Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

Ivicina taktika je baš van terena, drug ;)

Videcemo kolko ce Ivica moci da busi sa novom sudijskom komisijom, ako tu ne probije, naebali smo ga :D

 

S obzirom da je svaki od ovih 5 trenera imao nekih svojih prvih 11, i da ih je Recko u ovih par utakmica izmenjao bar 20-ak, nisam stekao utisak da se Ivica tu mnogo petljao, tako da ce Lalat imati prilicno odresene ruke sto se sastava tice.

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

sa lalaltom prizeljkujte sto jaceg protivnika :D

pa na kontre, valjda imate igrace za to

 

 

u situacijama kad ima tim kojim treba da dominira na terenu i nije se bas snasao 

E zato su tu faulovi na dvadeset metara i po koji penal. Imamo Cakija i Stanisavljevica u boljoj suterskoj formi nadam se. Na zalost ali je tako. Pretpostavljam da cemo imati bolju igru i da za ovim nece biti potrebe.

Inace Ivicu kao i svakog predsednika zanima da proda po kojeg igraca i da ne kleci i moli za crkavicu kako bi klub preziveo. Ako Lalat napravi svakih sest meseci po jednog igraca za 200-300 hiljada evra i Ivica ce da bude miran.

 

Link to comment

Vidim pisete kao da je negativno to sto treneri vode sa sobom po tri, cetiri igraca. Da sam ja trener radio bih isto. Neki mini kostur sa par igraca kako bi se brze uigralo. Ti igraci znaju moje zahteve i pomazu mi na terenu. Ne znaci da u timu nemam i nekog kvalitetnijeg na nekoj poziciji ali prvo se napravi igra i ne gube se bodovi a onda kvalitet u uspostavljenom sistemu ispliva.

Naravno da moze da znaci i tenge frange ali to je vise za lazne vojnike kluba koji dodju da rade za crkavicu a grebu se na razne nacine. Ako trener prima dobru platu i ume da napravi igraca, nije glup da radi ovakve stvari jer nije tesko izracunati gde su pare.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
1 hour ago, Dali_man said:

Videcemo kolko ce Ivica moci da busi sa novom sudijskom komisijom, ako tu ne probije, naebali smo ga :D

 

S obzirom da je svaki od ovih 5 trenera imao nekih svojih prvih 11, i da ih je Recko u ovih par utakmica izmenjao bar 20-ak, nisam stekao utisak da se Ivica tu mnogo petljao, tako da ce Lalat imati prilicno odresene ruke sto se sastava tice.

 

a ko je skinuo Aci kapitensku traku i turio je na levicu ruku Marku Sv. Mučeniku ?

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

E zato su tu faulovi na dvadeset metara i po koji penal. Imamo Cakija i Stanisavljevica u boljoj suterskoj formi nadam se. Na zalost ali je tako. Pretpostavljam da cemo imati bolju igru i da za ovim nece biti potrebe.

Inace Ivicu kao i svakog predsednika zanima da proda po kojeg igraca i da ne kleci i moli za crkavicu kako bi klub preziveo. Ako Lalat napravi svakih sest meseci po jednog igraca za 200-300 hiljada evra i Ivica ce da bude miran.

 

Ivicu, kao i svakog pravednika, pardon precednika zanima da proda po kojeg igrača i turi si u džep koju stotinu iljada. Međutim, ako ispuni svoje obećanje da će u Radnički spucati svojih meleon ojra mukotrpno zarađenih na baušteli, evo ja ću da pojedem govna, tim rečima, jer sam bio balvan i zajedljivi primitivac sto iskrivih časne namere više spomenutog gospodina iz našeg ministarstva inostranih poslova 

Link to comment
46 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

a ko je skinuo Aci kapitensku traku i turio je na levicu ruku Marku Sv. Mučeniku ?

Taj Aca je kod Pakulta i Jevica bio standardan, kod Djumija i Dmitrovica uglavnom grejao klupu, pa je kod Recka ponovo proigrao. Oduzimanje trake nema veze sa njegovim igrama. Muceni Mrka je kod Djumija odigrao kao startetr par utakmica, kod ostalih je grejao klupu. Noma je postao standardan tek kod Djumija. Raul sedeo na klupu kod Recka, Aksentijevic isto, Bulatovic bio standardan kod Pakulta, Recko ga najurio itd, itd...

 

Jedino je Pavkov kod svih trenera bio zakucan u prvih 11.

Link to comment
3 minutes ago, Dali_man said:

Taj Aca je kod Pakulta i Jevica bio standardan, kod Djumija i Dmitrovica uglavnom grejao klupu, pa je kod Recka ponovo proigrao. Oduzimanje trake nema veze sa njegovim igrama. Muceni Mrka je kod Djumija odigrao kao startetr par utakmica, kod ostalih je grejao klupu. Noma je postao standardan tek kod Djumija. Raul sedeo na klupu kod Recka, Aksentijevic isto, Bulatovic bio standardan kod Pakulta, Recko ga najurio itd, itd...

 

Jedino je Pavkov kod svih trenera bio zakucan u prvih 11.

Mi nemamo klasicnog spica sem Pavkova pa nije ni cuda. Plus hocemo da ga CZ proda.

Za Acu je nezahvalno pricati jer smo se na njegovom mestu pojacali sa Babicem i Stanisavljevicem.

Zato je za Aksentijevica interesantno prodiskutovati. Ili je imao najbolju startnu formu ili podnosi letnju zegu ili su ga kasnije procitali. U startu no1 kod Pakulta i od tada u konstantnom padu forme. Pocetak sloma je naravno poziv u repku i bolje da ni jednog igraca vise ne zovu jer se svi oduce od fudbala. U nastavku sezone je bio katastrofa dok je kod Djumija bio solidan.

Link to comment

Na toj utakmici je glasom koji trazi oprostaj, na poluvremenu pitao  ispred istoka publiku pa dobro ljudi sta vise hocete od mene, sta trebam da uradim... Dok mu je za to vreme naravno pominjana i uza i sira familija, i sklonost poroku i tako to..

Link to comment
31 minutes ago, Captain_Darling said:

Ништа не признајем док не тури качкет Радничког :fantom:

 

Koj je napravio ovu fotomontage....:isuse:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...