Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

On 26.9.2019. at 11:22, teacher said:

Cubsi su za ispitivanje. Ne sećam se da je neki ovako pukao u plejof trci.

 

Btw, ova slavlja ulaska u plejof su ogavna

pre par godina, Raysi kada ih je Boston stigao. bili su nesto tipa 11 games ahead na pocetku septembra, i zasrali

mada, ovih 9 uzastopnih poraza su sramota.

kompletno smo se raspali od Javijeve povrede

 

On 26.9.2019. at 11:59, Miljenko said:

Cubsi uz Dodgerse imaju najbolju kombinaciju lineup/rotacija u NL i izuzetno je veliki neuspeh ne uzeti diviziju, o neulasku u doigravanje da ne govorim. Znam da je bullpen prodao mnogo meceva, no udaraci su morali bolje. Ovakva postava mora produkovati vise. 

Slicno donekle vazi i za Red Soxe, mada su se njima rotacija/bullpen uzasno raspali, a to nikakav napad ne moze pokrpiti.

problemi sa lineupom su tu jos od pre titule. ako se neko seca onog NLCS sa Metsima gde smo postigli 7 ili 8 runova u 4 tekme.

problemi su bili i u championship year, ali su tada starteri pokidali.

pre dve godine, ona dobijena serija protiv Natsa, pa Natsi su u petoj sami sebe pobedili kada su sami sebi dali 3 ili 4 runa u inningu.

prosle godine, lagana kontrola divizije do dve nedelje pred kraj, i onda potpuni potop hittinga zaokruzen tekmama sa Brewersima za Central i onda Rockiesima u wild card. u tim odlucujucim mecevima sam samo cekao da Javy, Zobrist ili Schwarber dodju  AB, od ostalih ni ne ocekujem hit

bice mnogo posla za Rossa ako dodje umesto Maddona, jer batting jeste potentan, ali nema nekog true stara. Javy je najblizi tome jer Bryant vec tri godine ne moze da sastavi sezonu bez 3-4 povrede. a kada ti je true star lik kojem samo treba da bacas curve na 30 centi van zone i cekas strike out, onda si u problemu. pogotovo jer je pitching prosecan u odnosu na ono sto je bio. videcemo sledece sezone, ali ako Darvish ne bude igrao kao ace i ne nabavimo makar 3 quality relievera, moze biti world full of problems for Cubs

 

nego jebo Cubse sada. pricacemo o njima u februru. sada je vreme za playoff :)

 

cenim da su Cardsi jedini sto mogu da iznenade Dodgerse, cisto jer ih sere. Brewersi, Natsi i Bravesi, bio bih sokiran.

 

u AL, ne znam kako moze da se desi ista osim Astros vs Yankees finala.

Link to comment

Ja isto tako ocekujem da omane neko u tom Freakovom projektovanom Hou - NYY, navijam za Astrose do kraja tako se nadam da ne oni. Isto kao sto on ceni da Cardsi mogu da iznenade Dodgerse jer ih sere, tako i ja sa Atlantom. A jesu Natsi chokeri, ali su i Dodgersi, a ovi prvi imaju Scherzera, Strasburga, Corbina, sasvim dovoljno da se nekom useru u zivot u PO. 

Link to comment

ausmus vise nije u la, da li ce ga maddon zameniti ?

kako pratim mlb ne znam da li je bila mozda 1 sezona da su la a igrali PO. 

 

ocekujem da pobednik WC meca a's vs tb igra u finalu

sa druge strane ocekujem la d

Link to comment

Fenomenalno je kako RF Brewersa odsmeka onu loptu po zemlji. 

 

Odigrao je minimum milion takvih lopti i buć. Neverovatno zaista. 

 

Natsi bolji, nemaju šanse ovi bez Jelica 

Link to comment

Kakva tekma i pobeda Kardinalsa. Atlanta imala 3:1 i onda Martin koji bi bacao osmi ining izađe zbog povrede bez da je bacio pitch. Goldšmit odmah HR i završi se blooperom Karpentera za 3:3 protiv Melansona koji je ušao da baci 4 outa. Izbombarduju Melansona koji je ostao da baci i deveti i povedu 7:3 i onda Martinez koji je isto trebao da baci 4 outa dozvoli 2hr, jedan 2r i jedan solo. Sa tim da je taj solo došao posle bang-bang playa na prvoj bazi koji da je otišao na drugu stranu bi značilo nerešen meč. 

Link to comment

Ume on bolje, mada je ovo kvalitetan start, u svakom slucaju. Napad Dodgersa ce morati ubedljivije od ovoga danas; 2 poena su meh skroz. Verlander ocekivano sabio. Ne vidim kako bi Tampa mogla ugroziti Astrose.

Link to comment

Verlander je lud, nema druge.

Strasburg sabio, ali su se na kraju jedva izvukli Natsi. jos im Scherzer bacao osmi. ne znam sto, pise da ce startuje sledecu(pa onda verovatno opet Corbin pa Strasbug)

Yankeesi nisu bas izdominirali, iako rez pokazuje drugacije, ali to je prevashodno jer je odbrana Twinsa sramota

Link to comment

Da je Siger iole bio strpljiviji izvukao bi u najgorem slučaju walk a verovatno bi udario nešto i barem izjednačio utakmicu ali je njegova at bat bio prilično loš iako je foulovao par pitcheva. Bilo bi neke poetske pravde imajući u vidu da se Martinez odlučio na int walk i tako doveo izjednačujući run na prvu bazu pa posle sledećeg walka i u scoring position. Sve to jer je hteo povoljniji mečap, bojao se HR i onda u povoljnijem mečapu dobio 4pitch walk :laugh:

 

Ne znam za vas ali int walk na 2 razlike i 2 outa u devetom i trkačem na prvoj bazi, meni deluje retardirano

Edited by theanswer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...