Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 minutes ago, John Coltrane said:

 

A sta ce biti na prva 3?

 

 

Čekaj da pogledam EPG, ovako:

 

SK1: Junajted - Fulam

SK2: Valensija - Sevilja

SK3 : Galatsaraj - Rize

 

Pogledaću sad polako i ove druge kanale...

 

SK4 - Arsenal - Hadersfild

SKHD - Lester - Totenhem

SK5 - Vest Hem - Palas

SK6 - nema fudbala (turska košarka)

SK7 - Birmingem - Bristol

SK8 - Brnli - Brajton

SK9 - Kardif - Sauthempton

SK10 - Admira - Salcburg

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

 

Čekaj da pogledam EPG, ovako:

 

SK1: Junajted - Fulam

SK2: Valensija - Sevilja

SK3 : Glatsaraj - Rize

 

 

 

 

 

 

Idi bre u qrac, uplasio sam se da prenose prebacuju na ostale kanale, ja imam samo osnovna 3.

 

200.gif?cid=3640f6095c094f504b38704663cb

Link to comment

 

5 minutes ago, John Coltrane said:

 

Idi bre u qrac, uplasio sam se da prenose prebacuju na ostale kanale, ja imam samo osnovna 3.

 

200.gif?cid=3640f6095c094f504b38704663cb

 

Ma jok, a i ta ti je u pola sedam...

 

 

Evo jos jednom spisak svih utakmica (od 4) na jednom mestu, (za divno čudo) nije me mrzelo da kompiliram:

 

 

SK1: Junajted - Fulam

SK2: Valensija - Sevilja

SK3 : Galatsaraj - Rize

SK4 - Arsenal - Hadersfild

SKHD - Lester - Totenhem

SK5 - Vest Hem - Palas

SK6 - nema fudbala (turska košarka)

SK7 - Birmingem - Bristol

SK8 - Brnli - Brajton

SK9 - Kardif - Sauthempton

SK10 - Admira - Salcburg

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Četiri puta više K nego do sada, Coltrane :ziga: A kad ih Vučić prisilno nacionalizuje, iće će se bar do 9K, skoro 10K. 

 

 

Za početak neka bude 8K, posle i nije bitno...  :nobles:

Link to comment

Liverpool je dosad primio 6 golova. 11 od 15 utakmica su igrali protiv boranije, primili su 3 gola na tim utakmicama, a drugu polovinu u derbijima. Grubo rečeno, ako uzmemo da na boraniju otpada 28 utakmica, to je nekih 7-8 golova iz tih utakmica plus još toliko u 10 okršaja sa Top 6 (gdje ubacujemo i United). To je u rangu Mourinhovog Chelsea 2004-05 koji je primio 15 golova u cijeloj sezoni (mislim da im je samo Henry dao dva gola) ili Arsenala 1998-99 koji je primio 17 (završili drugi iza Uniteda koji je osvojio treble). Liverpool još nije primio dva gola u ligi na jednoj utakmici ove sezone i jedini su preživjeli meč sa Cityjem bez primljenog gola.

 

Samo šest timova u historiji PL-a je imalo bolji učinak nakon 15 kola od ovogodišnjeg Liverpoola no Black Golden State Warriorsi su previše dobro podmazani. :Jova:

 

Arsenal je neporažen u ligi 13 utakmica, u gostima još nismo odigrali meč bez dva data gola, ali smo tek peti jer imamo čitava 2 CS-a u ligi, i to nijedan na strani. Kvota na "oba daju gol" na naše ligaške tekme je valjda 1.01.

 

Özila navodno nema ni protiv Huddersfielda. 

Link to comment

Joe Gomez će biti 6 nedelja out, fraktura zgloba :sad: 

 

Dych je izgleda sinoć pičkarao Kloppa zbog toga što se ovaj u prvom poluvremenu žalio četvrtom sudiji i tražio da mu zaštite igrače, soft nemački zlotvor :mad: Čak je ginger u pravu kad kaže da je Mee korektno startovao na Gomeza, ali Klopp je takođe u pravu kad kaže da toliki broj uklizavanja (čak i u potpuno bezazlenim situacijama na sredini) povećava rizik od povrede.

 

16 minutes ago, ArleKino said:

Arsenal je neporažen u ligi 13 utakmica, u gostima još nismo odigrali meč bez dva data gola, ali smo tek peti jer imamo čitava 2 CS-a u ligi, i to nijedan na strani.

Još bolja varijanta one statistike. Neporaženi smo još od prethodnog poraza! Dajte medalju!

Link to comment
4 hours ago, Jeremija said:

Već sam napisao na drugoj temi, ali nije zgoreg da napišem i ovde - lepa vest, od subote kreću prenosi Premijer Lige na SK4K, a prvi će biti Chelsea - Manchester City...

divno, sex u 4k

Link to comment
4 minutes ago, čekmeže said:

Bez Gomeza će biti veliki problem, Matip je poslovično nesiguran a Lovren je valjda povređen. Klajn je nestao, Robertson povređen.

 

Clyne je živ i zdrav, odigrao je ceo preseason pristojno i trenira normalno, a što ga Klopp ne pušta ni na klupu nego nepotrebno seljaka Gomeza se štopera na beka kad god TAA treba da odmori, to vidi sa njim. 

 

Robertson je koliko znam bio tek nešto lakše povređen protiv PSG, Mane je imao posekotinu pa je kao teže od njega, ali obojica bi trebalo da su spremni za vikend.

Link to comment
6 minutes ago, čekmeže said:

Klajn ne ume napred, možda je zbog toga. Očekujem da ode prvom prilikom.

Оно и Џое Гомез разбија у нападу...:sleep:

Ћелавом риђоњи желим све најгоре професионално, а Барлију боравак у доњем делу Брода.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...