Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

Ne vidim nikakav problem sa ovim što je uradio Kirjos, pa Nadal stoji bukvalno na tribinama čekajući servis.

 

Ne verujem da je Đere posle 2 i po sata dobio i Džazirija. Kakav lik. Sad ide opet na FAA. 

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije valjda sporan taj servis, vec generalno majmunisanje ovog.

 

Bravo za Lasla. Mislim da gubi sledeci od Feliksa. Mora ga umor stići.

Edited by Timmy
Link to comment

Zanimljivo je da je Djere na kladionici bio veliki favorit sinoc protiv top50 igrača. Filip npr nikad nije bio po kladionicama favorit u takvim mečevima. Doduše, njega su i povrede osakatile prosle godine. Ali ista prica, sa 90og mesta uzeli 500 tj 600 poena na jednom turniru i usli u 40. A Djerea gledaju kao favorita...

Link to comment

Jaziri je bas slab na sljaci, a Laslu je najjaca podloga, verujem da se o tome radi. Da se igra na betonu verovatno bi bile obrnute kvote. 

 

Kad smo kod Filipa, izgubio na nekom celindzeru od onog Junga sto redovno dere Kecmanovica.

Link to comment

Sasvim zadovoljavajucih 3 sata tenisa, mrvica vise psihicke stabilnosti i mentalne volje za grka. Ako Borna uspe da uzme set Federeru i umori ga dovoljno moze i on u finale.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Prosuo Monfa prilicno, morao da dobije, ali ono ne pozivanje na 5:4 za Grka u tb drugog seta kada je loptica onoliko otisla u aut, i umesto da bude 5:5 izgubio poen i ode mast u propast... neshvatljivo mi je.

 

Borna bas nije u formi, i iako ne blista ni matori, ne verujem da ce mladunac nesto da uradi ovde.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Otvara se opet Laciju, polufinale Ruud - Garin u gornjem delu kostura, od nosilaca ostao samo Pella dole, ne znam kako igra sad. Moze da sada da ispadne mudro sto ipak igra Sao Paulo, nema veze sto je 250 turnir.

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...