Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Za titulu nam trebaju sve pobede do kraja i dva kiksa Vojvodine (da izgube od nas sa dva gola i da puknu jos negde), tesko je to zamisliti. Vojvodina je dobila lagano u Sapcu (nisam gledao, ali bilo je 7 razlike), ne vidim gde bi mogli da izgube. Ostaje im jos malo teze gostovanje u Pancevu, ali ne verujem ni da ce tu imati vecih problema. A ako puknemo u Sapcu, a bojim se da to uopste ne bi bilo iznenadjenje, onda mrka kapa od SEHA lige.

Nazalost, nema nigde da se igra u kladionama, ne mogu da izmalerisem Metaloplastiku. :D

Hvala na linku. :)

Link to comment

Nema na cemu:)

Elem, Vosa ce mnogo teze do pobede u Pancevu, jer se zna da Metaloplastika protiv njih igra sa pola gasa, dok ce protiv nas veceras poginuti...dok su Pancevci prilicno "zakrvljeni" sa Vosom.. A u Nisu ih dobijamo, poprilicno sam siguran, ne sto smo mi nesto dobri, vec jer i oni nisu..

PS. Ubice nas Vorkapic za 20-ak minuta :D

1.6 na domace..

Link to comment

Samo 1.60 na njih. Dobro, realna kvota. ne bih trosio pare da imam gde da igram. A oni ce navaliti svakako jer imaju ozbiljne sanse za SEHA ligu ako nas dobiju.

Necu gledati celu, idem ipak na vaterpolo, mozda je to nasa sansa za pobedu. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Vodimo gol, promasujemo sedmerac, pa onda prazan gol...zasto? Stvarno ne razumem.

Mislim sto sutira sa nase korner linije, kad smo tako dali gol. :isuse:

Edited by Nesh
Link to comment

Nekoliko sekundi do kraja poluvremena (nema vremena na strimu) nas napad na njihovoj polovini i mi uredno primamo gol u praznu mrezu. Pa da li je to moguce. Opet? Ima li neka glava da nije prazna na toj klupi?

Ostaje nada da je isteklo vreme i da gol nije priznat, to nije bas najjasnije.

Ne vredi gledati ovo. Odustajem.

Gremo na vaterpolo.

Link to comment

Vaterpolo 9:12, boga promasisimo.

Vidim i Zelja puko. Nije da nismo ocekivali. To bi bilo to, okrecemo se obavezama u plej-autu naredne godine. :sad:

Link to comment

I meni ubise optimizam...

Samo ruzno je ovo sto radi M-plastika, al nema veze, sve tako funkcionise u ovoj drzavi..

Link to comment

Sto rece jedan moj drug, pitanje i dal nam treba ovakva Seha...

A u subotu bi moglo da se pogleda.

Link to comment

Utego to Beli. :D

Docekasmo i Milosavljevica konacno. Odlican veceras, 5 golova valjda, dobro je prolazio, asistirao. Jevtic odlican igralo se dosta preko njega, Sretenovic nije bio los, Kocic, nisam brojao odbrane, a jos nema statistike, ali odlican i on,..itd...

Prvo poluvreme tesno, na kraju 13:13, a onda se u drugom odmakosmo i do kraja rutinski (29:22).

Konacno malo rukometa. Kontre, akcije preko pivota, aktivna krila, imali smo cak i jedan cepelin...:)

Beli ne vadi golmana kad imamo igraca manje. :)

Vejina nema u sastavu, Babica nije uvodio u igru.

 

Idemo u Novi Pazar, dolazi Vojvodina i zavrsavamo kod Partizana.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Uspeli smo da izgubimo u Novom Pazaru (31:28). Dinamo je pobedio Mateloplastiku, tako da smo imali teoretske sanse da se borimo za drugo mesto, ali posle ovog poraza, cak i da nekim cudom pobedimo Vojvodinu, nemamo vise sta da trazimo. Ove godine u plejofu nijedna pobeda na starni, a ni prosle se nismo pretrgli.

U subotu protiv Vojvodine poslednja utakmica u Nisu za ovu sezonu.

Ostaje nam da uzivamo u lepom rukometu. :)

Gotovi su dogodine. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Ako se napravi trougao Metaloplastika-Dinamo-Zeleznicar, Zeleznicar ima najbolju gol-razliku ali da bi se napravio trougao, treba da pobedite Vojvodinu, Dinamo treba da dobije obe a Metaloplastika treba da izgubi od Vojvodine.

 

Ako Metaloplastika ne kiksne protiv Novog Pazara na svom terenu, to vam je jedina kombinacija u kojoj mozete uzeti drugo mesto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...