Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

 

3 minutes ago, Nesh said:

Usli smo u seriju! :D

Nisam gledao, nemam Arenu, pratio sam malo na livescoreu, ali dobro je, pobeda je pobeda. :)

 

 

 

Nek se spremi Zagreb!;)

Osakatise nas crvenim Vejinu (potpuno nezasluzenim krajem prvog) a covek do tada dao vec 8 komada... Zivkovic iz Partizana pokazuje da ce biti pojacanje, Stosic mali imao bitne odbrane u finisu meca. Sve u svemu mnogo vise lici nego sto je licilo :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gle, sutra igramo sa Zagrebom. Poslednji put kad smo igrali, a da se ja secam, bilo je u Nisu...Kljajic, Cavar, Puc...mnogo su nas razbili, to nije mogla ni Metaloplastika...Vuja siguno nije gledao. Sreca da nemam Arenu.

Link to comment

Lepo smo se razigrali u drugom poluvremenu, disali im konstantno za vratom, mada je bilo ocigledno da ce Zagreb drzati nivo igre taman dovoljan da ne dozvoli preokret. Verovatno bi rezultat bio ubedljiviji da su nas ozbiljnije shvatili, ali svakako nasa igra u drugom poluvremenu uliva optimizam.

Link to comment

Uopste nije bilo lose drugo poluvreme, prvo ne uhvatih zbog posla..

Hoce li neka utakmica u Cairu, preterasmo sa gostovanjima:)

 

Ps. Ocajnicki nam treba pristojan golman!

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
On 30.10.2018. at 3:38, Nesh said:

Gle, sutra igramo sa Zagrebom. Poslednji put kad smo igrali, a da se ja secam, bilo je u Nisu...Kljajic, Cavar, Puc...mnogo su nas razbili, to nije mogla ni Metaloplastika...Vuja siguno nije gledao. Sreca da nemam Arenu.

Istok Puc...kao klinac se secam da su bili dobri i borili se za titule sa nasim timovima...jel su oni tad krajem 80-tih isplivali ili su i ranije bili dobri (mislim na Zagreb)?

Link to comment

Uzeli su titulu 1989. i 1991. Bili su dobri i sezdesetih (toga se vec ne secam :D, ali se Partizana iz Bjelovara secam - tolko sam mator :D). Ono sto su prikazali na toj utakmici u Nisu je bas bio vrhunski rukomet. Fenomenalno su igrali.

Edited by Nesh
Link to comment

Dobro, ovo je svarno bilo tuzno. Ko rece ono da sam ja pesimista, izvinjavam se. Ovaj nivo neznnja i nepoznavanja rukometa, je...sta reci...

Bate, uzmi 20 tisuca evra i nemoj da se javljas. Ne, uzmi ovih 200 miliona sto telekom kaze, vratite nam rukomet , besprimerne budale. Vujo, sram te bilo!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...