Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li se ovim ugovorom smanjuju šanse da će Gudura igrati na SP? Msm, prvi put ide u NBA, sve novo, malo će biti jebeno da ga iskrcaju tamo početkom oktobra, a sezona samo što nije počela, period adaptacije= nula. Ne znam kakve su statistike vezane za odazivanje igrača za velika takmičenja u godini kada potpisuju prvi NBA ugovor.

Link to comment

Pa ako ga selektor  precrta sa sledeceg precrtavanja, moze da se piprema za narednu sezonu. Sam je izjavio da potpis nista ne menja kada je u pitanju reprezentacija.

Edited by Micko8
Link to comment

On je meni bio super igrac i kad je nazivan kilavom babom, ali mislim da NBA nije za njega. Ali ok, ne bi bio prvi put da sam se zajebao. Uostalom, ako vec zeli treba da proba.

 

Link to comment
Quote

According to Jeff Sherman, vice president of risk for the SuperBook, the anonymous bettor placed a $100,500 bet on the Philadelphia 76ers to make the playoffs at minus-5,000 odds Wednesday. If the 76ers reach the postseason, the bettor will win a net $2,010.

 

Koja opklada :D

Bilo bi mu pametnije da je kupio stan u NS i izdavao ga. Imao bi do aprila 2-3 puta veći profit, a ovako će mu sve pojesto inflacija a još ako se povrede dvojica onda može da pukne za sve pare. :fantom:

Link to comment

Nocas mi iskoci da je davao nesto manje para na Buckse dobitak 100$. Mrzi me da proveravam sad sa fona. :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...