Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

To je to, sad treba da pusti Milosavljevica da igra da vidimo dal moze da od njega napravi igraca. Ostalo sve znamo, imamo krila, desnog beka, odlicnoh Jevtica, imamo Milovanovica na levom, dobro nije to to, al ajde, nas je, pio je nisku vodu, necu da pominjem srednjeg beka od toga nema nista. Dakle, Milosavljevic, da li moze da bude igrac, to me samo interesuje do pocetka plej ofa.

Edited by Nesh
Link to comment

još je bolja stvar pustiti Milosavljevića da se kali u play offu, jer realno teško da možete do prva dva mesta pored Voše i Dinama, a dobro bi mu došle utakmice protiv kvalitetnijeg protivnika. Opet, to je na stručnom štabu da proceni vredi li ulagati u momka na duže staze

Link to comment
22 hours ago, Filozof manijak said:

još je bolja stvar pustiti Milosavljevića da se kali u play offu, jer realno teško da možete do prva dva mesta pored Voše i Dinama, a dobro bi mu došle utakmice protiv kvalitetnijeg protivnika. Opet, to je na stručnom štabu da proceni vredi li ulagati u momka na duže staze

Sto takav zakljucak? Dinamo smo tukli u Pancevu, a I u Nisu cemo, prilicno sam siguran..

Meni se cini da ce nam Sabac biti veci rival za to drugo mesto, posebno jer se zna u kakvim su odnosima I semama sa Vosom..

Milosavljevicu vise lezi da bude levi bek, decko je bolji realizator nego organizator..

Link to comment

Pobedismo Rudar i sada smo i matematicki obezbedili mesto u prva 4.

Nije bila bas laka utakmica iako smo drzali jedno 4 gola razlike skoro sve vreme. Negde oko 50. minuta Rudar je smanjio na 3, a posle i na dva gola, ali na kraju smo sa dva-tri gola Andjelkovica prelomili utakmicu. 34:29.

Ih da nam je ovaj Nedeljkovic iz Rudara uopste se ne bih ljutio.

Edited by Nesh
Link to comment

Ajd posto je rukomet, moze na Zeljinu temu, da ne skacem na Ostale sportove:

 

Devojke bas lose veceras protiv Bekamenta. Nista nije islo. Sedamsto iskljucenja svakako nije pomoglo, ali ocajne su bile u napadu, sa krila lose (tek u drugom delu drugog poluvremena poneki gol, u prvom samo jedan), sa pivota gore nije moglo, dosta tehnickih gresaka, dosta suteva pored gola...ni u odbrani se nismo proslavili, ajd i nekako u polju, ali golvumenka je skinula tek tri-cetiri lopte u drugom poluvremenu, 

Kod Bekamenta odlicna devojka na golu, u prvom nas je punilo levo krilo, tek pred kraj joj je nasa odbranila mozda dve lopte, a tokm cele utakmice devojka sa desnog beka, ona je bas dobro igrala.

Sta da se radi, bice bolje.

 

Sto se topika tice, evo novosti:

 

 

 

Link to comment

ja potpuno zaboravio na Zelju i kup, bio sam na odbojci. Sad gledam izvestaj, evo strelaca i odbrana:

 

ŽELEZNIČAR: Matović (1 odbrana), Kocić (5 odbrana, 2 sedmerca), Stošić, Bojan Radivojević, Milovanović 3, Ačković, Stanojević 3 (1), Petrović 3, Boris Radivojević, Milosavljević 7 (1), Anđelković, Spasić 6 (4), Stojanović 6, Jevtić 2, Cvetković, Pavlović 2 (1).

 

Isključenja: Partizan 8, Železničar 20 minuta.

 

Mnogo iskljucenja. Malo je ovo za Kocica, samo 3 odbrane iz igre, ali OK ne moze ni on uvek da bude najbolji igrac. Pise i da je Jevtic povredjen, nadam se da nije nista ozbiljno.

 

Steta sto smo pukli od Partizana, bolji smo od njih, ali svidja mi se ovih 7 komada Milosavljevica, lepo bi bilo da nastavi i da "dobijemo" jos jednog beka.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Salu na stranu, protiv sam bilo kakve pomisli da utakmica nije vazna i da se ne igra na pobedu, pa da se tako utice na to ko ce da ispadne, a ko nece. Ipak, pustio bih svakako Milosavljevica (na levog ili na srednjeg, sve jedno, samo da igra), a boga mi i malog Ackovica na desnog malo vise, pa da vidimo jel moze da dopuni, ima skok, ima sut, pa nek se uci. Ne znam za tu Jevticevu povredu, Petrovic na pivotu, voleo bih da gresim, ali nema od toga nista.

Nama treba Nedeljkovic. Dobro, neki srednji bek, bilo kakav.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...