Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

@John Coltrane

 

Hakan vuce suspenziju iz prosle sezone, trebalo je da igra ovde ali je prva utakmica protiv Djenove odlozena.

 

Sto se tice Silve, ima istine u tome sto govoris, no s druge strane, Milan igra sa 1 spicom, pored Gonzala i Kutronea on ne bi dobio puno sansi, a definitivno mu treba iskustva da bi napredovao. Btw, pogledajte te golove Silve, ono je JSL nivo fudbala, u 2 od 3 gola je imao kontakt vise s loptom i namestao se ko seoska mlada.

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:

Btw ne mogu da verujem koja je mrtvacka atmosfera u Napulju. Kad su poslednji put napunili stadion?

 

Donji nivo izgleda sablasno uvek na San Paolu, plus su ove sezone bez sezonskih karata zbog neke svinjarije oko renoviranja stadiona.

 

Ancelotti propo, ni mrtvu kokošku ne bi mogao da probudi :fantom:

Link to comment

@goofs

 

Gledao sam pregled Primere, drugacije ne bih ni primetio da je Silva napustio Milan. U svakom slucaju 3 gola je 3 gola ;)

Meni ovo sa Borinijem i Susom izgleda ultra ofanzivno i vrlo fizicki zahtevno, ne bi me cudilo da odgledamo reprizu prvog kola Lacio-Napoli.

Link to comment
28 minutes ago, John Coltrane said:

Btw ne mogu da verujem koja je mrtvacka atmosfera u Napulju. Kad su poslednji put napunili stadion?

Njihovi najverniji protestuju protiv uprave iz nekog razloga

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Btw ne mogu da verujem koja je mrtvacka atmosfera u Napulju. Kad su poslednji put napunili stadion?

 

Arena je pocela prilog sa - U fenomenalnoj atmosferi u Napulju...

 

Kome vjerovati? :fantom:

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

@goofs

 

Gledao sam pregled Primere, drugacije ne bih ni primetio da je Silva napustio Milan. U svakom slucaju 3 gola je 3 gola ;)

Meni ovo sa Borinijem i Susom izgleda ultra ofanzivno i vrlo fizicki zahtevno, ne bi me cudilo da odgledamo reprizu prvog kola Lacio-Napoli.

 

Post na 0:2 pa ti veruj komentatorima :fantom:

Link to comment

Nije mi se cinilo da je Napoli uzasan ni kad je gubio - do sesnaesterca su bili dobri, ali nisu bas imali ideja u tom zadnjem dijelu, da ne kazem falio im je zavrsni pas™. Milan samo par puta po par minuta djelovao dobro. Nije da je Napoli bez mana, ali cini mi se da za sad Ancelotti dobro balansira izmedju onoga sto su igraci navikli sa Sarrijem, i nekih njegovih ideja. Za razliku od Sarrija, koristice ocigledno dosta vise igraca, tako da, iako nisu nesto puno kupovali, djelovace kao da su doveli nove igrace [Diawara, Rog, Ounas, pa vjerovatno i Maksimovic, a u nekom trenutku se moze ocekivati i da Younes bude koristan]. 

 

Milanu vec dugo fali neko na sredini. Mislio sam da bi to mogao biti Biglia, ali ocigledno ne. Higuain i ovakav, vec u silaznoj putanji, je apgrejd za njihov napad, vise nego ocigledan, cak i kad ne da gol. 

 

Mislim da je u sustini najveci problem to sto Gattuso, ipak, nije trener na potrebnom nivou. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...