Jump to content
IGNORED

Yues open 2018


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    132

  • Tsai

    87

  • Nesh

    83

  • nisam ja

    71

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, iDemo said:

Koga su (drugog) planirali da ce da osvoji?? 

 

Nadala - svih 6 ih je njega navelo

Drysdale Shriver Gilbert McEnroe
Nadal Nadal Nadal Nadal
     
Evert Fernandez
Nadal Nadal

 

 

Dok je surprise pick

 

Drysdale Shriver Gilbert McEnroe
Nishikori Nishikori Raonic Tsitsipas
     
Evert Fernandez
Raonic Kyrgios
Link to comment

Danas nekoliko zanimljivih meceva. Najpre Dimitrov - Vava. Na kladionicama Vava favorit, al se ja ne mogu sloziti sa tim.

 

Zatim verovatno duel igraca sa najvecim rankingom ikad, Marej-Dakvort. 300 i neki protiv 400 i nekog. Obojica po zagarantovanom rankingu.

 

Anderson Harison, Ramos - Kacanov, Duci - Dzumhur...

Link to comment
14 hours ago, Zli Gli said:

I ja cu to da lajkujem po kvoti 3.4 da Nolo osvaja, za jednu zelenu evropsku novcanicu...

 

Ti si tata za klađenje na tenis to je apsolutno van svake diskusije, ali mislim da i ja znam ponešto, i čini mi se da ovde nemaš nikakvu vrednost.  Ne zbog toga što mislim da će Đoković osvojiti ili neće osvojiti nego je u pitanju čista logika. Njegov put do titule će biti Federer/ A.Zverev ili Čilić/ Nadal...počevši od četvrtfinala. Probaj objektivno da daš kvote na ta tri meča pa ćeš videti da kad bi igrao samo ta tri singla sukcesivno  ( naravno pod pretpostavkom da Novak dobija, ako gubi onda si tropa u svakom slučaju ) da bi imao bolju kvotu od ta 3.4 koliko daje soccer ili balkanbet gde se već kladiš. Prva četiri kola su ti čisti bonus....činjenicu da se na ovaj način štitiš od nekog njegovog eventualnog odustajanja u nekom momentu neću ni da spominjem. 

Znači...mislim da je isplatnije vezati singl za singlom sedam mečeva nego igrati u glavu da osvoji. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...