Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Real sa Nišave said:

Đumi.

Pepi 

Miloš Veselinovic.

Barate sa pogrešnog Veselinovića, da vam odam tajnu.

Jedini adut da zadrži Lalata su njegova deca. Retko ih viđa od razvoda, ako ode preko tek tad ih nema viđa.

Malopre sam ga gledao na transferu ako mislis na Ivicevog pomocnika?

Link to comment

U zavisnosti od ambicija takav trener nam treba. Najpre bih da Lalat ostane, ali ako ode nikakvi treneri-pripravnici kojima je ovo prvi posao. Biti rame uz rame sa Zvezdom, Partizanom, igrati u Evropi sa ambicijom da pobedimo i jače protivnike od Gzire ne možemo sa trenerima kojima je ovo prvi posao. Gde god i s kim god da su se kalili. Ako priberemo dobar broj igrača neko to treba i da skocka. Čak mislim da nam je potreban ozbiljniji trener od Djumija, Djanija, Džonija, Džimija...U našoj ligi trenutno nema takvog trenera, a minimum mimimuma bi to mogao da bude neko tipa Marka Nikolića (naravno ne lično on) neko ko gde ode napravi rezultat. Iskusan i znalac.

 

Kad budemo rešili da iz sopstvenih redova, omladinskog pogona i nešto što vredi sa regiona, sa malo para da pravimo tim, možemo da eksperimentišemo sa Pepijem, Gagijem ili nekim novim ko se pojavi. I da zajedno, strpljivo čekamo plasman u vrhu i kvalifikacije za Jevropu.

Edited by Constantin
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Ili da razmisljamo u pravcu vracanja nasih nislija u klub ???

https://www.transfermarkt.com/aleksandar-ilic/profil/trainer/23939

Mada nas je ojadio sa onim spicem iz Makedonije ali ako nas odvede do titule ce da mu oprostimo :D

Secam se da smo igrali napadacki i da smo stvarali dosta sansi. Igraci su bili napaljeni i nije bilo klasicnog povlacenja cak je i sindrom naplatne rampe bio manji.

 

Bese li Bajevski? Onaj sto nije mogo TV5 zgradu da pogodi :D Ilic je skroz ok opcija.

Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

U zavisnosti od ambicija takav trener nam treba. Najpre bih da Lalat ostane, ali ako ode nikakvi treneri-pripravnici kojima je ovo prvi posao. Biti rame uz rame sa Zvezdom, Partizanom, igrati u Evropi sa ambicijom da pobedimo i jače protivnike od Gzire ne možemo sa trenerima kojima je ovo prvi posao. Gde god i s kim god da su se kalili. Ako priberemo dobar broj igrača neko to treba i da skocka. Čak mislim da nam je potreban ozbiljniji trener od Djumija, Djanija, Džonija, Džimija...U našoj ligi trenutno nema takvog trenera, a minimum mimimuma bi to mogao da bude neko tipa Marka Nikolića (naravno ne lično on) neko ko gde ode napravi rezultat. Iskusan i znalac.

 

Kad budemo rešili da iz sopstvenih redova, omladinskog pogona i nešto što vredi sa regiona, sa malo para da pravimo tim, možemo da eksperimentišemo sa Pepijem, Gagijem ili nekim novim ko se pojavi. I da zajedno, strpljivo čekamo plasman u vrhu i kvalifikacije za Jevropu.

Da te podsetim da su nam za mandat Tonceva bili treneri Jevic, Recko, Dmitrovic, Pakult, Djumi i Lalat. Ja sam licitirao sa nekim imenima ovde proslo leto ali se nedugo zatim pojavio Recko kao kandidat. Posle toga sam ucutao.

Slazem se sa tobom ali znas i sam koliko je to realno. Sta bi to moglo da bude toliko dobro i da dodje kod nas? Mozda Ivica Jovanovic? Koliko je realno to je pitanje ali recimo on? Pitanje je da li bi uspeo da napravi rezultat slican Lalatu, koja mu je fudbalska filozofija i da li se igraci uklapaju u nju? Hocu da kazem da treba da proberemo trenera koji gaji stil igre koji trazimo i da ima iskustva i koji je relativno jeftin i koji ce se zadrzati duze od pola godine. Takodje coveka koji nece da gleda samo rezultat prvog tima vec i razvoj mladjih igraca. Znam da to ne ide zajedno ali moramo nekako da i to usaglasimo. Igraci ne moraju odmah u prvi tim, moze i na kaljenje. Randjelovicu nista nije falilo. Apostolovic je mogao do sada da se razigra da je hteo ali on je negativan primer.

Mozemo da dovedemo trenera kao i igrace. Ako su dobri onda su van forme bez duzeg igranja ako ne onda imaju potencijala ali nisu afirmisani.

Link to comment
9 minutes ago, Real sa Nišave said:

Lalatović li je ozbiljan trener?

Jeste. Bilo ko od trenera koje smo imali...Pakult, Jević Dmitrović, Đumi, Recko......ne bi uspeli da nas održe na ovoj poziciji. Čak i da su nas gurali sa još 135% kapaciteta...

Link to comment
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Slazem se sa tobom ali znas i sam koliko je to realno.

Sve zavisi koliko daleko Tončev hoće da ide....ako hoće ozbiljno da vodi klub i postiže još bolje rezultate, neka dreši kesu. Dal on lično ili sponzore koje navata, ali moraće....ako neće...sve ovo može i u Surdulicu da odradi....kad se pomiri s burezerom.

Link to comment

Ne razumem zašto Đumija stavljaš u ovaj niz. 

Odstranio je Tončeva iz svlačionice,  zadržao trenerski integritet, u najgorem trenutku preuzeo ekipu, uspostavio autoritet, napravio igru, kod njega čak i Mrka ličio na nešto 

Link to comment
5 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ne razumem zašto Đumija stavljaš u ovaj niz. 

Sveukupni minuli rad. 

Spoiler

 

Da je odstranio Tončeva iz svlačionice...hmmm...Tončeva ne možeš iz Vlade da makneš, a kamo li iz svlačionice. Pokazao mu je on ko je "tata" i ko vozi traktor, a ko otvara kapiju. Da ne ispadne da ti ne verujem, ali....

 

 

 

edit: Čak ni Rastavca ne bih voleo ponovo....i ako imam lepo mišljenje o njemu.

Edited by Constantin
Link to comment

Profil trenera kojeg bi voleo....

 

Egocentričan - kao Vladan Milojević

Prepotentan - kao Marko Nikolić

Zabavan i lud ko struja - kao Lalatović

 

i kad bi bio gospodin kao Radomir Antić

inovativan kao Rinus Mihels

poštovan kao Ser Alex ... i toliko dugo da ostane u Radničkom  :)

 

 

....a ja odo da spavam, a Tončev će dovede kog oće i verujem da već ima rešenje.

Link to comment

I Rastavac i Djumi bi pravili rezultate sa ovakvim timom. Rastavac je dobijao igrace koji nisu postojali na TMu, Djumi da se ne ponavljamo. Ono sto Lalat radi to je da ima plan dovodjenja igraca ili bar uslovi svoj dolazak igracima odredjenog kvaliteta. Micic krenuo lose da igra kao i Noma i odmah uslisena zelja i doveden Drina.

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...