Jump to content
IGNORED

Chernobyl - HBO (2019)


eumeswil

Recommended Posts

9 minutes ago, Djuro said:

aha, razumem, procitao si na internetu.

ali to je ocigledna glupost - kako je moguce da se ti (o ViniPuu da ne pricam) pozivas na nesto sto se iz aviona 5 odgledanih minuta vidi da nije tacno?

 

Ja se apsolutno ne pozivam, valjda sam jasno naveo da me nimalo ne zanima kakav je nameštaj bio kod Legasova a kakav kod Ignatenka u kući.

Link to comment
13 minutes ago, Djuro said:

 

aha, razumem, procitao si na internetu.

ali to je ocigledna glupost - kako je moguce da se ti (o ViniPuu da ne pricam) pozivas na nesto sto se iz aviona 5 odgledanih minuta vidi da nije tacno?

 

Stara gradnja u Dobracinoj i neki soliter u stajaznam Vranju - eto to je razlika, otprilike. uz sav namestaj, razliku u kvadraturi, knjige, prozore, visoke plafone... 

 

 

 

 

Nisu imali kintu da rentiraju neki salonac za set jbg, provalili ih Budja, Uini i jos par hiljada telegentnih na inter netu.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Sad ce da se raspravlja o tome koliko je ova montaza verodostojna :fantom:

 

 

23 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ona lajna kako "ni jedna scena u seriji ne pokazuje da je radijacija zarazna" je notorna laž koja kvari opšti utisak. Sad kao treba da se pravimo da na ovom topiku ne postoji ~15 strana insistiranja na tome da Ignatenko možda jeste ozračio ženu, da je Fukušima isto što i Hirošima, i sličnih gluposti?

 

:laugh:

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Ona lajna kako "ni jedna scena u seriji ne pokazuje da je radijacija zarazna" je notorna laž koja kvari opšti utisak. Sad kao treba da se pravimo da na ovom topiku ne postoji ~15 strana insistiranja na tome da Ignatenko možda jeste ozračio ženu, da je Fukušima isto što i Hirošima, i sličnih gluposti?

 

 

Aj sto nisi gledao seriju nego sto nisi ni topik citao :fantom:

 

Znas li sta je zaraza, kada smo vec kod toga? Da li se iko u istoriji covecanstva zarazio otrovom, ili vatrom, kamionom koji ga je samleo na pesackom? Ko je ovde tvrdio da je Fukusima = Hirosima ili da je vatrogasac zarazan?

 

Plus ono sto si lupio pa ostao na topiku da je Twin Peaks (bas kao i ova serija) sranje, ajde sad dalje podmeci.

Edited by Caligula
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Ko je ovde tvrdio da je Fukusima = Hirosima ili da je vatrogasac zarazan?

 

Ne mogu sad da ti tražim citat, ali tvrdio si od početka da nema smisla dovoditi u sumnju opasnost od nuklearne energije "posle Černobilja, Fukušime, Hirošime, Nagasakija..." sve cerekajući se kao poslednji idiot.

 

Da ne znam da si operisan od sramote, utešio bih te rekavši da to nije ni u top 10 brutalnih gluposti ovde ispisanih (imali smo evakuaciju koja počinje pola sata od eksplozije, atome uranijuma koji pogađaju ćeliju na određeno mesto koje izaziva rak, itd, itd). Ovako računam da nema potrebe. Ionako se na toj top 10 listi sam pojavljuješ bar 4-5 puta.

 

2 hours ago, Caligula said:

Plus ono sto si lupio pa ostao na topiku da je Twin Peaks (bas kao i ova serija) sranje, ajde sad dalje podmeci.

 

Kakvo je sad TP odjednom podmetanje? Na predmetnom topiku sam odavno tvrdio da je (novi) Twin Peaks nepodnošljivo sranje, mentalna masturbacija polusvesnog starca koje samo pretenciozni debili mogu da dižu u zvezde. Chernobyl je neuporedivo gledljivija serija... iako takođe teško sranje iz drugih razloga.

 

Ne čudi me da se ne sećaš, pošto si trenutno u damage control režimu ("Ko tvrdio? Ja tvrdio? Šta tvrdio?")

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Ne mogu sad da ti tražim citat, ali tvrdio si od početka da nema smisla dovoditi u sumnju opasnost od nuklearne energije "posle Černobilja, Fukušime, Hirošime, Nagasakija..." sve cerekajući se kao poslednji idiot.

 

Da ne znam da si operisan od sramote, utešio bih te rekavši da to nije ni u top 10 brutalnih gluposti ovde ispisanih (imali smo evakuaciju koja počinje pola sata od eksplozije, atome uranijuma koji pogađaju ćeliju na određeno mesto koje izaziva rak, itd, itd). Ovako računam da nema potrebe. Ionako se na toj top 10 listi sam pojavljuješ bar 4-5 puta.

 

 

Kakvo je sad TP odjednom podmetanje? Na predmetnom topiku sam odavno tvrdio da je (novi) Twin Peaks nepodnošljivo sranje, mentalna masturbacija polusvesnog starca koje samo pretenciozni debili mogu da dižu u zvezde. Chernobyl je neuporedivo gledljivija serija... iako takođe teško sranje iz drugih razloga.

 

Ne čudi me da se ne sećaš, pošto si trenutno u damage control režimu ("Ko tvrdio? Ja tvrdio? Šta tvrdio?")

 

Opet podmeces sve, nista od toga sto tvrdis nisam rekao.

 

Nisam ti ja kriv sto si se apriori posro po seriji koju nisi ni gledao zahtevajuci da se izbaci rezija, dramaturgija i pepeljara iz Legasovog stana e da bi se postovale cinjenice.

 

Ovo u boldu si se isprojektovao vrlo naivno, vadis se vec danima iz sranja kojima si ovde uleteo.

 

Ima li debilnijeg uleta na topik od tvog jbt, pokusavam da se prisetim ali tesko, prosuo si ovde tesko radioaktivno sranje sa olimpijskih visina nekog etabliranog kriticara serija bez da ih i odgledas. Ovo o TP je posebna idiotarija ali jbg, forum trpi sve.

Edited by Caligula
Link to comment

koliko se sećam vini mi je davno priznao da njegova priča ne govori ništa o kvalitetu serije, tako da vini po defaultu ne može da pobedi. Pošto je ovo pdf gde inače diskutujemo o serijima, btw, čisto da podsetim :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...