zapravo imaju malo iskustva u tv medijima.
Oni jesu sad potpuno "loose cannon" mod.
Zapravo Darko jeste poludeo potpuno, ovaj Marko samo prati...
Mada oni su im verovatno jeftini.
A i nije da je ostatak programa nešto ekstra kulturan.
Verovatno će to još ići dalje

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
2 hours ago, renne said:

koliko je nenormalan onaj darko, realno mi nije jasno zašto ih Nova drži da truje i nativakseriše

 

Stvarno je debil debil. Ja ne znam dal je glup ali ovako nesto mu se desava vec ko zna koji put. A ima i do sujete, nece da prizna da je pogresio

Link to comment
9 hours ago, de Sisti said:

 

Stvarno je debil debil. Ja ne znam dal je glup ali ovako nesto mu se desava vec ko zna koji put. A ima i do sujete, nece da prizna da je pogresio

Verovatno je to najvecim delom tacno. A sa druge strane ako si toliko glup da se zbog sujete zakopavas do grla onda si pre svega debil pa tek onda sujetan

  • +1 1
Link to comment

Meni oni uopšte nisu za tv, pogotovo od momenta kad su prekinuli svaki vid komunikacije sa publikom, čitanje viber i twiter poruka, razlog koji su naveli je totalno bezveze. Ovako su na neki način zarobljeni u nekim svojim temama, razmišljanjima, a ranije je gledalište komentarima dodavalo neke svoje boje na teme koje su oni obrađivali u toku emisija.
Nadam se da će nakon kupovine radio stanica Maxim Media grupe ponovo preći na radio, nije ovo za njih.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Meni oni uopšte nisu za tv, pogotovo od momenta kad su prekinuli svaki vid komunikacije sa publikom, čitanje viber i twiter poruka, razlog koji su naveli je totalno bezveze. Ovako su na neki način zarobljeni u nekim svojim temama, razmišljanjima, a ranije je gledalište komentarima dodavalo neke svoje boje na teme koje su oni obrađivali u toku emisija.
Nadam se da će nakon kupovine radio stanica Maxim Media grupe ponovo preći na radio, nije ovo za njih.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk


Realno, i njima bi bilo lakše[emoji769] na radiju...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...