Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

Just now, ToniAdams said:

Za kog si navijo?

Inter od malih nogu. Najbolji ortak iz ulice za Juve al nismo se klali na nivou grobara i cigana na PPPu, baš je bila uživancija gledati calcio tih godina, simpatisali smo gotovo sve ekipe iz lige, tj. u svakom timu smo makar jednog igrača gotivili. Inače slab sam ti ja klupski navijač, više se vezujem za pojedine igrače. Baš lep period.

Sećam se scene ko iz Munja, gledamo Juve, ne sećam se s kim, u večernjem terminu, njegov ćale seda da gleda sa nama, u ćošku ekrana piše ko igra, Juve u crno belim dresovima a ćale pita ko igra? Drugar kaže Partizan i Rad. Posle par minuta ćale će: pa što lažeš kad igra Juve :lolol:

 

Link to comment

One jedne sezone Venecija na polusezoni beton zadnja - Inter posalje Rekobu na pozajmicu, a mislim da je i Rambo bio tamo tad, ne secam se tacno... U prolecnoj polusezoni su kidali sve zivo, na kraju su bili negde 10. Secam se da je Taibi branio i Maniero bio spic. :Hail:

Link to comment

Nas tri frenda, ja Lazio, drugi Fiorentina...a, ovaj treći nije nešto previše sport pratio, ali sad htio i on nesto i naravno odabere štreberski. Juve. Heh...

 

Nedjelja u 20:30 bila rezervirana za talijansku ligu na htv. Sjecam  se jedne opake tekme. Bari:Milan 3:5. U Milanu igro neki opaki lik, zabio 4 komada. Ne mogu se sjetit imena sad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...