Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, steta sto je bas preko Filipa morao di prve titule ali je dobro riternirao. Imao je muda da uzme ono sto je umislio da je morao.... Filip je hteo i sasvim dobro igrao ali mu je falio taj jedan poen koji pravi razliku.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Filip ima preslab servis. To je po meni, najveća mana njegove igre.
Neverovatno kako los servis ima, al oke i ovo je bilo iznenadjenje sto je dosao do kraja, s obzirom na forumu i trece izgubljeno ATP finale, drugo ove goine -.-
Link to comment
12 hours ago, Cash said:

Priznaj da si navijala za Sapovalova :sleep:

Nisam, ja sam patriota, uvek navijam za naše (čak i za Partizan kad igra na međunarodnoj sceni). ;)

Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Nisam, ja sam patriota, uvek navijam za naše (čak i za Partizan kad igra na međunarodnoj sceni). ;)

Svaka čast mada mene je sinoč baš obradovala pobeda Krke :D

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Nisam, ja sam patriota, uvek navijam za naše (čak i za Partizan kad igra na međunarodnoj sceni). ;)

Pravda samo za one koji tacno znaju kolika je ovo zrtva!!

Pricam ja o tom fenomenu mom shefu (od rodjenja navija za Wolverhampton Wanderers FC) a on kaze - pa i ja tako - uvek navijam za onog ko igra protiv Aston Vile... Fljamurtari, vi li ste??

Link to comment

Ja selektivno, kad me grobari nerviraju (okolina) onda protiv njih, i naravno sada sa Mancom obavezno contra [emoji57]

Boz' pomozi!

 

Inace...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Nazalost ne mogu da vas se ratosiljam nikako, kako god :angry:

A za Jedinstvo ce vidimo, nemoj mnogo da se radujes unapred, da ti odmah kazem... niste vi ipak Zvezda koja bije kad hoce pa i one neke sa Usatim [emoji41]
Najsladja pobeda... pa ko zna od kada. Melem [emoji173]

Link to comment

Filip produzuje Fonjinijevu krizu dobrim/h partijama [emoji38] idemo dalje protiv Tsitsipasa sutra.

 

Sa druge strane iste polovine Fedex-Wawa...

 

A na drugoj polovini Bagut-Minaur moze biti :facepalm:

 

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...