Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos uvek je to u fazi razmatranja. Licno, ne mislim da je to dobar potez jer je zakasneo, Konte je Juventusov covek i cini mi se malo precenjen, i ako preuzme ekipu opet krece tumbanje na famoznih 3-5-2.

 

Pompa se vodi i na drugoj strani, Juve zagrizao za Bonucjija, Milan trazi Kaldaru u zamenu, a Juve nudi Benatiju. Kazu da ce se Gonzalo pregovarati u odvojenom procesu. Picvajz. 

Link to comment

Ne znam sta da mislim o Bonucjiju, ispao je sisoje, potrosene su velike pare na njega, data mu je (mozda neosnovano) kapitenskia traka, a 6 meseci je igrao ko Milan Dudic. Posle se kod Gatuza malo popravio, kupio me onim golom i proslavom protiv Juventusa, i sad hoce da ide. 

Ne znam puno o Kaldari ali vidim da se Juve mnogo natezao da ga pusti da ide, tako da kontam da je dobar.

Link to comment

Tim delom bih i ja bio sasvim zadovoljan. Prica se i o nekom Samaseku iz Salcburga, da bude zamena mucenom Kesiju. Mogao bi Milan da ima sasvim kompaktnu momcad sledece sezone, a Gatuzo vrlo realnu priliku da pokaze da li je trener ili nije.

Link to comment

Jeste, slazem se, ali bilo je nekog rezona jer Milan u tom trenutku nije imao standardnog kapitena (Abate i Montolivo su ispali iz rotacije) niti nekog jakog kandidata za to mesto, a ovaj je prvi zamenik Bufona u rep’staciji. 

Link to comment

18+36 je ono sto sam ja video, i ugovor na 4, ne na 5 godina. Naravno, moguce da sam u krivu, no nebitno, spektakularni come-back posle proslomesecnih pizdarija.

Link to comment

Uefa: Izbaceni ste iz Evrope.

Milan: Cekaj, omanjicemo trosenje, imamo izvodljiv biznis plan, otpisali smo sami sebi dug preko upr-a, pazicemo sta radimo, sve ce biti samoodrzivo.

Uefa: Dobro, ostajete nekako.

-----------------------------

Twenty minutes later

----------------------------

Milan: Hold my beer.

Link to comment

Haha, iako ima istine u tome sto govoris, ako se zagrebe malo ispod povrsine - Milan je doveo 4 igraca za dz (ako racunamo ovog Bernarda, mada to nije gotova prica), jednog u direktnoj razmeni (znaci opet za dz) i jednog je platio, za sada, 18mil. To je dosta mali trosak. Jedini igrac koji se jos mozda ocekuje je onaj lik iz Salcburga, za nekih 10-15m, a ceka se offload Bake, Kalinica, Bertolacija i mozda jos nekih igraca.

Link to comment

Ne znam sto je Juve zapeo ovoliko da se otarasi Caldare, njega je i Chelsea jurio sa Gonzalom. Mlad (jos ostali svi stari), za mene odlican igrac, sve bolji sto sam ja malo video u poslednje vreme...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...