Jump to content
Sign in to follow this  
mrdja

Calcio nostalgija

Recommended Posts

ArleKino
1 minute ago, Ezekijel said:

Tad su bili oni neki neredi, odnosno žandari izmlatiše navijače Jedinstva. 

Jbt, zastrašujuće koliko detalja vezanih uz nogomet zapamti čovjek kroz godine.

Pogotovo u tvom slučaju. :D 

Neki dan sam sebe uhvatio u tome da pamtim golove Nikolića i Gutalja kad je Željo pobijedio na JNA u sezoni 1989-90. i da su oba gola bila u konkurenciji za gol kola.

Prvo fudbalsko sjećanje mi je penal Milana za 2-4 na penale na Marakani.

Ezekijel

Ja sam imao susjede Srbe pa pamtim i tekme CZ s Real Madridom.

Prve suze vezane su za Hajduka i poraz od Waregema na penale. U magli se sjećam i pobjede nad Torinom. 

Od internešenala baš su mi se PSV usjeko o sjećanje sa Van Brejkelenom i Gerecom. 

I mislim da je bilo neko finale Bajern uerdingen i Bjern Leverkuzen. Gledo u hotelo s brdom njemačkih turista. 

I na nekom svjetskom gdje je Carlos branio za Brazil pa primio gol iz penala da mu se lopta odbila od stative.

Btw, 40 godina brojim. 

maheem

idite u peršun, kakav throwback sad mi se ponovo gleda fudbal :(

renne
Just now, maheem said:

pa gledaj, kuj ti brani :)

maheem

trenutni fudbal je sranje, čast izuzecima

Zico

Isto 47/50, nisam znao 22,24 (svaka cast za ovu dvojicu) i 39. Ko nema makar 40 poena na kvizu da mu se zabrani  pristup  ovom svetom topiku :fantom:

Edited by Zico

ToniAdams
1 hour ago, maheem said:

Za kog si navijo?

maheem
Just now, ToniAdams said:

Za kog si navijo?

Inter od malih nogu. Najbolji ortak iz ulice za Juve al nismo se klali na nivou grobara i cigana na PPPu, baš je bila uživancija gledati calcio tih godina, simpatisali smo gotovo sve ekipe iz lige, tj. u svakom timu smo makar jednog igrača gotivili. Inače slab sam ti ja klupski navijač, više se vezujem za pojedine igrače. Baš lep period.

Sećam se scene ko iz Munja, gledamo Juve, ne sećam se s kim, u večernjem terminu, njegov ćale seda da gleda sa nama, u ćošku ekrana piše ko igra, Juve u crno belim dresovima a ćale pita ko igra? Drugar kaže Partizan i Rad. Posle par minuta ćale će: pa što lažeš kad igra Juve :lolol:

Meazza

Del Pieru nikad necu oprostiti one propustene sanse protiv Francuza u finalu 2000. Sta je Totti radio tada, kakve lopte delio, ali Del Piero usrao stvar. 

Plajvi

One jedne sezone Venecija na polusezoni beton zadnja - Inter posalje Rekobu na pozajmicu, a mislim da je i Rambo bio tamo tad, ne secam se tacno... U prolecnoj polusezoni su kidali sve zivo, na kraju su bili negde 10. Secam se da je Taibi branio i Maniero bio spic. :Hail:

ArleKino

Mali off: ovi kvizovi će vas otjerati na rub razvoda, nesanice i svega drugog. https://m.sporcle.com/games/tags/xis 

Na Sekti™ CL XI sam imao 97 posto. Do 2012-13 svi pronađeni, ove novije sam imao malo lošije.

Ja sam na onom Serie A kvizu imao 46/50. Nisam prepoznao igrača po kojem sam nosio nadimak. :isuse: :isuse: