Jump to content
IGNORED

Chernobyl - HBO (2019)


eumeswil

Recommended Posts

Odbijam gnusne insinuacije koje dobijam preko PM-ova da matori sa štapom predstavlja mene.
 

Spoiler

Inače - :lolol:

 

 

Link to comment
26 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Odbijam gnusne insinuacije koje dobijam preko PM-ova da matori sa štapom predstavlja mene.
 

  Reveal hidden contents

Inače - :lolol:

 

 

 

ja sam bas o tome razmisljao, ko bi mogao da 'glumi' u verziji 2.0. pt2 i ti ste mi bili isto na pameti :D ima tu materijala kada matori kgb-ovac monologuje.

 

 

ja sam pogledao jedno 10x do sada ovaj video, i bas mi fali v2. odn. idemo do pet kako i dolikuje :D

Edited by hoffnung
Link to comment
15 hours ago, Budja said:

 

aha, razumem, procitao si na internetu.

ali to je ocigledna glupost - kako je moguce da se ti (o ViniPuu da ne pricam) pozivas na nesto sto se iz aviona 5 odgledanih minuta vidi da nije tacno?

 

Stara gradnja u Dobracinoj i neki soliter u stajaznam Vranju - eto to je razlika, otprilike. uz sav namestaj, razliku u kvadraturi, knjige, prozore, visoke plafone... 

 

 

Link to comment
12 minutes ago, hoffnung said:

 

ja sam bas o tome razmisljao, ko bi mogao da 'glumi' u verziji 2.0. pt2 i ti ste mi bili isto na pameti :D ima tu materijala kada matori kgb-ovac monologuje.

 

 

Za mene treba nešto sa bar 12 minuta materijala gde samo ja lomotim.

 

Recimo sekvenca sa suđenja, ja sam drug Legasov (sudija je, dakako, Vini), gde objašnjavam da je potpuno validan potez scenariste da uzme motive i svedočenja ljudi koji su bili tamo na licu mesta i da nema sveobuhvatnu obavezu prema čovečanstvu da ih upodobiTM ili menja. Samo, kratko je Legasov pričao, duže bi ja to. Počeo bih negde od Ivana Groznog.

 

 

 

Link to comment

Matori sa štapom može da predstavlja samo drugarice PT i Mei. Izrazio podršku za druga Bruganova, autoritativno objasnio™ da je ovaj od starta u pravu, QED, i pobrao zaslužene aplauze :sleep: 

 

Drug Djatlov može da bude drug Marvin, povukao se iz diskusije na vreme, nit cezijum jeo nit cezijum mirisao.

 

Ona lajna kako "ni jedna scena u seriji ne pokazuje da je radijacija zarazna" je notorna laž koja kvari opšti utisak. Sad kao treba da se pravimo da na ovom topiku ne postoji ~15 strana insistiranja na tome da Ignatenko možda jeste ozračio ženu, da je Fukušima isto što i Hirošima, i sličnih gluposti?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...