Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

A stvarno ne znam šta sad Džibo kriv, on je iz podneblja murtila želenog, male florami i ulja od lavande. Tamo je najhevi socijalni momenat u popularnoj muzici ono roko nije jema ništa cicibela jopš i manje.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Locust said:

kao pćelu u žlici ćaja

e jepse ja baš htio postovat to isto :D

 

ajd ko zamena  tijelo vapi bolno prisutnosti tvoje

 

 

 

Link to comment
kao pćelu u žlici ćaja
E na tu pcelu u zlici caja sam poceo da se gusim i da rzem od smeha, pre cirka 15-16 godina kad sam tu veselost prvi put cuo. Osoba koja ju je pustila (urbani panker iz dobre porodice) se uvredila jer "prelepa pesma i predivan stih".
:(
Link to comment

 

@maršal e izvini, ipak su ovi metalci izgleda najgori :D

 

10 minutes ago, precog said:

E na tu pcelu u zlici caja sam poceo da se gusim i da rzem od smeha, pre cirka 15-16 godina kad sam tu veselost prvi put cuo. Osoba koja ju je pustila (urbani panker iz dobre porodice) se uvredila jer "prelepa pesma i predivan stih".
:(

 

I cirka 15-16 godina od kako je to verovatno najlepša pesma u regionalnij pop muzici. Ili bar u prve tri, može tu i Svet tuge i mrzi me sad da razabirem u glavi šta još.

 

 

Link to comment

dziboni je neiskazivo gori od bilo kojeg srpskog narodnjaka. slicno vrijedi i za karanog gorana i urbanog damira, a tonci huljic sa zenom je ravno 460% grdji od marine i fute.

 

 

Link to comment
8 hours ago, francuski sobar said:

 

@maršal e izvini, ipak su ovi metalci izgleda najgori :D

 

 

I cirka 15-16 godina od kako je to verovatno najlepša pesma u regionalnij pop muzici. Ili bar u prve tri, može tu i Svet tuge i mrzi me sad da razabirem u glavi šta još.

 

 

ja bi pesmu koja se zove svet tuge na nevidjeno, tj neslusano odma stavio na prvo mesto. to mora biti nesto dobro. druga nek bude pcela u zlici vegete, a ta mrzi me tek treca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...