Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Kako pričati o nameštanju kada ni u jednom derbiju nismo nadigrali protivnika a imamo daleko bolji igrački kadar. Sinoć se desila bruka, ogromna kur*obolja a najgori su bili gardisti i zimska pojačanja (Ivanić i Milunović), ništa od ovoga ne abolira od odgovornosti Milojevića jer mi celi prolećni deo igramo nikako, na poteze pojedinaca.

Forumašima koji navijaju za Partizan sve čestitke na pošteno osvojenom kupu, bili su bolji na terenu, bili su tim.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako ovo nije pokazatelj da je došlo do zasićenja i da jedno 15 ljudi u klubu treba da dobiju pedalu, ja ne znam šta treba da se desi. 

Srećom idu analize. Ne znam samo za koji krasni, kad će ekipa vjerovatno drugačije izgledati sledeći put kad se okupe, jer će tu biti najbolji mladi igrač CG i pojačanje iz Spartaka, tako da će ova analiza™ biti uskurac. 

Sve je vodilo ka ovome, već par mjeseci, a to je da te najveći rival zasluženo naguzi na tvom bunjištu u jedinoj smislenoj utakmici ove sezone. Jedina veća bruka od toga je to kako je igra CZ izgledala. 

Link to comment
9 hours ago, Nikodije said:

Pa lepo, dve mafijaške frakcije mafijaškog sns-a podelile trofeje. Sve ide svojim tokom™.

Barem će Vranje da ispadne iz lige, da i sns izgubi negde.

 

Jesi siguran?

Link to comment
32 minutes ago, James Marshall said:

Ako ovo nije pokazatelj da je došlo do zasićenja i da jedno 15 ljudi u klubu treba da dobiju pedalu, ja ne znam šta treba da se desi. 

 

Nije to vise grupa gde ginu jedni za druge. Usle pare u klub, proradile sujete. Mnogo igraca slicnih kvaliteta, jedni igraju drugi po strani, rasturena je hemija. 

 

Definitivno je rez potreban i to obiman. Ja bih krenuo od Stojkovica i Jovicica. 

Link to comment

Ono sto je potvrdjeno da Miloje ima problem da postavi igru kada njegova ekipa treba da napada. Protiv slabijih ekipa to prolazi na kvalitet pojedinaca ali protiv Partizana ne moze nikako da razviju igru, umesto da ih pritisnemo i sabijemo u 16m mi igramo kao u Ls.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Prvo cestitke Partizanu na zasluzenoj pobedi. Zeleli ljudi vise. Mi uzasni. Sramotni kao sto ste svi i konstatovali. 

 

Sudjenje odlicno. Mislim da jednu gresku nije imao. 

 

Milojevic jeste kriv, ali za neke ranije poteze. Igraci su zavrsili sezonu pre par nedelja i on to nije uspeo da promeni. Glavni problem koji je imao je preglomazan pevac, a narocito ovog proleca kada nije bilo toliko utakmica da makar vecinu zadovolji. 

 

Sezona je jedna od najuspesnijih ako ne i najuspesnija u ovom veku, ali mi ne bi billi mi da na kraju ne ostane gorak ukus. Jbg. 

 

Miloje ostaje. Da bi mogao da napravi korak napred, morace da napravi nekoliko ozbiljnih rezova. Dobra stvar je sto Marin gotovo sigurno ostaje, losa sto treba rasprodati gomilu igraca a tesko cemo udomiti one koji bi trebalo da odu... 

 

 

 

 

Link to comment

NIsam gledao uzivo posto sam jezdio putevima domovine dok se odigravao ovaj performans ali ne mogu reci da sam iznenadjen, vec duze vreme je vristalo da ce ovo da se desi. Ne vredi prozivati ovog ili onog igraca, ovo je trenerov poraz, poraz njegove provincijske filozofije, burazerizma i razvaljivanja tima zimus u prelaznom roku umesto da se pravi baza za nadgradnju. Da sam ja nesto predsednik kluba i da mi trener posle meca izjavi kako su igraci glavama vec na odmoru dobio bi otkaz za koliko mi treba da sidjem do njega i licno mu ga urucim. Frajeru, igras za trofej na svom stadionu protiv najveceg rivala i ti mi mrtav hladan kazes da nisi uspeo da motivises ekipu da tu utakmicu odigra. Mozes da biras sta je od dve stvari, da li si epski nesposoban da drzis ekipu pod kontrolom ili si lazovcina koja je lose spremila utakmicu pa se sad vadi na motivaciju i psihologiju igraca. Ne zna se sta je gore od toga.

 

Ovo je vristalo da ce da se desi vec duze vreme, mi celo prolece igramo preko kurca i vadimo se na individualni kvalitet Marina i Bena. Ko zaustavi njih dvojicu zavrsio je posao jer ostatak tima jednostavno ne sluzi nicemu. Sve lose sto postoji u Srbiji kad je organizacija u pitanju testiralo se ovog proleca na Zvezdinom timu, protekcija, volontarizam, inacenje, pozivanje na stare zasluge, nicim izazvana sujeta, zapostavljanje kvalitetnijih igraca kako ne bi pokazali na terenu koliko su bolji od trenerovih drugara koji igraju i slicno. Nesreca je sto je trener kolovodja ovakvog pristupa jer da nije, ovo bi bio odlican poraz da se naprave rezovi u ekipi i rasturi ta kamaraderija i reality u koje se pretvorio Zvezdin tim. Ovako se bojim da od tog posla nema nista.

 

Partizanu cestitke na zasluzeno osvojenom trofeju.

 

 

Link to comment

Ne vidim da ćemo baš tako lako uspeti da se rešimo viška igrača...makar uz adekvatnu novčanu nadoknadu.

Rešićemo se onih bezveznjaka koji nisu ni igrali neku bitniju ulogu, ali ja bih se već sutra zahvalio Ivaniću i Milunoviću, žali Bože skrcanih para na njihovo dovođenje. A njih se nećemo rešiti. Veći problem je čak sa Milunovićem, profil takvog štoera nam uopšte ne treba. Ivanić mi deluje u rangu prevara tipa Čauša, al ajde nek probaju da iscede iz njega nešto ako može.

Žulo je takođe zreo za pedalu, kao i Vujadin.

Tu je gomila totalnih bezveznjaka koje treba poslati na kaljenju po Nišu ili zavaljati za bilo šta u neki Gaz Metan...npr.sva pojačanja iz Napretka, Simić, Čauš, zlatiborski Kejn.

Jedinu realnu kintu možemo uzeti za Jovelju , eventualno Boaćija za koga niko i ne zna u kakvom je stanju trenutno a odigrao je užasnu sezonu.

Za Ebisilia bi imalo smisla da ostane, što znači da sigurno ne ostaje. Za Kafua ni ne znam dal je tu, ali i on ide.

Budući da smo se rešili ovih škartova:fantom: očekujem da Terza dovuče minimum 10-ak novih igrača. 2 štopera, rezervnog levog beka, dva centarfora, po jednog iz Spartaka, Napretka i CG, jednu bombu veznjaka i još jedno do dva krila. I to do prva dva kola kvalifikacija. od trećeg se može očikavti još jedno do dva pojačanja.

Eto tako će biti mmw.:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Bolje sto nisi gledao. A igraci pojedinacno zasluzuju kritike jer su neke greske bila bas wtf. Milunovic 5-6 puta salje pas u aut gde potpuno sam pokusava da proigra saigraca na strani. I to ne da je za malo promasio igraca ili da je bio pod pritiskom, nego potpuno nicim izazvan grune loptu ka aut liniji gde nema nikoga. 

 

Grdji od njga je bio Zule. Neverovatno kakve je greske pravio. Neko lepo napisa da je izmena Gobeljic - Stojkovic kasnila bar 70 minuta. Gobeljic jeste panj i zna da napravi glupost ali njegova glupost nije nikad plod kurcobolje, a ona je juce bila glavni faktor. 

 

Ben i Ivanic pod ruku sa prethodnicima. Ben sta je dobio to je zasrao, Ivanic je bio nevidljiviji od Bombe juniora iz najboljih stelt dana. 

 

Trudio se Marin dok nije potpuno ispizdeo sto od batina sto od debila, posle i njega bolela patka, trudio se Vukanovic kad je usao i mali Jovelja, ali za smisleniji ucinak nisu mogli da se povezu. 

 

Nama Jovicic igra da bi vrsili pritisak na protivnika i da bi konstantno bili na lopti i blizu protvnika. Igraci Partizana su juce bili liseni bilo kakvog pritiska, cesto sami kao duhovi, cesto i zbunjeni zasto je to tako. Bakula je imao ukupno jedan uspesan potez kada je u saradnji sa Zuletom odneo jednu loptu iz 16m. Mozda je jos gori bio Jovancic. Od Bakule nista ni ne ocekujem, a Jovanca zna sa loptom, jel da. Sve ono sto ga je promovisalo u igraca koga svi zele u startnih 11 je bacio u drugi plan. Jednostavna resenja, dobra i konkretna kretnja, brzo oslobadjanje lopte. Sad je valjda umislio da je Mesi, pa svaki put krece u neke beskonacne driblinge i davi loptu. Otvorio im je par kontri. 

 

Rodic je bio manje los od Stojkovica jer je manje puta direktno narpavio gol sansu rivalu. 

 

Sve u svemu ovo jeste Milojev fijasko, koji se slutio jer on vec par nedelja kuka na KZSovima kako je pristup uzasan, ali ocito je da nije uspeo to da promeni. 

 

Mi nismo juce stvorili ni jednu jedinu priliku, ako se ne racuna onaj pokusaj Pavkova glavom o zemlju... Nazad nema, mleko je prosuto, idemo dalje...

Link to comment

@Apollo Creed Jesu oni juce bili uzasni, ali ja bas taj dvojac nikako ne bih prodavao. Milunovic je dugo odsustvovao, on moze i hoce sigurno bolje. Tim pre ako dobije adekvatnog saigraca (manji, brzi). Mada ono izdanje od sinoc jeste za ispisnicu. Ivanic takodje. 

 

Ostali redom...

Link to comment

Ma kakvi, Milunović je štoper tipa kakav nam uopšte ne treba, nema to veze sa neigranjem i formom...

Uostalom, dovešće Terza Pankova i još jednog štopera, neće Milun terenu prismrdeti.

Ivanić=Čauš so far, držim da se to može promeniti, al nisam ubeđen.

Link to comment
24 minutes ago, Apollo Creed said:

Ne vidim da ćemo baš tako lako uspeti da se rešimo viška igrača...makar uz adekvatnu novčanu nadoknadu.

 

 

Naravno. U klubu nisu osetili koliko su se stvari promenile s ugovorima u Zvezdi, primeri Srnica i Milica kojih smo se jedva i na silu otarasili im ocigledno nisu nista znacili. Pare koje pojedini igraci tipa Stojkovica, Savica, Gobeljica, Simica, Jovancica, Jovicica i slicnih dobijaju u Zvezdi nema teorije da dobiju bilo gde u Evropi, oni nemaju ama bas nijedan razlog da idu odavde. Izvesni Causic Goran prima 35.000 dolara mesecno u Zvezdi, igra kuci, zivi u svom gradu, jedina briga mu je na koji ce splav uvece i svakog meseca dodje na blagajnu i inkasira 35.000. Zasto bi on isao bilo gde? Da mu neko da duplo vecu platu, a nema sanse, njemu se ne isplati da se mrda odavde. Gardisti su takodje negde tu sa primanjima jer su im ugovori produzeni i pojacani zato sto su se iskazali u pevanju s navijacima. Ko ce Zuletu ili Gobelji dati 35.000 dolara mesecno u nekoj Slovackoj, Rumuniji ili Poljskoj gde jedino mogu da igraju prvoligaski fudbal?

 

I hajde ih se sad ti otarasi, prodaj bilo kome, ubedi ih da treba da idu. Gde da idu? I zasto bi to radili? Ovde uzimaju pare koje su mnogo vece od kvaliteta koji poseduju, igraju kad i koliko hoce, na okupu su, imaju drustvo za ludjenje po gradu, porodice su im tu s njima, trener im je drugar. Raj na zemlji.

Edited by harper
Link to comment

Цијелу 2019. играмо прекокурца и бивамо некажњени, отуда и такав приступ. Сви су у клубу заборавили с каквим се фанатизмом играло да би се тукао Келн два пута, дерала Спарта или срушио Ливерпул. Пар играча је себи дало за право да постану незванична фракција Северне трибине, клуб се занима приписивањем титула из 1946. и доцртавањем звјездица, а реалне конкуренције немамо и то све пролази. Јуче смо дошли до вјероватно најгоре одигране утакмице за Милоевог вакта (нисам додуше гледао реванш у Лучанима) и напокон смо платили за приступ. 

 

Надам се да ће ово донијети отрежњење и мало уздрмати клоаку у Љутице Богдана, јер ћемо у супротном муку мучити са Валетом и Хафнарфјордуром а против Ференцвароша или Пјаста нећемо имати шта да тражимо.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...