Jump to content
IGNORED

Sharp Objects


Bojan

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bojan

    17

  • darling

    15

  • ToniAdams

    12

  • Arkadija

    6

On 10.8.2018. at 7:51, darling said:

i mene dodiruje na licnom nivou, ne puno, al ima kad se strecnem. 

 

 

nije ono kad sam ubila devojcicu, pa kad je nadju :D

 

 

Sad i ti mene plašiš. :unsure:

 

Evo i najave za šestu epizodu

 

Link to comment

Sesta epizoda je jedna od onih nepotrebnih, a od kojih boluju sve serije. Sve bitno iz ove  bi moglo da stane u 5 minuta neke druge epizode.

Najslabiji deo do sada.

 

Link to comment

sta je vazno iz ove epizode sabice se u privju u sledecoj, taman mera. 

 

kako ova klinka moze da vodi raskalasni zivot na toliko droge i alkohola, da keva ne primeti i da misli da joj je jedina strast u zivotu kuca za lutke. 

Link to comment

 

7 minutes ago, darling said:

 

kako ova klinka moze da vodi raskalasni zivot na toliko droge i alkohola, da keva ne primeti i da misli da joj je jedina strast u zivotu kuca za lutke. 

To isto sam pomislila. Kako klinka od 13 godina, bas svako vece smugne iz kuce, orgija po relativno malom mestu, a keva i cale ni da primete da ona nije kod kuce

Link to comment

ovo polako postaje mucenje...

sta tacno radi ovaj gologuzi detektiv ceo dan?

sta istrazuje...?

glavna junakinja sika, guta ko mutava, to smo shvatili posle dve epizode,

cemu toliko insistiranje...

fles backovi svakih pet minuta, dobro i to smo ukapirali, da je sve potseca....

keva luda, pa luda, svi ludi, ceo grad...

 

ne razumem sta je problem da se prica isprica linearno, i da nas

vise ne zajebavaju sa velikom tajnom koja ce se otkriti u poslednjoj epizodi,

pa posle moramo da se divimo kako su dosledno skrivali od nas sve detalje

 

samo da na kraju ne bude neki baja sa satarom koji kolje sve pred sobom...

mada i ako bude, koga briga...

 

Link to comment

Ova epizoda jeste prazna. Pogotovo za nas koji smo već malo zaronili u priču. Za nekoga ko prati površno možda bi i mogla da posluži da malo predahne i utvrdi neke detalje (a možda je svakako i njima smaranje).

 

Ovo što se tiče koliko godina ima Amma - u knjizi je valjda pomenuto da ima 13. Međutim, u seriji se to nigde ne pominje i moglo bi se zaključiti da ima i više. Negde 14 ili 15. Amma je pomenula da joj izgleda kako je bilo jako davno kada je bila 7. razred. Kamil joj je rekla da je to bilo samo prošle godine. Ovo se odigrava negde na leto pa može biti da je na kraju osmog razreda, što znači da ima oko 14,5. Isto tako Ammina rečenica se može protumačiti kako se dosta toga u njenom životu promenilo za godinu dana. Nije isključeno, jer u tom periodu se kod devojaka dosta toga dešava. Ja se sećam da su moje drugarice iz osnovne škole već u osmom razredu furale sa 4 godine starijim frajerima. Moguće je i da Gilian ima želju da napravi nešto šokantno, što bi moglo da pokvari neki utisak (opet i to kako za koga).

 



Some publications like Vulture and Quartz have put her at 14 years old. But, in an interview with Refinery29, Scanlen said that Amma is 15. HBO -- after conferring with Flynn and executive producer Jessica Rhoades -- confirmed what Scanlen told Refinery29. 

Ceo tekst



Link to comment

Jest da mozda voza prica u verovatno razocaravajuce resenje i tu i tamo je sporo to insistiranje na decenijama starim porodicnim konfliktim ali meni je bas legla na ovu vrucinu :). Jebemliga ja volim taj Jug (ok, ovo je neki Mizuri ali close enough) .. naselis sva moguca imperijalisticka evropska govna da se kolju oko mocvara, ostanu tamo i naprave mismas bolestine starog sveta, pustis ih jedno 200 godina da se ubijaju od dosade i da ne rade ni qca i lochu, pustis vrucincinu i komarce na njih i kazes im da ne moraju da se zeniraju jer ih ne gleda niko preko plota (kao u Evropi) i gledas kako se stamanjiju sami uz maksimalnu mogucu dramu :)) ... i pises, snimas, belezis (tu je u pravu onaj njen izdavac/urednik).  Ami Adams je fenomanalna, ono evil dete je odlicno, Patrisa i muz joj takodje, tacno za inch predozirana gluma, onoliko koliko treba.  Prica, atmosfera, je kao stvorena za ovo vreme kad se znojis i hidriras na silu (uz neki sladak juznjacki ice tea, ili nesto jace:)) ) ... ako su ovo u HBO tempirali za leto uboli su vreme kao nikad.

Link to comment

... a još reklamiraju seriju u stilu - ''bolje od letovanja'' :tongue:

(mislim, i meni serija skroz ok, al' bre dajem 100 serija za tri nedelje letovanja croatia/greece/cg :sleep:

Link to comment

Ko je rekao da je bolje od letovanja? Ja sam ovde u ovoj panonskoj stepi u kojoj su bezrazlozno krenule da padaju kisurine i ne prestaju mesecima cak i na +35 ... i bez novaca za letovanje. Daj sta das ...:D

Link to comment

@hansolo 

tako je HBO reklamirao seriju po fejsu - u stilu ''Oštri predmeti -  Bolje od letovanja''.

Nisam imala nameru da ti to imputiram, nego sam se nastavila sa reklamom koju sam presrela na netu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...