Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Ansvere, skoro sve poene u četvrtoj smo primili preko Čovića. Čak i da je odgovoran za sve poene koje smo postigli u četvrtoj (a nije) to je problematično.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, theanswer said:

Pa napisao sam, da nije bilo Čovića ne biste ni bili ni u utakmici niti bi te odbrane koje kao niste odbranili išta značile. Na drugoj strani terena je bila ista priča btw. Partizan nije ništa branio spolja a to je sve od Čovića polazilo u trećoj četvrtini. 

 

Замисли да је био Човића у тим моментима заменио Добрић,а Давидовац да је био на плеју.

Link to comment
Just now, Блок_64 said:

 

Замисли да је био Човића у тим моментима заменио Добрић,а Давидовац да је био на плеју.

 

šta bi bilo, zvezda bi dobila utakmicu koju je dobila?

 

mislim da preterujete. čović vam je u ovoj utakmici doneo više nego što vam je oduzeo. 

Link to comment
2 minutes ago, salerokada said:

Ansvere, skoro sve poene u četvrtoj smo primili preko Čovića. Čak i da je odgovoran za sve poene koje smo postigli u četvrtoj (a nije) to je problematično.

 

zapeo si za tu četvrtu, ne mislim btw da ste dobili sve preko njega al nebitno

 

njegov ključni doprinos je kao što sam pisao bio u trećoj, to zanemarujete skroz

Link to comment

a igrala je zvezda bez čovića u drugoj i bez reglenda sa riversom na kecu najviše, mislim i da je davidovac bio na terenu tad, tad je partizan i napravio seriju najveću do egala na poluvremenu

 

@salerokada ako ti je utakmica stala u taj jedan potez onda jbg

Edited by theanswer
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

šta bi bilo, zvezda bi dobila utakmicu koju je dobila?

 

mislim da preterujete. čović vam je u ovoj utakmici doneo više nego što vam je oduzeo. 

 

Донео је и вама продужетак.Иначе решили би ми то без проблема да је дебил седео на клупи.

Link to comment

Da je sjajan igrac - naravno da nije
A da je zasrao veceras toliko koliko neki pisu - opet nije

Voleli ga ili ne, zaista jeste pokrenuo Zvezdu u jednom momentu

Statistika +/- kaze da je u tom segmentu bio najbolji u timu sa +12

 

Ovde je popularno da se uhvati jedan igrac, i razvlaci non-stop tokom cele godine, bez obzira da li odigra dobro ili ne
U Zvezdi je to naravno Covic.. a na NBA topicu je to Barton :)

Mogu oni da zabeleze tripl-dabl, sa 36pts, 15sk, 17ast i da izgube jednu jedinu loptu na mecu, i bice kenjano na sledecih 18 strana o toj jednoj izgubljenoj kao da je smak sveta

Link to comment
Just now, salerokada said:

Rekoh da sam gledao od četvrte.

Utakmica jeste stala u taj potez jer je on prelomio.

 

Sa ovim ću da završim. Utakmica ne bi stala u taj jedan potez da nije bilo opisanog u trećoj četvrtini. 

Link to comment
16 minutes ago, Блок_64 said:

 

Донео је и вама продужетак.Иначе решили би ми то без проблема да је дебил седео на клупи.

 

Sta biste resili bez problema? Izvukao vas je iz kanala i okrenuo utakmicu. 

Link to comment
1 minute ago, J.R. Cash said:

 

Sta biste resili bez problema? Izvukao vas je iz kanala i okrenuo utakmicu. 

 

Пријатељу не могу двојци да пишем исте постве.Јесте одиграо ок у нападу да не кажем добро и сјебао све у одбрани.Док је он био у игри а био је од пола треће па на даље и нон стоп сте нападали преко њега и врло успешно.Мислим да је једну једину одбрану одиграо када је каснио и па скако са Јовановићем за лопту коју је овај избио у аут.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...