Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

14 minutes ago, mrdja said:

 

Pranje para i neplacanje takse .. predsednik u zatvoru jos od Januara ... najpre su ih izbacili iz lige, pa smanjili na -15, pa na kraju -8

E svasta, cekam dvaes godina da se vrate u pristojnu ligu i cvrc. Fala, Mrdjo:)

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Majo said:

E svasta, cekam dvaes godina da se vrate u pristojnu ligu i cvrc. Fala, Mrdjo:)

 

I meni zao, secam se kad su ispali ... tamo negde 95' ... ovaj tim:

 

image.png.93dfdf44c4bcf8c4fee390ded69d69c3.png

Link to comment

De Laurentis je za "L'Equip" priznao da je bio zadovoljan zbog stila igre Napolija, ali da je tu ipak nedostajala neka titula.

"Zadovoljan sam načinom fudbala koji smo igrali, ali ogorčen jer nismo ništa osvojili. Sariju smo dali sve i on za tri godine ništa nije osvojio",rekao je De Laurentis. 

 

Bravo matori! :hail:

Link to comment
14 hours ago, goofs said:

Sta bude unutra? Se gledaju tekme, kakva je ekipa?

 

Kafic posvecen Romi u kome se skupljaju navijaci Zvezde, ekipa mi se ne dopada :D

Gledaju se tekme redovno, meni se svideo ambijent, ali kolike su sanse meni da se ne svidi gomila Tottijevih slika na zidu :D

Link to comment

Ko nema Arene, a htjeo bi da gleda Serie A, sad ima ovaj Serie A Pass, 8e mjesecno, 50e godisnje. Sve utakmice prenose, plus hajlajtsi [od po 15 minuta] i jos neke emisije, plus najavljuju neke klasike Serie A, isto valjda full utakmice. Ima 7 dana probno, ja sam danas uzeo, pa cu vidjeti. Hajlajtsi idu odlicno, slika je dobra, nema nikakvog sjeckanja. Vidjecemo kad bude prenos..

Link to comment
5 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ko nema Arene, a htjeo bi da gleda Serie A, sad ima ovaj Serie A Pass, 8e mjesecno, 50e godisnje. Sve utakmice prenose, plus hajlajtsi [od po 15 minuta] i jos neke emisije, plus najavljuju neke klasike Serie A, isto valjda full utakmice. Ima 7 dana probno, ja sam danas uzeo, pa cu vidjeti. Hajlajtsi idu odlicno, slika je dobra, nema nikakvog sjeckanja. Vidjecemo kad bude prenos..

 

Halal vera, link please!

Link to comment
49 minutes ago, goofs said:

 

Halal vera, link please!

https://seriea-pass.com

 

Na osnovuove prve utakmice mogu reci da mi se cini da vrijedi. Prenos bez ikakvih sjeckanja, odlicna slika, cak ni ne kasni toliko puno [prenos bundeslige na ES ima veci delay kod mene]. 

 

Vrlo blizu sam odluke da platim. Jes da 8e mjesecno nije bas malo, ali mislim da vrijedi, s obzirom da sve prenose.

Link to comment
45 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

https://seriea-pass.com

 

Na osnovuove prve utakmice mogu reci da mi se cini da vrijedi. Prenos bez ikakvih sjeckanja, odlicna slika, cak ni ne kasni toliko puno [prenos bundeslige na ES ima veci delay kod mene]. 

 

Vrlo blizu sam odluke da platim. Jes da 8e mjesecno nije bas malo, ali mislim da vrijedi, s obzirom da sve prenose.

 

Matori, ovo je mnogo dobro :Hail: gledam upravo, engleski komentator, slika odlicna, pare, pa nije strasno, ako platis sve odjednom izadje 500kinti mesecno, jeftinije od onih MTS paketa.

In other news, zasto je Milan dovodio Kastileha, Laksalta i Bakajoka ako ce opet Borini da igra u prvih 11 :isuse:

Link to comment

Lepa akcija Milana i lepa egzekucija.

 

@goofs


Jos veca misterija je slanje A.Silve u Sevilju koji je u prvom kolu overio hettrik. OK, Iguain je prvi spic, ali valjda je Silva neki prospect i njihov igrac.

Link to comment

Bilo bi sexy da je dosao neko umesto Gatuza. Sta je sa Hakanom obzirom da nije povredjen (kolko znam)? Da nije i on ko onomad Alexis Sancez zakasnio na autobus™?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...