Jump to content
IGNORED

Tenis 2019


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    503

  • renne

    395

  • Arkadija

    332

  • Tsai

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tesko da će ga vratiti, pričala je da je bila nesrećna dok je radila sa njim i kako su joj I roditelji I sponzori pruzili podršku da ga promeni.

 

Edited by Tinman
Link to comment
Nina Stojanovic poslednjih par meseci igra tenis zivota i rekao bih da je u ovom trenutku najbolja srpska teniserka. Ruku na srce, to i nije tako tesko s obzirom na formu ostalih.
 
Nanizala je par lako i ubedljivo osvojenih ITF-60 turnircica na sljaci, na WTA u Jurmali stigla do cetvrtfinala gde je tesno porazena, a na US Openu izgubila u poslednjem kolu kvalifikacija dobijen mec od Taunsend (vodila 6-3 5-2). Taunsend je kasnije izbacila Halep i stigla do 4. runde, gde gubi 2-1 od Andreesku, sto potvrdjuje da je Nina u odlicnoj formi.
 
Prekjuce je na WTA turniru u kineskom Nancangu najpre pocistila Vang (55. na listi), a danas rutinirala i Sem Stosur 6-4 6-3. U cetvrtfinalu igra protiv Kozlove, ako pobedi ceka je prvo WTA polufinale i ulazak u top 100.
 
Nina je obecavala kao junior, ali nije uspevala to da prenese na seniorski nivo. Cinilo se da ce se potpuno fokusirati na dubl (gde je vrlo dobra i dogurala je do top 50), ali je eto konacno pronasla singl ritam u poslednje vreme. Nisam je mnogo gledao, ali ono sto sam ispratio stilom pomalo podseca na Anu Ivanovic. Dobar servis, razorni udarci, kada pogadja vrlo je neugodna. Podjednako dobro igra i na sljaci i na tvrdoj, mislim da ima tu materijala za top 50. 
 
Valjda se i Olga malo trgne, zenski tenis nam je bas u kanalu... 
Izgubila od Peterson koja je i osvojila danas lako turnir, realno za godinu dana bolja igracica koliko i vise ima (24). Vec sutra Nina igra na turniru u Guangzhou, malo ozbiljnijem. Sasrecom
evo ga onaj Sumit Nagal, juče sa Federerom na Artur Ešu, a danas na čelendžeru u Banjaluci
 
 
Izgubio glatko u finalu od nekog Griekspoora, sramota za Majorcanina...

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Tek sada videh da je Krajinović sinoć prošao Verdaska u Mecu. Ja sam gledala do pola drugog seta i prestala u uverenju da Filip lagano to gubi. Pre svega što je Verdasko servirao valjda 100% prvi servis.

Šta se posle dogodilo ne znam, ali očigledno da je Filip proigrao , a ovaj prestao da servira kao opsednut.

Link to comment
Je l’ jos nekome ovaj Laver kup neprijatan i neprirodan kad su svi kao drugari mnogo se vole i trude da to pokazu svog moguceg trenutka?
+1

nije dobar za GS mentelitet, sparing ok, kolege moze ali ljuti protivnici kad ih zreb suprotstavi. Dobro ima all star utakmica po sportovima ali nisam cuo da se to desi npr u atletici, ili golfu, sahu... spektalularizacija sporta sto samo po sebi i nije lose

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...