Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

20 minutes ago, Nesh said:

Ajd, mozda sam peterao, mozda sam previse negativan, necu vise. Nek im je sa srecom i daj boze da napravimo nesto u prvenstvu.

Kakav unutrasnji monolog :tongue:

 

Opusteno. U ovom trenutku nemamo tim za iole ozbiljan rukomet u evropskim okvirima. To se juce videlo. Imao sam utisak da su igraci tatrana u proseku 10cm vislji od nasih i imaju 10kg viska misicne mase. Sa takvim alama je tesko igrati. Verovarno bi iole pristojan golman donekle popravio utisak, ali ne bi uticao mnogo na nas konacan plasman.

Edited by Dali_man
Link to comment

Unutrasnji dijalog. :D

Presov je izgubio od Metalurga, a mi njih dobili tamo, pa reko mozda cemo pruziti ozbiljniji otpor. Al da ne sirim, rekoh necu vise biti negativan. Idemo dalje. 

Link to comment

Slovaci su ozbiljan tim, neki visi nivo do koga mi jos ne mozemo da stignemo, ali opet ne neki vrhunski... Juce je delovalo kao trening utakmica, bez odbrane Zelje, verovatno da Tatran i nije igrao sa 100 posto. Icepi nas bivsi izbornik temperamentni Goluza... Previse igraca je otislo letos, iz one solidne ekipe, na ruzan nacin su se razisli i s Josifom delovalo mi je, ali nista nije za sad doneo Vuja, nista mi nije jasno koju ideju ima, koja je taktika. Pozdravljam sto igramo s jacima od sebe, to je bolje nego da igramo nasu ligu, ali deluje da ni na prolece u plejofu necemo nesto vise da uradimo ako se nastavi ovako. Vojvodina je za klasu bolja recimo, pa mozda i jos neki tim tu.

Od pocetka sezone sve sto vredi bilo je nekoliko perioda dobre i cvrste igre, ali samo perioda, max po jedno poluvreme, kao u Skoplju recimo. Ostalo raspad, mucno za gledanje, natrpace neko 40 i vise golova ako nagazi...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dobismo lagano, mada ljudi em sto igrali sa kombinovanim timom , em cini mi se imali samo dvojicu na klupi za rezerve...

 

Elem... sedimo drug i ja i gledamo i rec po rec krene sa nama da komentarise igrace i utakmicu i momak koji sedeo pored nas..  I ja u jednom momentu kazem kako nam mnogo fale srednji bek i dobar golman. A on kaze pa golman je dosao, a nas dvojica - pa ko je dosao nista nismo culi, on covek kaze  - pa ja :D:D Kaze valjda ce papiri biti gotovi do sledeg kola i gostovanja Vosi.. :D  U daljem toku meca postadosmo i drugari:)

Link to comment

Fino je bilo. Vujo, majstore! :D

Salu na stranu, golman je ovog puta bio dobar, Pavlovic isto, bilo je i lepih akcija, poneka i kontra, iskoristili smo nekoliko puta prazan gol...E sad sto su oni nisu igrali sa najjacim timom, sta da se radi...

Jedan od utisaka bile su sudije za koje sam zbog dresova vise puta pomislio da su nasi igraci u kontri...A isto je izgleda mislio i, cini mi se, Milovanovic kad je prosledio jednu loptu sudiji na krilo...:D

Link to comment

Pobeda lepa, odigrase od pocetka do kraja utakmicu. Delim vase utiske iz prethodna dva posta, i mene zbunjivao sudija kraj aut linije, hahah. Videh na poluvremenu 4 Rumuna da izlaze iz hale lagano, na klupi ostalo njih nekoliko samo, al sta da im radimo kad nisu navikli na sneg :D

 

Dobar nishko dete Pavlovic, dobar golman, a eto i taj novi je znaci dobar decko :D

 

Pred utakmicu Vujovic rekao da nam trebaju golman, srednji bek i nisam siguran da li desni bek ili krilo. Dalje, da je SEHA liga bez briga, da nam sluzi za uigravanje i stvaranje tima za napad na titulu i kup, da nam je rukomet u teskom cabru (ko da nismo znali), ne svidja mu se nasa liga domaca, kaze ako  prvi na tabeli nema bar 3,4 poraza na kraju onda je liga nikakva... i tako...

 

Sve u svemu lepo je bilo pogledati tim sinoc kako je odigrao i posebno odbrana i sto nije bilo padova celu utakmicu.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Veceras sa Vosom od 18 h, na Areni 2. Prilika da se izmerimo gde smo u odnosu na prvo kolo Sehe kada smo bili kriminalni protiv njih u Cairu...

Cini mi se da imaju dosta povredjenih, da smo mi malo digli igru, ali posto su domacini neka budu sanse 50-50... Ovo kazem zbog Nash-a, da me ne shvata neozbiljno...da nema njega na temi rekao bih da smo blagi favoriti ;)

Videcemo da li ce debitovati Cucuz na golu - sa kojim se inace sprijateljismo protiv Steaue na tribinama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...