Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Iz Zurnal si skenirao, nije los dodatak danas o superligi, stavili i medjusobne duele, naravno treba uzeti sa rezervom...

 

Partizan 92 (13-29-50)

Zvezda   88 (14-19-55)

Vosa       89 (41-26-22)

.

.

.

Napredak 34 (17-9-8)

Eto je greska kod Napretka, jel racunasmo da je bio skoro 50. medjusobni, znaci ima vise od 50 utakmica s njima... Upecatljiv odnos s Vojvodinom, imaju samo 22 pobede protiv nas, od toga mozda i vise od pola je od raspada SFRJ pa naovamo. Pre tog uzleta Radnicki ih je drao.

Edited by W.F.C.
Link to comment
37 minutes ago, W.F.C. said:

Iz Zurnal si skenirao, nije los dodatak danas o superligi, stavili i medjusobne duele, naravno treba uzeti sa rezervom...

 

Partizan 92 (13-29-50)

Zvezda   88 (14-19-55)

Vosa       89 (41-26-22)

.

.

.

Napredak 34 (17-9-8)

Eto je greska kod Napretka, jel racunasmo da je bio skoro 50. medjusobni, znaci ima vise od 50 utakmica s njima... Upecatljiv odnos s Vojvodinom, imaju samo 22 pobede protiv nas, od toga mozda i vise od pola je od raspada SFRJ pa naovamo. Pre tog uzleta Radnicki ih je drao.

Ufatio si me ;)

 

Ima greška i kod Proletera...pogledaj. Tutubani.

 

P.S. Znam da se baviš statistikom, ne znam koliko će ti ovi dunsteri iz SŽ pomoći....

Link to comment

Povremeno me ufati od statistiku, iz onog sto sam izvlacio pre nekoliko godina otprilike je to to kao ovo danas objavljeno, naravno i za dobar deo poraza od vecitih vazi da su od raspada SFRJ. Tada je Vojvodina uhvatila snjima prikljucak a mi ne. Ono gde smo tanki bili u toj jakoj ligi du gostovanja blizancima,definitivno, tek po koja pobeda i koji vise remi.

Ono sto mi bode oci, pogledaj bilans titula pri kraju dodatka... Od 1923. godine 63 titule Srbija od cega 61 Beograd(!!!), 21 Hrvatska (Hajduk i zagrebacki klubovi) i samo tri Bosna. Vardaru otese titulu. Znaci svega je nekoliko "incidenta", dvaput Sarajevo i Vosa i jednom Zelja. Ko da se 100 godina nije ni igrao fudbal takoreci sem u 3 grada...

Edited by W.F.C.
Link to comment
6 hours ago, Rumpelstiltskin said:

stvar je jasna, bukeri prate temu, upravo se pojavilo

 

iiii novo izvlacenje nova sansa

 

1.9   3.0   3.8

yVCKCDS.jpg

 

Do početka će bude 1,25 :whistle:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...