Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Jeremija said:

Raonić je brutalan, da Vimbldon nije usporen od Samprasovih dana, sigurno bi imao barem 1.

 

Meni je čudno da ni ovako nema. Pa jedan Čilić je uzeo GS, a ništa Raonić nije lošiji.

Link to comment

naravno 6:7 posle 5:3 očekujem nekih 1:6 u trećem setu. neverovatan tenis inače se igra. ova riba stoji metar iza linije i slajsom vraća svaku loptu po sredini širine terena a negde možda korak dva unutar po dubini i danilovićka ide forhend za forhendom dok ne pogreši. 

Link to comment

Gledala sam ga protiv Iznera, samo ne znam da li je bas dobar parametar taj jedan mec (i protivnik), no u svakom slucaju kako je poceo godinu lose (a kako je sjajno zavrsio prethodnu), popravio je osetno formu.

Matorog nisam gledala, a Rafa skripucka, nista spec ne igra, osim sto je jako agresivan i max skracuje poene, valjda da bi duze trajao : ), ali Hacanov ima 0:5 protiv njega sto nije zanemarljivo, poslednji put igrali na USO.

Tako da ne verujem da ovde moze da iznenadi, no Rafa uvek moze da cokne

 

 

 

Link to comment

Na ovakvom turniru mozda i moze da zakuva, da uzme bar set na neko ludilo, dok na GS nema sanse jer uvek nadje nacin da se samounisti, kao i vecina tih ostalih solidnih sto se boje ove trojice...

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...