Jump to content
IGNORED

Midterms 2018 and beyond


theanswer

Recommended Posts

Stvarno je žestoko opala frekvencija. Šteta što te je mrzelo da okačiš skrinšot, da vidimo svi taj precipitous drop:

 

79C20fc.jpg

 

Ala ga je oborio Barak, svaka mu čast :hail: Frapantna razlika pre i posle 2016.

 

Link to comment
2 minutes ago, Radoye said:

Za Barakov ucinak bi bilo interesantno pre svega videti promenu stanja izmedju 2008. - 2016. IMHO.

Njemu svaka cast - 1 dobitnik Nobelove nagrade je uvek i svuda za svaki respekt.

Ono sto meni nikako nije jasno - kako su uspeli da ga prodaju kao crnca™ kad je covek evidentno polubelac™. Dobro - i polucrnac™, al' brt - 50:50.

Kod nas™ takvog svojatanja nikad nije bilo - ko je iz meshovitog braka taj nije ni tamo ni ovamo, ne? 

Link to comment
24 minutes ago, Gandalf said:

(All) - (All) - (All)...

 

E jesi lud majke mi, sam svoje podatke ne proveravaš nego ih na slepo šalješ meni da potvrdim tvoje lupetaranje.

 

Evo ti za (Black) victims kako je opalo pod reformistom Obamom, a onda skočilo pod svinjom Trampom :isuse: 

 

VAXDoJn.jpg

Link to comment
29 minutes ago, Gandalf said:

Armed/Unarmed: (All)

 

Pa smisli koji presek hoćeš, jebote :lol: Samo klikneš na željeni meni, pa kad ti izađe grafik a ti PrintScreen, pa okačiš negde:

jPHfiBA.jpg

 

Nije meni teško da ti pravim skrinšotove celo veče, majke mi. Ali posle lepo da kažeš jeste, kriv sam, jeo sam govna - baš tim rečima - jeo sam govna, naterali me mediji da lupetaram kako je Obama reformisao policiju i oborio broj egzekucija a Tramp to posle sve podigao u nebesa... 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, Gandalf said:

hint: federalizam.

 

:lol: Desetka za trud!

 

Obama znači nije vladao na federalnom nivou nego lokalno? Dobro, reci lepo koju državu hoćeš da analiziramo - na tvom sajtu, BTW, nisam ga ja linkovao nego ti - pa ćemo polako i strpljivo da tražimo.

 

Ima ih samo pedesetak, ali pre ili kasnije mora da iskrsne neki primer po kom tvoja tvrdnja neće zvučati kao kompletni debilizam kakav jeste.

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

:lol: Desetka za trud!

 

Obama znači nije vladao na federalnom nivou nego lokalno? Dobro, reci lepo koju državu hoćeš da analiziramo - na tvom sajtu, BTW, nisam ga ja linkovao nego ti - pa ćemo polako i strpljivo da tražimo.

 

Ima ih samo pedesetak, ali pre ili kasnije mora da iskrsne neki primer po kom tvoja tvrdnja neće zvučati kao kompletni debilizam kakav jeste.

 

 

1 hour ago, Gandalf said:

 

Link to comment

 

5 minutes ago, Weenie Pooh said:

Znači, u gradovima vlada Obama a u selima Tramp? 

vruće.

Edited by Gandalf
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...