Jump to content

KK Partizan 18/19

theanswer

Recommended Posts

• Replies 5,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• BlackGeorge

421

• Timmy

300

• bradilko

255

• theanswer

244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Borovnjak odličan. nekad nije mogao da igra ali sad odlično pojačanje ako je sačuvao telo.

čušba Tepić!!

ooo daj bože da mi dođe Tepara!!!

jednog amera a da nije nedonošče i da ne šutira sa zemlje i jednog lazmolikog i možda nam dovede Andrea ( mi smo glam rock!!! Andrea!!! harizma!!!!) nekog italijana npr na 4-3. 

još na nbgd da se igra

šta ćeš lepše dok ne ode žvalava skotina

BlackGeorge

verovao ti ili ne, postoji ogroman broj navijača partizana koji razmišljaju o tepiću kao pojačanju. i posle nam je đavo kriv...

1 hour ago, BlackGeorge said:

verovao ti ili ne, postoji ogroman broj navijača partizana koji razmišljaju o tepiću kao pojačanju. i posle nam je đavo kriv...

+1

pa ja razmišljam o tepiću!!

on je cuore mio!!!

on je simbol!

gorda-tepa- 1 kombo iz usa sa dobrim procentima ( a da ne grešim dušu vanja bi nam dobro došao ali i mi smo se obrukali prema njemu)

dole jednog lazme look like

i ovi pikavci 

dobri smo još, priča traje, sve je u redu, doći će bolji dani..

garmonbozia

Ako dođe Gorda, super će da se uklopi kod Trinkijerija. On je kod nas pušten zbog Vestermana, jbg, inače je odigrao super sezonu.

Dobar je gorda za bekapa, sad jos neki  tajris rajs kao starter i uzimamo evrokup kao sto je tegi i reko

garmonbozia
20 minutes ago, Goranz said:

Uvek je bio atleta a sad u 31-oj bi morao da pokida.

Nije još dostigao peak i 32. godinu, pa da naplati svoj trud.

2 hours ago, Goranz said:

Dejan Borovnjak se nameće kao logičan potez. A valjda neko o klubu razmišlja i o Tepiću i Slobodanu Božoviću.

tu je i mocni tarzan milosevic. salu na stranu, ali nikolic ce izgleda u ovu olimpija cedevitu 

14 minutes ago, ZokiAsov said:

Dobar je gorda za bekapa, sad jos neki  tajris rajs kao starter i uzimamo evrokup kao sto je tegi i reko

nidam i toeto

Mark Rothko

Odlazi Slovenac, dolazi Bosanac.

Od ostalih vesti sa društvenih mreža najinteresantnija je da su se podžapali Tegi i profa iz FK.

Gađaju se činjenicama i istinama, leti prljav veš na sve strane.

• radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...