Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

9 hours ago, pacey defender said:

a da li su u stanju da prepoznaju baš svako nepropisno parkiranje? Npr, u ulici postoje obeležena parking mesta i ona koja su između, kod hidranta, drveta, svetiljke, i sl. Tu nije dozvoljeno parkiranje, odnosno, tu terenski radnici Parking servisa uopšte ne kontrolišu da li je je vozilo platilo parking. Bukvalno divlje parkiranje Da li ova nova vozila snimaju i registruju takvo parkiranje? Ili samo hvataju četiri migavca i ostala zaustavljanja i parkiranja na ulici?

Jok, samo ove koji su parkirani na ulici i po trotoarima

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Jok, samo ove koji su parkirani na ulici i po trotoarima

Pa bas divno. Opet cemo mi koji placamo mesecni parking da budemo ovce i budale, dok ce parkiranje uz drvo (sa metar automobila na kolovozu) da se tolerise. 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

juce/prekjuce kneza milosa, ispred nemanjine ona stanica za bus/trolu, riba stala ispred same stanice, dakle nekih ne vise od 20m od same raskrsnice

u medjuvremenu se ukljucilo crveno na semaforu, trola naisla iza nje, ljudi se pokusavaju prestrojiti u levu ne mogu od nje, posle ni trola ne moze dalje, mora daje obilaze, ona se sminka :D :hail:

kapiram da cu zvucati mizogini, ali po licnom iskustvu ta najluidja stajanja sa sva4, parkiranja na tramvajskim sinama, samim raskrsnicama su po pravilu zene

 

ovde kod mene u  carsiji ima jedna ulica gde se po pravilu uvek istih njih 3-4 parkira u samu raskrsnicu, izlaz na glavnu ulicu i time potpuno zaklone vidik i ozbiljno otezaju izlazak na ulicu

 

poenta ovog mog ranta je na da zene vise krse propise, muskarci to rade u najmanju ruku podjednako (kad je u pitanju to kratko parkiranje, sa sva 4), ali imam osecaj da 1 deo sugradjanki to radi bez ikakvog uvida u kojoj meri uticu na ostale u saobracaju

Link to comment

sugradjanke su dugo kritikovali kako prevelikom opreznoshcu i obazrivoshcu narushavaju taj jedan neki nezni sklad saobracajne delatnosti. sada je stasala nova generacija sugradjanki, shminka se, jede, telefonira, ne staje peshacima, ne staje na crveno seche ulece. i kad joj neshro kazesh izadje i izvadi ti ochi noktima.

trzishte.

sent from bubamoto



  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

ma jok

samo nedostatak mozga, elementarne kulture, osecaja za druge ljude

 

"cela" strana resavske parkirani automobili, maltene u liniju, eventualno neki cm gore dole i onda se nadje neki genije da parkira pola metra unutar kolovoza na tramvajske sine

pa kako jbt? kako ne vidi da su iz nekog razloga svi u liniji, kako sine ne vidi?

Link to comment

Kad sam u obilaženju video da riba (u nabreklom SUVu naravno, ljubi je sugar daddy) ne kuca na jednom, već na dva mobilna - sve sam video.

 

Tako je i mene sastavila jedna od pozadi na STOP znaku pre 4-5 godina, kaže - jao, ne znam kako, ovo mi se prvi put desilo, a ja lepo video u retrovizoru šta se sprema jer proverava šminku, namešta šiške, šta li.

U osiguranju (popunili evropski) mi kaže službenik - ti si joj treći ove godine. Bio je Jun ili Jul.

Edited by zorglub
Link to comment

Sve to sto pisete ne menja da cete tesko naci zenu koja divlja preko svih razumnih granica brzine. Zene kada prave gluposti u saobracaju, to je zbog tih wtf zaustavljanja i neartikulisanih parkiranja i sl. Muskarci kad prave sranja, to moze da smanji broj zivih. Jer kao vozimo bolje od zena. Body count nam je jeziv. Ako vec mora da se rezonuje mi i one

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, pacey defender said:

Sve to sto pisete ne menja da cete tesko naci zenu koja divlja preko svih razumnih granica brzine. Zene kada prave gluposti u saobracaju, to je zbog tih wtf zaustavljanja i neartikulisanih parkiranja i sl. Muskarci kad prave sranja, to moze da smanji broj zivih. Jer kao vozimo bolje od zena. Body count nam je jeziv. Ako vec mora da se rezonuje mi i one

ja sam se jasno osvrnuo na taj deo "parkiranje, pogotovo ono cuveno sa sva 4"

i naravno da moj licni utisakmoze biti potpuno pogresan

 

po mom iskustvu u tom segmentu krsenja saobracjnih propisa, zene prave vece probleme, ono sto sam opisao

u mnogim drugima, npr na prvom mestu mi pada na pamet divljanje u saobracaju, voznja daleko preko ogranicenja, opasna preticanja opet po mom licnom utisku apsolutno dominiraju muskarci

tako da nikako nisam izvlacio zakljucak koji sugerises, zapravo jasno sam se ogradio od toga jos u prvom postu

  • +1 1
Link to comment

od ženskih osobina u saobraćaju za sve ove godine uverio sam se samo u jedno, da mnogo češće pipkaju kočnicu u vožnji nego što za tim ima potrebe. kad god sam se našao iza takvog auta, kome se u tečnoj vožnji bez zastoja svakih par desetina metara pale štop svetla, svaki put je vozila žena.  zašto tako, ne znam, uglavnom samo ometaju auto iza sebe. vremenom sam naučio da prepoznam takve slučajeve, pa se manje cimam :sleep:

 

od tipično muških osobina u saobraćaju što kaže pacey, skraćuje se životni vek

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...