Jump to content
crtamOrasi

Serie A 2018-2019

Recommended Posts

Meazza
3 hours ago, goofs said:

Ja licno nisam za to, cini mi se previse para za 30godisnjaka, a nikad nisam bio nesto impresioniran Higuainovim umecem. Nemam pojma, radije bih birao Moratu za manje pare, Belotija, cak i Cjiru Imobilea. Na stranu sto ako se ovo ostvari ispada da je Juve doveo Ronalda za 40mil, sto je smejurija, 33 godine ili ne.

Ako dodje Morata necu ni da gledam Milan. Imobile OK, a Beloti je gotiva. Ali Iguain je igracina.

maharaja
29 minutes ago, Meazza said:

Ako dodje Morata necu ni da gledam Milan. Imobile OK, a Beloti je gotiva. Ali Iguain je igracina.

+1

Morata nije nikakav upgrade u odnosu na Kutronea. Imobile i ova dvojica su već druga priča.

crtamOrasi
5 hours ago, John Coltrane said:

@radnik

Orasi preteruje, Under je odigrao odlicnu sezonu, pogotovu sto ima samo 21godinu i sto dolazi iz TUR lige (uz duzno postovanje prema istoj).

Jbt, pa koliko smo samo tekmi ovde zajedno ispratili moleci EDF da ga ubaci u igru da jednim potezom resi mec?!

Ima svojih mana, ali na vecini stvari moze da poradi/docice sa iskustvom.

Ne volim ga jednostavno. Ima nesto sto me nervira kod njega i nikada ga necu prihvatiti :D

Nego, zavrsili smo Malcoma i definitivno, samo 32+4, fantastican dil. Izgleda da ima i procenat od buduce prodaje, ne kazu jos koliko.

Coric, Kluivert, Under, Malcom, Schick tumblr_inline_nmg3hvXgC01qkvi0e_75sq.png

ArleKino
19 minutes ago, crtamOrasi said:

Coric, Kluivert, Under, Malcom, Schick tumblr_inline_nmg3hvXgC01qkvi0e_75sq.png

Jebote, kakav će tim Liverpool imati za koju godinu! :ohmy:

porucnik vasic
6 minutes ago, ArleKino said:

:D

crtamOrasi

Dobro, bar smo poceli momacki da naplacujemo :dry:

Sta smo sve prodali poslednjih nekoliko godina - Alisson, Emerson, Benatia, Marquinhos, Rudiger, Paredes, Pjanic, Nainggolan, Lamela, Salah :isuse:

Nema toga sto moze da me povredi vise :D

crtamOrasi

Oba kluba su potvrdila na svojim tw nalozima da je Malcom gotova stvar, ali onda ulece jebena Farsa posle pusagije sa Willianom, nudi milion vise godisnje platu i nekoliko miliona vise za sam transfer i Malcom je otkazao let :isuse:

Klasicna Roma.

e: A mozda je i patka, kazu neki dobri ljudi sa twittera da Farsa nije zainteresova i da je u pitanju zajebancija.

Edited by crtamOrasi

goofs
36 minutes ago, ArleKino said:

Bolje Liverpool nego Juventus

porucnik vasic
1 hour ago, goofs said:

Bolje Liverpool nego Juventus

+1

Godfrey

Dolazak Ronalda jeste velika stvar za ligu.

Ne znam sta ce Interu Asamoa, cak ni kao free, mada mislim da ni Spalu ne bi trebao, ali 'ajde..kad Zaza, Origi, Elia, Munir i ekipa jedu 'leba od fudbala moze i ovaj degenko

Juve prvi, Napoli iza, pa Roma..dakle, repeat

Lazio nece biti ni u borbi za LS, Atalanta najvece prijatno iznenadjenje..

Verona se vraca gde joj je mesto.

Ahm, da, Schick i potencijal :) haha.

Edited by Godfrey

borris_
8 hours ago, crtamOrasi said:

Oba kluba su potvrdila na svojim tw nalozima da je Malcom gotova stvar, ali onda ulece jebena Farsa posle pusagije sa Willianom, nudi milion vise godisnje platu i nekoliko miliona vise za sam transfer i Malcom je otkazao let :isuse:

Klasicna Roma.

e: A mozda je i patka, kazu neki dobri ljudi sa twittera da Farsa nije zainteresova i da je u pitanju zajebancija.

Procitah jutros, nije patka. Ali poznavajući Farsa, igraće on za vas iduće godine.

crtamOrasi

Di Marzio kaže da Malcom hoće u Romu (umesto na Barcinu klupu) i da Bordeaux vrši pritisak na njega i agenta da pregovaraju sa kepecima. Ološ i jedni i drugi.

@Godfrey

Schick cappocannoniere u ovoj sezoni, najlakše pare ikad :fantom:

goofs

The plot thickens - Juventus hoce nazad Bonucija, nude Argentinca u zamenu, Milan bi pristao, a Leo se ne oglasava za sada :isuse:

Spanska serija. I to losa.

crtamOrasi

Oteše nam gnjili kepeci Malcoma iz aviona, nije mogao Monchi da isparira finansijski, duplo veća plata, brža isplata klubu, provizija agentu i ćaozdravo.

Ništa, jedva čekam da mu se dupe slepi sa klupom jednom kad se krivonogom kepecu digne patka na njega. Dumru!

Edited by crtamOrasi
Slovo

MiddleClass

:D

Iskoristio vas Bordo da mu digne cijenu... :fantom: