Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidim pominje se markus moris kao pojacanje kingsa

ne kapiram koji ce im on kurac(pogotovo uz barnsa kako pise)

on je nesto izmedju 3 i 4, barns je prosle sezone takodje igrao na 4, pored baglija kao startera to onda ne ostavlja bjelici gotovo nikakve minute

ok, dzajls ce skoro sigurno biti rezervni "centar" imali su oni i prosle sezone petorke sa baglijem i bjelicom, mislim da ima prostora da to i vise guraju ove sezone

ako bi bjelica napokon doveo telo na nba nivo, moze on odraditi tako nekakvu rolu, ali nevezano sa tim barns+moris mi deluje potpuno suludo

na sve to moris sigurno nece igrati za kikiriki

 

oni pod ugovorom imaju

foxa, yogija, mejsona

hilda, bogdana

(barnsa) ,( 2 ovogodisnja pika)

baglija, bjelicu

           , dzajlsa

 

sve sto im treba je sto bolji startni centar, eventualno zamena barnsa boljim igracem 

 

pored toga mozda jos neko na 3, mada ce tu bogdan uzimati dosta minuta zajeedno sa ovom dvojicom na terenu, ako bas nemaju ni malo poverenja u ovogdisnje pikove

i opet eventualno neko na  5, ili klinac ili veteran ili eventualno neki "speci" :fantom: uglavnom svakao ne neko ko iste 20+ minuta sa klupe

 

kakav sad moris kakve picke materine?

cak bi mi vise smisla imalo da menjaju barnsa morisom, ali i to je bzvz potez

Link to comment

marcus morris me iznenadio kako je dobro igrao u bostonu. lebron stopper™ i solidan trojkas. ne bi bio lose pojacanje za sacramento, kada bi imao slicnu ulogu i kada bi se podredio timu. ipak, postoji mogucnost da je mozda takav samo kod ozbiljnog trenera i u dobrom sistemu. 

Link to comment

Janis MVP, Luka mladi MVP, Sijakam MIP, Rudi Gober DP, Lu Vilijams 6P i Budenholzer kouč godine. Kažu da je ceremonija bila 1 neprijatnost na nivou i da su svi izgledali kao da ne žele da budu tu.

Link to comment
14 hours ago, pbg12345 said:

vidim pominje se markus moris kao pojacanje kingsa

ne kapiram koji ce im on kurac(pogotovo uz barnsa kako pise)

on je nesto izmedju 3 i 4, barns je prosle sezone takodje igrao na 4, pored baglija kao startera to onda ne ostavlja bjelici gotovo nikakve minute

ok, dzajls ce skoro sigurno biti rezervni "centar" imali su oni i prosle sezone petorke sa baglijem i bjelicom, mislim da ima prostora da to i vise guraju ove sezone

ako bi bjelica napokon doveo telo na nba nivo, moze on odraditi tako nekakvu rolu, ali nevezano sa tim barns+moris mi deluje potpuno suludo

na sve to moris sigurno nece igrati za kikiriki

 

oni pod ugovorom imaju

foxa, yogija, mejsona

hilda, bogdana

(barnsa) ,( 2 ovogodisnja pika)

baglija, bjelicu

           , dzajlsa

 

sve sto im treba je sto bolji startni centar, eventualno zamena barnsa boljim igracem 

 

pored toga mozda jos neko na 3, mada ce tu bogdan uzimati dosta minuta zajeedno sa ovom dvojicom na terenu, ako bas nemaju ni malo poverenja u ovogdisnje pikove

i opet eventualno neko na  5, ili klinac ili veteran ili eventualno neki "speci" :fantom: uglavnom svakao ne neko ko iste 20+ minuta sa klupe

 

kakav sad moris kakve picke materine?

cak bi mi vise smisla imalo da menjaju barnsa morisom, ali i to je bzvz potez

 

Bolje da su trejedovali za Adamsa...:fantom:

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...