Jump to content

KK Partizan 18/19

theanswer

Recommended Posts

32 minutes ago, Mark Rothko said:

:laugh:

Da pratite košarku malo duže od ovih poslednjih 4-5 godina otkako je postala popularna kod nas znali bi da je Partizan 4 puta igrao F4, godinama top 8, a i osvojio ovo takmičenje.

pa jel ste samo te 4 sezone igrali evroligu?

• Replies 5,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• BlackGeorge

421

• Timmy

300

• bradilko

255

• theanswer

244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Geo said:

Naravno da jeste, samo drugi format do f8 ... Evetualno cibonine titule se mogu svrstati u neko "drugo" takmicenje

nije o tome reč, nego da li bi Cibona ponovo bila konkurent kada bi s pojavila. nije to više isto takmičenje

jorma shparga

Nagledao sam se partizana u raznim fazama raspadanja i uspona, od kupa rajmonda saporte do EL, ali tim kome je Ostoja direktor, Danilo neki kurcevi menadzer a Gagic mladi Goran centar, ne zasluzuje da igra bilo sta... ABA liga je za tu druzinu olosa previse

to sa onim partizanom veze nema kao sto ni fmp nema veze sa onom zvezdom!

2 hours ago, Mark Rothko said:

:laugh:

Da pratite košarku malo duže od ovih poslednjih 4-5 godina otkako je postala popularna kod nas znali bi da je Partizan 4 puta igrao F4, godinama top 8, a i osvojio ovo takmičenje.

E, vidiš, to znači konkurisati za najviši plasman.

Molim vas, bez persiranja, lol

Inače gledam ja to duže vremena, počelo je utakmicama Cibone i Makabija i finalne serije Zvezde protiv Cibone... 

Samo definicija najviši plasman je po meni min finale, a razlika u takmičenju je evidentna i niste je ni tada bas postigli, ali ok... Pozz

Mark Rothko

E tako... to je konkurisanje za najviši plasman. Igraš sa ciljem da osvojiš. Sada razumeš navijače KK Partizan.

A ovo što poslednjih godina igraju predstavnici ABA u EL zove se statiranje u kukuruzu. I takve su im ambicije.

samo_opusteno

E tako... to je konkurisanje za najviši plasman. Igraš sa ciljem da osvojiš. Sada razumeš navijače KK Partizan.

A ovo što poslednjih godina igraju predstavnici ABA u EL zove se statiranje u kukuruzu. I takve su im ambicije.

Nadamo se da i ti sada razumes muke navijaca fkcz kojoj je prosek polufinale na 5 godina dok smo gledali fkp kako uglavnom osvaja 0 bodova u grupama.

Vi bar gledate kkcz koja u el procentualno ima bolji odnos pobeda i poraza od Partizana u eri Vujosevica iako igra u mnogo tezem sistemu.

Mark Rothko
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Nadamo se da i ti sada razumes muke navijaca fkcz kojoj je prosek polufinale na 5 godina dok smo gledali fkp kako uglavnom osvaja 0 bodova u grupama.

Vi bar gledate kkcz koja u el procentualno ima bolji odnos pobeda i poraza od Partizana u eri Vujosevica iako igra u mnogo tezem sistemu.

:laugh::ziga:

Inače, u eri Vujoševića dva puta na F4 + ubedljivo prvi u grupnoj fazi kada je format bio sličan ovom danas.

A na rsb neka i dalje računaju procente.

BlackGeorge

sjajan tegeltijin autorski tekst. još jednom da se rasprše sve zablude i loženja nas grobara. i dizanje noseva takođe:

https://sport.blic.rs/kosarka/evropska-kosarka/vladan-tegeltija-kk-partizan-evroliga/xsycfyr

s obzirom da će nam opet onaj šerpar birati igrače (uz trinkijerija) čisto sumnjam da ćemo napraviti ekipu za napad na evrokup i aba ligu. pošto više ovi domaći kupčići gube bilo kakav značaj.

Edited by BlackGeorge
10 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

cestitam gordica svima koji slave

ja obožavam Gordu!!!

baš sam srećan!

ima da ga zapratim na sve žive mreže tj samo na fb :sad:

• radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...