Jump to content
IGNORED

Yues open 2018


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    132

  • Tsai

    87

  • Nesh

    83

  • nisam ja

    71

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, Timmy said:

Micko, sta ti dokazujes, da Novaku ne odgovaraju vise dvoranski mecevi? Jedino ako tenis pratis 6 meseci mozes da izjavis tako nesto.. 

 

I generalno obaras nivo diskusije na topicu tim trolovanjima. A mi se pecamo. Ne znam samo dal to radis namerno ili si jednostavno takav. 

Ko bre troluje,  dobro znas sta sam napisao. Ovi bolidi sa Guardijana kukaju kako je Djokovic pobedio iskljucivo zbog pokrivenog terena , gde je podloga  kao  bila  jos sporija , Mekenro,Kurijer  ,Anakon i jos nekoliko  teniskih "analiticara" pre ovog meca su favorizovali Del Potra , da mu ti zatvoreni uslovi pomazu, licno sam gledao  najavu finala. Uvek se trazi neki razlog zasto je Novak pobedio u finalu, naprave euforiju pre poetka meca  kao da ce Novak da izgubi a kada dobije onda tuga, pokusavaju da umanjuju pobedu nekim glupostima,  Kao sto   onaj bolid  sa SI Jon Wertheim , pocinje intervju sa Djokovicem, kako je Djokovic pobedio  samo odbranom, sto je i njega vidno iziritiralo, pa ga je ispravio a imao  je vise winnera od Del Potra na mecu :laugh: Uglavnom zapadni mediji i analitacari imaju potcenjivacki stav prema Djokovicu,  koliko samo uzbudjenja u glasovima kada njegov protivnik napravi brejk, osvoji set itd. bas su jadni.

Edited by Micko8
Link to comment

Pozdrav.

Samo da se evo i ja ovde upišem i hajlujem Novaka.

Definitivno smo srećni što prisustvujemo nečemu ovakvom.

Srbadiji se ovo neće ponoviti ni za milion godina :s_d:.

 

Malo mi čudno u kom kontekstu se ovde spominje Kurijer. Ne jednom sam slušala koliko lepo priča o Novaku i dobro se sećam koliko je ispizdeo kada je, po njegovom mišljenju potpuno nepotrebno prekinut meč na rg između Novaka i Rafe i to u momentu kad je Novak bio nadmoćan a Rafa kukao kako podloga ne prima spin. Naravno da je sutradan Nole izgubio, ali Kurijer je tvrdio da je vidljivost bila sasvim dovoljna da se još igra.

 

Onu kravetinu ne bih ni komentarisala, to ponašanje je sramotno i za običnog čoveka a nekmoli za vrhunskog sportistu.

Drago mi je što se pojavila Naomi, svaka čast devojci , želim joj da joj ovo bude samo prvi u nizu gs.

 

Hvala svima koji su ovde pisali, nisam imala nikakav način da gledam mečeve i mnogo mi je značilo kad ovde iščitam šta se dešavalo. Skoro kao da sam i gledala :D

Link to comment
36 minutes ago, Tsai said:

Dali su mi kvotu 15 u Meridianu da Novak osvaja 20 i vise grend slemova. Oni nisu normalni. Lol

 

Šta, malo? 

 

Staviti 1k evra. Za par godina imaš...dobar auto? 

Link to comment

"Đoković je najmanje blistav od svih velikih šampiona. Ali igra na najvišem mogućem nivou. Bolji od Federera i Nadala? Verovatno. Jer niko ne može da ga povredi. Neverovatno je kako je uspeo da tako komplikovanu igru učini jednostavnom. Bez pokušavanja da izvede kompleksne stvari i nepotrebnog rizikovanja. Ne postoji slabost u njegovoj igri. On je ljudski zid. Ne moguće ga je proći. On je najbolji atleta koji je tenis ikad video. I jedan od najboljih u sportu generalno. Stavljam ga u rang Majkla Džordana i Mohameda Alija. Možemo tu dodati i Juseina Bolta", pohvalio je Mats Vilander našeg tenisera u kolumni za francuski "Ekip" 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...