Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Pa unovcio je, zaradjuje i u Zvezdi dobro, najplaceniji je u sportskom sektoru sto je i logicno jer je gurnuo 50-ak miliona u klub.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daj bre ljudi o čemu pričate, za ovaj ishod sam čuo od nekoliko ljudi prethodnih dana, a i danas su ljudi na stadionu o tome pričali i pre nego što je utakmica počela. Drugim rečima, i vučić sit i grobari na broju.

Link to comment

Fudbalska sezona 2018/19 u Srbiji zavrsena je trijumfom Partizana u Kupu i veoma losim izdanjem i porazom Zvezde.  Partizan, uprkos losim rezultatima tokom sezone, zavrsava sezonu trijumfalno, dok Zvezda, uprkos dobrim rezultatima tokom sezone, zavrsava sezonu posramljena. Klatno je dostiglo maksimalni otklon i pocinje da se krece u suprotnom pravcu.

 

Konac delo krasi.

Link to comment

Posle ovog danas, tesko da mogu da kazem nesto dobro o Zvezdi.  Ja sam Zvezdas starog kova i za mene je poraz od Partizana, pogotovo u odlucujucim utakmicama, na sraman nacin i na svom terenu, smak sveta. 

Link to comment
1 hour ago, Nikola77 said:

Daj bre ljudi o čemu pričate, za ovaj ishod sam čuo od nekoliko ljudi prethodnih dana, a i danas su ljudi na stadionu o tome pričali i pre nego što je utakmica počela. Drugim rečima, i vučić sit i grobari na broju.

Si uzo neki dinar?

Link to comment

Ova poslednja izmena Zulo-Gobelja je spektakl. Samo za sladokusce. Nije cak ni batadjorina skola, vec totalna, nepatvorena besmislica.

 

Ipak, nema brige, izanaliziracetm Miloje :fantom:

Ista prica posle svake utakmice vec mesecima... "To je fudbal, izanaliziracemo, idemo dalje"

Ali nikako da se vide rezultati tih famoznih analiza.

 

Grozna polusezona, da me neko pita koje bih igrace zadrzao, bukvalno mi je samo Marin siguran, za sve ostale bih se dobro zapitao... Cak je i Borjan poceo da se glupira u poslednje vreme.

 

Ova beda od igre je u dobroj meri rezultat odlazaka 2 kljucna coveka tima uz Marina - Degeneka i Krsticica. Jedan je sam drzao odbranu, drugi sredinu.

Bitno da su pojacanim ugovorima nagradjeni i produzeni imbecili poput Vujadina, Zula i Gobelje...

Link to comment

Pa lepo, dve mafijaške frakcije mafijaškog sns-a podelile trofeje. Sve ide svojim tokom™.

Barem će Vranje da ispadne iz lige, da i sns izgubi negde.

Link to comment

Izmena stojković - Gobeljic je došla nekih 70 minuta prekasno. 

 

Slaba polusezona, na kraju je moralo da se plati. U prvenstvu nije moglo da bude problema i pored loše igre, al zato smo ostali bez kupa. Sam gubitak kupa nije naročito bitan, sumnjam da će neko plakati zbog toga, al definitivno zabrinjava kako igramo. Nisam siguran da se to može promjeniti do najbitnijih utakmica sezone za par mjeseci, makar ne bez nekih promjena 

Link to comment

Zvezda je trebalo da izgubi u Lucanima u polufinalu Kupa isto onako kao sto je 1971. izgubila u Atini.  Mladost je rastavila Zvezdinu igru kao ni jedan tim do sada, ukljucujuci tu i one iz Evrope.  Zvezda je delovala groteskno, narocito odbrana.  Svaki napad Mladosti bio je zicer sansa.  Problem je sto su se umesto davanja golova igraci Mladosti utrkivali u tome ko ce da promasi veci zicer.  Samarcina je trebalo tada da pukne umesto sto je pukla veceras na Marakani. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...