Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Just now, Rumpelstiltskin said:

 

a b nisam skoluvala, ne pratim

 

Много пцује, публика на западу би била забезекнута таквим речником :ohmy:

Link to comment
6 minutes ago, Captain_Darling said:

Ја знам све шта ће да буде и ко ће да дође ал' нећу вам ажем...,:naughty::tongue:

a kad je drugačije bilo :D

Link to comment
  • teacher pinned this topic
3 hours ago, Real sa Nišave said:

Dakle, Lalat trazi da mu se dovedu 4 igraca. Dvojica iz Čuke, jedan iz Javora, jedan iz čarapaniju.

Ono sto je očigledno je da neće biti nista od razigravanja Leke, Apostola, Petra Krstica... Od ovog se traze rezultati i ce ga boli da se bavi mladim talentima. Tu ce bude šest meseci i ćao tuti.

Mnogo veci problem je problem sa porocima i sve vece izostajanje sa treninga, pred nasu utakmicu je bio na samo dva treninga. Na kraju je i pala šut karta od gazde Čuke.

Plasim se da ce bude sve i svasta i da ce brzo izjede ćutek u nekom od niških kafića i kafana. U Novom Sadu je nekoliko puta jedva izvlacio guzičku.

Prednost je publicitet koji cemo da dobijemo i verovatno porast podrške. 

Takticki nista bolji nije od Recka, Mrke... Samo unapređena verzija.

Ako ne ispadnemo u prvo kolo kupa i ako napravi igru ne vidim zasto ne bi bilo prostora za razigravanje mladjih. Nas problem je sto ili imamo dobrog trenera a nemamo tim ili obratno i nikako da se udje u seriju dobrih rezultata i tako napravi prostor mladjim igracima. Mi smo cele sezone kao i ranijih sezona sve vreme bili u nekoj neugodnoj situaciji. Poslednjih godina smo jurili Evropu i svaka utakmica je morala da se dobije. Ove godine ista prica.

Lalatovic je napravio dosta igraca. Ima nos za te stvari i tu mu skidam kapu. Za sest meseci napravio od onog klinca iz Vojvodine milion evra. Onaj sto ga zimus prodali.

Takodje ne mogu da ga poredim sa Reckom i sa Mrkom jer Lalatoviceve utakmice su mnogo zrelije. Nas bi lako pobedio da nismo imali vetar u ledja u sve tri utakmice.

Ajde sad, Recku je olaksavajuca okolnost sto je preuzeo tim kad mu vreme nije i sto nije mogao mnogo tu da menja. Opet sa druge strane mi nesto kaze da je ova igra blizu njegovog maksimuma.

Bas mislim da bi sa Lalatovicem mladi igraci dobili sansu kao sto nikada nisu od kada smo u Super ligi.

Nego da vidimo ko ce da dodje za trenera pa onda da se raspisujemo. Ja jos nisam otpisao Djumija i ako su verovatno svi u klubu :D

Link to comment

Pinovali nas, zato jer idemo na duplu titulu i nemamo plan B. Zivot posle rodjenja i smrt u trenutku smrti su za sada realne opcije

 

Au bre, Glazgov Rendzersi imaju manji koeficijent od nas i Spartaka... Meni deluje da mi mozemo bar dve trecine od ovih timova koji nisu povlasceni da prodjemo, bez zezanja.

Edited by W.F.C.
Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ima li ga Dandi? Imamo sa njim pozitivan skor :Jova:

Nema ga, ima ga Hibernian Edinburg, tim iz glavnog grada, i oni su konacno u Evropi, na pocetku filma Trejnspoting, kad glavni junak nabraja zbog cega je sve poceo da se drogira pominje i da pizdi sto Hibernian uvek gubi :D  A za Lalatka ne znam stvarno koj ga djavo tera porocima i strastima

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...