Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Au, ko da su se juce skupili, sto i nije daleko od istine... Koja mu je ovo fora sa izvodjenjem golmana, nekoliko lakih golova bezveze. Bas malo publike. Valjda vremenom deluju bolje, videcemo.

Link to comment
12 minutes ago, W.F.C. said:

Au, ko da su se juce skupili, sto i nije daleko od istine... Koja mu je ovo fora sa izvodjenjem golmana, nekoliko lakih golova bezveze. Bas malo publike. Valjda vremenom deluju bolje, videcemo.

Nece sigurno delovati bolje. Ne smem ni da pomislim sta ce ostale ekipe da im rade kad ih je Vosa ovako unistila. Sledece kolo je Vardar. Valjda ce imati milosti.

Link to comment

Tezak raspad. Ne zna se sta je gore, odbrana ili napad. 

Mozda me pregazilo vreme, ali Ja uopste ne mogu da shvatim ovo izvlacenje golmana. Prvi napad u drugom poluvremenu, krecu sa centra, dakle jos nije pocelo drugo poluvreme i on izvlaci golmana. I onda u svakom napadu izvlaci golmana. a u napadu se gresi, poklanjaju lopte, golman Vojvodine ih hvata zive, cudo da nismo primili jos golova kad je golman bio van igre. Bilo je bas negledljivo. 

Mozda ce u narednim utakmica da primeni i izvlacenje golmana kad se branimo. :D

Malo publike za pocetak, ali kako su igrali...

Sve u svemu, ni na sta ovo ne lici..Daj boze da se varam, ali ako se po jutru dan poznaje...

I ja se pitam sta ce Vardar da im priredi u sledecem kolu...

Edited by Nesh
Link to comment

 

Ne znam da li cu moci da idem, verovatno ne, koaliciona mi dogovarala neko druzenje iza ledja. :mad:

Interesantno je da su i golmani na slici, nije ih Vuja jos izvukao. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...