Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Rutinski protiv nejakog Partizana. 36:27.

Imali smo uobicajene padove, jedan u drugom delu prvog poluvremena i jedan u drugom poluvremenu kad se Partizan primakao, ali, sve u svemu, lagano.

Iako je Spasic proglasen za igraca utakmice (9 golova) i bio standardno dobar (doduse, promasio je dva sedmerca, ali desava se, nije greda), mislim da je najbolji veceras bio Jevtic. Dao je 5 golova, a svaka primlljena lopta na 6 je bila gol ili sedmerac (mislim da je samo jednom bio obican faul). Po meni, Jevtic igrac utakmice.

Stojanovic lici na pojacanje. U prvom poluvremenu i delu drugog golman mu je uglavnom branio suteve, ali je posle probio led i zavrsio utakmicu sa 5 golova. Valjda ce u narednim utakmicama igrati jos bolje.

 

Sledecu igramo u Kostolcu, Rudar ima 2 1 3 i igraju veceras sa Zvezdom. Tamo bi morali da dobijemo ako mislimo da se borimo za 4. mesto, ali znajuci kako igramo na strani...:unsure:

Videcemo koja ce kvota biti na keca (danas videh da ima u ponudi u Mozzartu i nasa liga) i da li vredi da se upustamo u malerisanje protivnika. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Nije bas da nemamo pojma, bice bolje. Borba za cetvrto mesto se zahuktava.

 

Idemo u nove sportske pobede!

 

Obilic ima tri pobede kod kuce (uz poraz od Panceva), na strani sve izgubio, Posle Obilica gostujemo u Pancevu, pa kuci sa Kikindom i Proleterom. Ukratko, iz ovog niza utakmica trebalo bi nam bar jedno 8 bodova za miran san. :dry:

Dobro, posto cemo puci u Pancevu (ajd mozda ovo moze da prodje kao jinx :D), onda 6.

 

Bice gusto, mora da se pobedi neka i na strani. Bumo vidli.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

Nije bas da nemamo pojma, bice bolje. Borba za cetvrto mesto se zahuktava.

 

Idemo u nove sportske pobede!

 

Obilic ima tri pobede kod kuce (uz poraz od Panceva), na strani sve izgubio, Posle Obilica gostujemo u Pancevu, pa kuci sa Kikindom i Proleterom. Ukratko, iz ovog niza utakmica trebalo bi nam bar jedno 8 bodova za miran san. :dry:

Dobro, posto cemo puci u Pancevu (ajd mozda ovo moze da prodje kao jinx :D), onda 6.

 

Bice gusto, mora da se pobedi neka i na strani. Bumo vidli.

 

 

posto te nema na vaterpolu, dozvoli da prokomentarisem ovdje.

gadno ste stradali u kragujevcu, 16:4 za radnicki.

pojacavanje intenziteta zahvaljivanja namece se kao jedino rjesenje.😁

Link to comment

Odgovorio sam na vaterpolu. :)

Ajd da jos malo pozajmimo Zeljinu temu. Pre Zelje, od 16:00 u subotu, igraju odbojkasi protiv Zvezde. U Pozarevcu smo ispustili 5 mec lopti i izgubili od Mladog radnika. :sad:

Fino nasi igraju, vredi se prosetati.

Link to comment

Jedva sam stigao, ceo dan neke peripetije, drugar pomerio rodjendan dan unapred, gledao odbojku, iso kuci, vracao se na rukomet, poslednjih 5 minuta Zelje nisam gledao. Obe utakmice rutinski. Nis 3:0, Zelja 32:26.

Da ne duljim, Milosav... nemam primedbi. E i to cudo da se desi. :D

Link to comment

Necemo :D, klackalica za cetvrto mesto s tendencijom da izvisimo ukoliko ne dobijemo nesto na strani. U sredu idemo u Pancevo, a sledece subote se okrecemo obavezama u Evropi.

 

18:30 Zeleznicar (Srb) - Karvina (Cze)

 

Verovatno bez mene, jer ne verujem da ce slava koju moram pohoditi cekati da se zavrsi utakmica.

Link to comment

 

 

ja videh Spasica oko 12:00, setka se pored Caira u trenerci i sa nekim rancicem. Dal ce da se teleportuju do Panceva ili Spasic ne igra. :huh:

Ono jes da ima fore do 20:00, a mozda i idu redovnom linijom. :dry:

 

Kvota na Dinamo 1.22, ne mozemo ni lovu da uzmemo. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...