Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Evo na primer Toni Kros. Ne samo da ima 4 titule LS (i to sa 2 razlicita tima), nego ima i titulu svetskog prvaka sa Nemackom. Dobar igrac, don't get me wrong. Fenomen? Daleko bolji igrac od Mateusa koji nema niti jednu titulu prvaka Evrope sa klubom? Od Piksija ispada ne da je bolji, nego da je svetlosnim godinama ispred. I od Modrica je bolji posto ovaj u reprezentaciji nista nije uradio. Da li je bas tako?

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam gledao fudbal pocevsi od 1959.  Nisam gledao Mitica, Bobeka i Vukasa, kao ni predratne Tirketa, Mosu i Hitreca tako da njih stavljam van konkurencije.  Po meni, Dzaja je najbolji.  Posle njega Piksi i Seki, pa Dejan Savicevic, Pizon, Bajevic i Rudi Belin.  Safeta Susica i Sliskovica sam vrlo malo gledao jer sam u vreme kada su oni postajali zvezde otisao iz zemlje.  To je sto se tice kreatora fudbalske igre.  Golgeteri kao Bora Kostic i Pancev su u toj ligi, samo sto je njihov ucinak zavisio od ucinka kreatora.  Definitivno Nemanja Vidic, po meni najbolji igrac Srbije u 21. veku i verovatno najbolji odbrambeni igrac koji je ponikao na juznoslovenskom tlu.   Od golmana, daleko najbolji kojeg sam gledao bio je Sole (Soskic).   Najbolji tim: Partizan iz 1966.

Link to comment
7 minutes ago, Meazza said:

Evo na primer Toni Kros. Ne samo da ima 4 titule LS (i to sa 2 razlicita tima), nego ima i titulu svetskog prvaka sa Nemackom. Dobar igrac, don't get me wrong. Fenomen? Daleko bolji igrac od Mateusa koji nema niti jednu titulu prvaka Evrope sa klubom? Od Piksija ispada ne da je bolji, nego da je svetlosnim godinama ispred. I od Modrica je bolji posto ovaj u reprezentaciji nista nije uradio. Da li je bas tako?

 

A dobro mozes potcjenjivati ulogu Krosa, ali tek kad su njega uparili sa Modricem sklopili su sve kockice. Niih dvojica su meni bolji tandem od Cavija i Inijeste koliko god Spanci umirali u ljepoti igre.

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

A dobro mozes potcjenjivati ulogu Krosa, ali tek kad su njega uparili sa Modricem sklopili su sve kockice. Niih dvojica su meni bolji tandem od Cavija i Inijeste koliko god Spanci umirali u ljepoti igre.

 

Ne mogu se sloziti, Middle, stavise to mi zvuci kao svojevrsna blasfemija.

Link to comment

piksi

robi

dejo

 

jebes barsu i real, zbog gorepomenutih sam sam imao srecno navijacko detinjstvo; ostali parametri su mi pod be, mozda cak pod ce... 

Link to comment

Da se ne zaboravi da je Stojkovic i 1998 odrzao cas fudbala zvanicnim evropskim prvacima.

 

 

Bog i car, kakvu loptu je imao, sunce ti krvavo.  :ziga: Fantasticno nesto. Njega treba pre porediti sa Inijestom, Pirlom, Zidanom i takvim igracima, ne znam o cemu pricamo ovde.

Edited by Meazza
Link to comment

Мој деда, 32. годиште, навија за Звезду од постанка клуба. Буквално ме као клинца хранио причама о великим утакмицама и славним играчима. О Шекију и Џаји сам слушао епове. Читава породица с мајчине стране ми навија за Звезду - због њега. Имао је карту за Бари али је одустао јер је сматрао да је већ матор за то и бојао се вјероватно и за срце.

 

Па ипак, само је један постер висио на његовом зиду и то у природној величини. Пиксијев.

Link to comment

Jbt, svi znamo utakmicu protiv Spanije, ali covek je sazeo fudbal u utakmici protiv aktuelnog svetskog prvaka:

 

 

To sto Juga nije prosla u polufinale je samo zato sto saigraci nisu prosledili loptu u mrezu koju su u par navrata dobili kao na tacni. Znaci doktor i velemajstor.

Link to comment

A sad najozbiljnije. Svi ovde znaju da je Pirlo jedan od mojih omiljenih igraca. E pa trebaju ti tri Pirla, jedan naspram drugog, da dobijes 1 Piksija. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...