Jump to content
Sign in to follow this  
crtamOrasi

Serie A 2018-2019

Recommended Posts

goofs
45 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

https://seriea-pass.com

Na osnovuove prve utakmice mogu reci da mi se cini da vrijedi. Prenos bez ikakvih sjeckanja, odlicna slika, cak ni ne kasni toliko puno [prenos bundeslige na ES ima veci delay kod mene]. 

Vrlo blizu sam odluke da platim. Jes da 8e mjesecno nije bas malo, ali mislim da vrijedi, s obzirom da sve prenose.

Matori, ovo je mnogo dobro :Hail: gledam upravo, engleski komentator, slika odlicna, pare, pa nije strasno, ako platis sve odjednom izadje 500kinti mesecno, jeftinije od onih MTS paketa.

In other news, zasto je Milan dovodio Kastileha, Laksalta i Bakajoka ako ce opet Borini da igra u prvih 11 :isuse:

maharaja

Zato što Lord Borini asistira već kod prvog gola.

Ima on i druge nadimke: Leo Borini, Fabio Mesi...

John Coltrane

Lepa akcija Milana i lepa egzekucija.

@goofs

Jos veca misterija je slanje A.Silve u Sevilju koji je u prvom kolu overio hettrik. OK, Iguain je prvi spic, ali valjda je Silva neki prospect i njihov igrac.

maharaja

Silva je otišao na pozajmicu sa mogućnošću otkupa, a s obzirom kakve su stipse u Sevilji, vratiće se u Milan

John Coltrane

Bilo bi sexy da je dosao neko umesto Gatuza. Sta je sa Hakanom obzirom da nije povredjen (kolko znam)? Da nije i on ko onomad Alexis Sancez zakasnio na autobus™?

John Coltrane

Btw ne mogu da verujem koja je mrtvacka atmosfera u Napulju. Kad su poslednji put napunili stadion?

goofs

@John Coltrane

Hakan vuce suspenziju iz prosle sezone, trebalo je da igra ovde ali je prva utakmica protiv Djenove odlozena.

Sto se tice Silve, ima istine u tome sto govoris, no s druge strane, Milan igra sa 1 spicom, pored Gonzala i Kutronea on ne bi dobio puno sansi, a definitivno mu treba iskustva da bi napredovao. Btw, pogledajte te golove Silve, ono je JSL nivo fudbala, u 2 od 3 gola je imao kontakt vise s loptom i namestao se ko seoska mlada.

crtamOrasi
17 minutes ago, John Coltrane said:

Btw ne mogu da verujem koja je mrtvacka atmosfera u Napulju. Kad su poslednji put napunili stadion?

Donji nivo izgleda sablasno uvek na San Paolu, plus su ove sezone bez sezonskih karata zbog neke svinjarije oko renoviranja stadiona.

Ancelotti propo, ni mrtvu kokošku ne bi mogao da probudi :fantom:

John Coltrane

@goofs

Gledao sam pregled Primere, drugacije ne bih ni primetio da je Silva napustio Milan. U svakom slucaju 3 gola je 3 gola ;)

Meni ovo sa Borinijem i Susom izgleda ultra ofanzivno i vrlo fizicki zahtevno, ne bi me cudilo da odgledamo reprizu prvog kola Lacio-Napoli.

gervasius twinkleminkleson
28 minutes ago, John Coltrane said:

Njihovi najverniji protestuju protiv uprave iz nekog razloga

John Coltrane

Jao kakvo 'ladjenje?!

Ezekijel

Rezervni kappa dresovi su im očajni, a i ovi domaći nisu impresivni.p

John Coltrane
25 minutes ago, John Coltrane said:

@goofs

ne bi me cudilo da odgledamo reprizu prvog kola Lacio-Napoli.

Gatuzo palija.

Miljenko

Uuu, kako im izbacise odbranu.:ziga: