Jump to content
IGNORED

Yues open 2018


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    132

  • Tsai

    87

  • Nesh

    83

  • nisam ja

    71

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da mogu. 

 

Umesto da igram 10 000 dinara singl da Novak osvaja,  igram singl prvo kolo na Novaka protiv Fucsovicsa. Dobitak 10 200 dinara igram singl u drugom kolu na Novaka protiv Sandgrena . Taj neki dobitak koliki god da bude preselim na singl u trećem kolu na Novaka protiv Leonarda Majera ili Gaskea. Na kraju ću imati veći neto dobitak nego da sam igrao u startu da osvaja. Naravno, u slučaju da Novak dobije sedam mečeva na USO.

Pri tom sam bezbedan u slučaju da dobije stomačni grip i bude primoran da preda polufinale recimo, nakon pobede u četvrtfinalu. 

 

Edit...pri tom je čak moguće da žongliraš između kladionica pa za svako kolo dižeš dobitak u kešu i biraš sledeću kladžu sa najboljom kvotom, ako te ne mrzi da se cimaš. U suprotnom uplatiš na nalog i igraš online.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Kao prvo, napisao si da ne mogu tako da igram. Kad sam dokazao da si lupio, menjaš tezu.

 

Kao drugo...nemam ja šta da sabiram do kraja. Protiv Federera će kvota biti 1.6 do 1.65. Protiv Zvereva ili Čilića u najgorem slučaju 1.5. Protiv Nadala egal kvota 1.85...izmnoži to pa ćeš videti da samo tim dobijaš veću kvotu od ove u startu ponuđene. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Nisam lupio, nego te nisam dobro razumeo, jer nisi jasno napisao. 

 

Pretpostavljas da ce svi najbolji dolaziti do kraja sto se desi jednom u 3 godine. A i da bude tako, kvota protiv Cilica ako bude 1.5 stavljam kucu i imanje. Deda takodje nece uci u 1/4 finale.. Mozda ni Rafa ne dodje do finala... Mnogo je nepznanica, pa ne znam sto toliko tvrdoglavo mislis da si u pravu.

 

Ako zelis mozemo opkladu da kvota na 7 meceva nece preci 4 :)

 

I ako zelis da nastavimo, predjimo na odgovaraju i topic

Link to comment

U pravu je Pikard, kad bi tako svi favoriti prolazili bila bi zbirna kvota veca ali ne ide tako uglavnom. Naravno, Zverev i Cilic mu ne bi bili nikakva prepreka ali nema veze, ipak sam preskocio i igrao samo tikete. Mislim da Novak ima momentum a i ostali su uglavnom van forme, eventualno bi Nadal i Delpo mogli da iznenade i to je to.

Link to comment

Mislim da bi imao veliki problem sa Zverevom u hipotetičkom SF zbog toga što nema mentalni edge nad njim. Veliki deo njegove dominacije nad ostatkom tura je psiha a mali se neće usrat u gaće kad ga vidi jer je imao sreću da ga ispraši ko vola u kupusu dok je Novak bio u down fazi. Drugo je pitanje da li će Zverev doći do SF jer mu to nikad na slemu nije pošlo za rukom.Kvoteri sve ovo znaju i prilagodiće kvotu, dođe li do tog meča. 

Isto tako mislim da mu Kirgios može biti problem iz apsolutno istog razloga, ali kontam da će za njega pobrinuti Federer. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
30 minutes ago, mlatko said:

Kolika je razlika? Rf ima 20 a Nole 12? mozda i do 100-200

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Nole ima 13. :P

 

Sve ispod 150 kvote je malo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...