Jump to content
IGNORED

Eurocup


harper

Recommended Posts

Partizan je (sada vec) sinoc istakao ozbiljnu kandidaturu da ode do kraja u Evrokupu ovim istresanjem Djordjevica i njegovih pulena iz gaca. Gledamo sam Uniks, Unikahu, Veneciju sada sam video i Virtus, nisu me ubedili da su bolji od Partizana. Ovih 17 razlike bi trebalo da obezbedi prvo mesto u grupi a onda je auto-put do finala, nece biti potrebe ni da se testira moze li ova ekipa ovako da odigra i u gostima. 62 poena za poluvreme, ne secam se kada sam poslednji put video da neko tako napuni neciji kos na ovom nivou takmicenja.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    74

  • Nikodije

    53

  • goofs

    46

  • MiddleClass

    38

ja bi sve ove ekipe koje izgube od ovakvog ritasa, suspenzovao na dve godine iz evropskih takmicenja..

leptejebo, sesta garnitura litvanaca plus 3 malo je reci ispodprosecna stranca, cruz, holloway i bairstow.. :facepalm:

Link to comment
31 minutes ago, BWA said:

ritas gubi od monaka 53:15🤐

 

On 22.1.2020. at 22:55, Shaq said:

ja bi sve ove ekipe koje izgube od ovakvog ritasa, suspenzovao na dve godine iz evropskih takmicenja..

leptejebo, sesta garnitura litvanaca plus 3 malo je reci ispodprosecna stranca, cruz, holloway i bairstow.. :facepalm:

:fantom:

Link to comment

Ja imam guilty pleasure da gledam talijane.
Svaki out se nenormalno zabavim.
Od frizura preko mehanike šuta pa do rasprave sa sudijama i opšte postavke igre (koja nejčešće ne postoji), to je jedan cirkus.
Ja kontam da i igrači i treneri odu u italijansku ligu čisto da malo odmore mozak od košarke.
Hajlajt od sinoć mi je useravanje u život Djentileu i trenutak kad se onaj plej Trenta zalece i pokusava da zavali dandaru centru Virtusa koji kreće na zakucavanje. Taj entuzijazam stvarno davno nisam video :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
13 hours ago, nahbar said:

Nikad jaci evrokup. U dve grupe svi imaju 2-2. Jbg nije svakog usralo da imaju Andoru u grupi.

 

To 2-2 govori o jednakom nekvalitetu timova, ali dobro... Jasno mi je da se projektuje tezina protivnika da bi trijumf bio epskiji...

Link to comment
  • 2 weeks later...
29 minutes ago, *edited by mod said:

Pade mi sinoć na pamet, šta je Đordi osmislio u slučaju a oba finalista EC budu u top 8 naredne sezone?

 

Pa kapiram da losije plasiarani ispada, a pobednik EC ide u EL. 1 takmicarski sistem po meri Djordija.

Link to comment
 
Pa kapiram da losije plasiarani ispada, a pobednik EC ide u EL. 1 takmicarski sistem po meri Djordija.
Pre mi vuče da će ABA tu da izduva a ne u teoriji recimo jedan od dva polufinalista EL

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...